Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

26 maj - DZIEŃ MATKI
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 06-05-2011, 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ukradłam którejś z was pomysł i już się z siostrą ugadałam, że porwiemy mamę do kina i na pizzęPuszcza oko. Mam nadzieję, że będzie zadowolona;P

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Wto 17-05-2011, 8:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mamie zamówiłam długopis z grawerem z allegro. Do tego kupię ładne etui. Mama pracuje w biurze więc chyba będzie zadowolona.

Podpis Zuzanna 11.02.2017
Największa miłość!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 17-05-2011, 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja mama już miała swój dzień w weekend. Puszcza oko Przyjechała i wiem, że przynajmniej sobie odpoczęła przez te dwa dni, do tego obiecane pyszne lody, winko i wycieczki po Wa-wie. Wracała do domu zadowolona. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

klementynka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 17-05-2011, 14:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Super pomysł dziewczyny z tymi kartami upominkowymi, ja chyba mamie kupię do spa, bo jestem pewna, że sama z siebie pewnie nie pójdzie, a tak to chociaż będzie mieć coś tylko dla siebie i odpocznie. Już raz z jakieś okazji zabrałam ją ze sobą do salonu cece, bo tam sama chodzę i była wniebowzięta. Złośliwa Oczywiście na początku marudziła że nie trzeba było itd., ale widziałam że jej się bardzo podobało. Uśmiechnięta Widziałam, że mają tam takie bony więc jej taki sprezentuje. ; ) Podejrzliwa
Powrót do góry

jaLenka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mamie w tym roku chcę zrobić kolaż z naszych wspólnych zdjęć, znalazłam takie jak byłam bardzo malutka, będzie co wspominaćUśmiechnięta Zrobiłam wiec sobie już takiego scrapbooka, znalazłam takie proste narzędzie na gronie:) Myślę, że mama będzie wzruszona;)
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja kupiłam/zamówiłam u koleżanki super kartkę z zakładką do książki ręcznie robioną. Uśmiechnięta Mama uwielbia czytać więc będzie zadowolona mam nadzieję. Uśmiechnięta Poza tym sama dostanę prezent od synka na dzień mamy - 1,5 roku skonczy. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 20-05-2011, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja robie mamie w tym roku kosz z pezentami. Zakupiłam już blado różowy kosz i powkładam do niego rożne różowe słodycze, kosmetyki i kupiłam jej biżuterię. Wszystko w odcieniach różu, zapakuje w celafon, zwiąże różową kokardą i już Uśmiechnięta. A i do tego mały miś z napisem : " Najlepsza mama ".
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 22-05-2011, 9:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate Podsunęłaś mi genialny pomysł z tym koszem. Tylko, że ja bez słodyczy bo mama nie lubi. Ale kupię książkę, jakiś kosmetyk, i może cośz biżuterii. Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Wto 24-05-2011, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzidzia ciesze się że pomogłam z pomysłem Uśmiechnięta. Jutro mam zamiar skończyć swój prezent i z głowy Uśmiechnięta.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 25-05-2011, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate29 napisała:
Dzidzia ciesze się że pomogłam z pomysłem Uśmiechnięta. Jutro mam zamiar skończyć swój prezent i z głowy Uśmiechnięta.

Ja już swój mam. Koszyk i w nim kilka rzeczy, jutro chce tylko dokupić storczyka.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Sro 25-05-2011, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Koszyk skończony Uśmiechnięta. No właśnie kwiatka chyba też kupię... może właśnie storczyka? Myśli
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 26-05-2011, 6:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prezent już dałam:) Bardzo się ucieszyła! A popołudniu idziemy gdzieś razem:).

Kate Mamy lubią storczyki:)!

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 26-05-2011, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja w końcu kupiłam mamie książkę.
Teściowej również. Puszcza oko

Oba prezenty napewno trafione, bo chciały dokładnie takie tytuły.
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Czw 26-05-2011, 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja pewnie popołudniu coś upichcę, albo upiekę. Mama lubi moją kuchnię, więc powinna być zadowolona. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 27-05-2011, 14:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zafundowałam mamuśce wizytę u fryzjera, bo według mnie zdecydowanie za rzadko robi coś tylko dla siebie.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: