Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

26 maj - DZIEŃ MATKI
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Patka

Użytkownik zbanowany
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 16:16    Temat postu: 26 maj - DZIEŃ MATKI Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Już niedługo Dzień Matki...

Jakie macie pomysły na prezent dla bardzo ważnej osoby w naszym życiu??
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Standardowo kartka z życzeniami. A tata będzie musiał odbyć kurs do kwiaciarni i w moim imieniu kupić piękny bukiet kwiatów. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja już od dawna o tym myślałam i tutaj pomogła mi bardzo Efrell Bardzo szczęśliwa.
A konkretniej obrazki jej mamy Puszcza oko.
Wiem że jeśli się uda, to prezent będzie zachwycający Śmiejąca się .

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W zeszłym roku było fajnie, bo moja mama odwiedziła mnie i była u mnie dokładnie w Dzień Matki. Zrobiliśmy pyszny obiadek i każdej z mam kupiliśmy po ogromnym bukiecie frezji (przypadkiem są to ulubione kwiaty obu Uśmiechnięta) i dostały w prezencie identyczne bluzki. W tym roku mojemu Mamiszonowi wyslę pewnie kartkę a teściowej zakupimy ponownie bukiet frezji.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

szarotka_

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chyba dośc klasycznie, pobiegnę z kwiatami. Miałam w planach powiedzieć Mamie o dziecku w Dzień Matki, ale nie wytrzymałam. Dla niej to i tak najlepszy prezent w tym roku. Już od jakiegoś czasu marudziła, że chętnie zostałaby babcią.

Podpis Kobiety bez towarzystwa mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją.
A. Czechow
12.12.2009- Moja Maleńka :-*
11.12.2010- Pani K. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja dostanie kwiatka i płytę Maćka Maleńczuka, o którą marudzi mi już od miesiąca. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
A ja już od dawna o tym myślałam i tutaj pomogła mi bardzo Efrell Bardzo szczęśliwa.
A konkretniej obrazki jej mamy Puszcza oko.
Wiem że jeśli się uda, to prezent będzie zachwycający Śmiejąca się .

A ja ostatnio pytalam mame wlasnie jak tam prace. Bardzo szczęśliwa Ma sie z tobą skontaktować niedługo. Puszcza oko

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

irishangel

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dajcie jakieś pomysły bo nie wiem co kupić Zszokowana .
Pamietam że w zeszłym roku napisałam wiele karteczek z napisami jak ją kocham i porozmieszczałam po całym domu w taki sposób że przez cały dzień gdzieś je odnajdywała;P.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

irishangel napisała:
Dajcie jakieś pomysły bo nie wiem co kupić. Zszokowana

Możesz kupić jakiś kosmetyk, książkę, kolczyki, łańcuszek z zawieszką w kształcie serca, ramkę i wstawić swoje zdjęcie. Uśmiechnięta

Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mama jest konsultantką Oriflame i kosmetykiem jej nie zaskoczęPuszcza oko
Biżuterię ja od niej pożyczam bo ma jej mnóstwo;P, na książki nie ma czasu... A ramkę z moim zdjeciem też ma wiec cieżko...
Ale dziekuje za propozycje;*.

Podpis Czasem ludzie patrzą na mnie jak na głupca- a ja jestem po prostu szczęśliwa!
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No nieźle, obaliłaś każdy mój pomysł. Złośliwa
A może zrobicie sobie jakiś babski wypad do salonu piękności? Masaż, fryzjer, manicure, pedicure, jakiś zabieg relaksacyjny?

Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dalam juz mojej mamie prezent na angielski dzien matki, Wieelka kartka A3 i kubek z napisem Niezly kasek z tej mojej mamy.

Wiec na polskie swieto nie mam pomyslow. Moze jakis ciuszek na lato Śmiejąca się

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

irishangel

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z wypadem bedzie cieżko chyba że przesuniemy go na inny dzień ale to jednak nie to samo. mam zajęcia do samego wieczoru:(.

Właśnie najchetniej bym chyba coś do ubrania kupiła;P Ale jeszcze nie wiem do końca co;P.

Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Irish a może zaproś mamę do kosmetyczki albo fryzjera. Możecie udać się razem a później na kawę i ciasteczko. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 13-05-2009, 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

E tam. Moja mama docenia każdy nasz pomysł, bo wie, że pamiętamy. Tzn ja pamietam, bo wiadomo jak to faceci, czyli moi bracia Przewraca oczami . Kasę na prezent mi już w marcu dali więc wybrałam najlepszy z możliwych Bardzo szczęśliwa.
Proponuje coś oryginalnego. Może właśnie obrazek z dedykacją?

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Święta Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: