Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

3 Marzenia...
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Takie trochę odległe mam: zdać egzamin na prawo jazdy za pierwszym razem! Zakłopotana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

1. być zawsze zdrowa (Szczególnie mój kręgosłup)

2. być zawsze szczęśliwa (jakie to ogólne, wszystko mogę pod to podpiąć <cwaniak> Bardzo szczęśliwa ) - generalnie chodzi mi o taką radość życia i umiejętność cieszenia się z 'prawie' wszystkiego.
Oczywiście szczęście da mi moja Miłość Życia , szczęśliwa rodzina i satysfakcja z pracy.

3. a materialne to chciałabym mieć bardzo ogromny apartament z tarasem na którym będę się rano opalać, pić kawę i buszować po forum Puszcza oko
Kilka mieszkań 'pod wynajem' , samochód terenowy i zwiedzić świat.

No.. prawie to się zawiera w 3 życzeniach Zakłopotana , ale to tak na 3 działy Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

ewryl
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po pierwsze: czerpać z życia pełnymi garściami i brać co najlepsze Bardzo szczęśliwa .
Drugie: realizować siebie i mieć poczucie satysfakcji życiowej.
Trzecie: wyjechać na wycieczkę do Peru i Nowej Zelandii Uśmiechnięta .

Podpis Desde que sinta a brisa fresca no meu cabelo
E ver o sol brilhar forte nas folhas
Nao irei pedir por mais.

Ricardo Reis
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 15-01-2009, 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

1. żebyśmy z D. mieli czas zorganizować wspólnie wesele..nie odkłądając tego kilka lat w przód...
2. żebyśmy mogli odpocząć na wymarzonych wakacjach latem a później na Sylwestra
3. żebym mogła skończyć szybko studia i wyjechać do Niego, a tam żyć w zdrowiu razem z Naszymi dziećmi i spełniać się zawodowo...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

foremka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

-Miłość (wielka i namiętna)
-Zdrowie
-Bezpieczeństwo (finansowe też).
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 19-01-2009, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam juz tylko jedno marzenie: zeby moj maz w koncu cos zrozumial!!
Powrót do góry

Anielica

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 2:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi to prawie takie marzenie jak lot na księżyc Puszcza oko To TYLKO facet Puszcza oko
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 8:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam takie:

1. Zdrówka dla Rodzinki
2. Spełnienia marzeń
3. Spokoju w życiu
Powrót do góry

Demolka

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie czytałam wszystkich wypowiedzi, bo w tym temacie jest zbyt ich dużo. Dziwi mnie tylko czy wy w ogóle nie marzycie o pieniądzach? Wstydzicie się czy co to powiedzieć? Przecież każdy człowiek chciałby je mieć, a kto nie chce to jest co najmniej dziwne... Ja powiem otwarcie, że mi zależy na hajsie i lubię go mieć i to jest jedno z moich stałych marzeń. Nie muszą to być miliony, ale chcę go mieć tyle ile stosowne do sytuacji... A właściwie ostatnimi czasami jakoś nie narzekam na brak hajsu, co mnie niezmiernie cieszy... Nie jestem materialistką, ale lubię się dobrze ubrać, zabawić, wyjechać gdzieś na urlop, kupić prezenty bliskim, a hajs jest do tego niezbędny.... Drugim marzeniem jest potrzeba posiadania bliskiej osoby, partnera, przyjaciółki. 3 marzeniem jest całkowita niezależnośś od nikogo i możliwość robienia tego co się chce. I to tyle. Bardzo szczęśliwa

Podpis GOD*RAP*RESPECT*BOUNCE*PEACE*PARTY*FRIENDSHIP*
życie to nie gra,ale często wyjmuję kartę JOKERA Bardzo szczęśliwa

Uwagi  Proszę zaczynać zdania od wielkiej litery i używać spacji pomiędzy kolejnymi zdaniami a znakami przestankowymi!

gieniusia.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Demolka, dziewczyny nie piszą, że chcą mieć dużo pieniędzy, ale wspominają o dobrze płatnej pracy, domach, mieszkaniach, dalekich podróżach, otwieraniu własnych firm, itp. To jest chyba jednoznaczne z pragnieniem dostatniego życia. Puszcza oko Uśmiechnięta
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A mi wcale nie zalezy zeby miec wiecej pieniedzy!! To co zarabia moj maz nam wystarcza. Dla mnie wazne jest szczescie!!
Anielica ale nie wiesz jakie to marznie!! No ale to juz nie wazne bo sie spelnilo wczoraj!!! Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry

unifine

Zodiak: Koziorożec

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Demolka - a ja wychodze z założenia że jak zdrowie będzie to zarobię tyle ile trzeba pieniędzy - a co mi po pieniądzach jeśli zdrowia nie ma ?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie ja uważam jak Unifine...
Pieniędzmi zdrowia nie zyskamy, ale przecież nikt nie mówił, że ich nie chce!
Po prostu bardziej pragniemy czegoś co można mieć za te pieniądze niż samych banknotów Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Barbi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 20-01-2009, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po ostatnich wydarzeniach wiem,ze mam tylko jedno marzenie: ZDROWIE!!!
Powrót do góry

Anielica

PostWysłany: Sro 21-01-2009, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Demolka, co nam po kolejnych zerach na koncie?

Myślę, że tak na prawdę prawie nikomu nie chodzi o to by mieć pieniądze, a te wszystkie rzeczy, które za pieniądze można mieć, kupić lub o komfort czy spokój , że w każdej chwili możesz mieć co chcesz.

Tak więc same pieniądze, to środek do celu, a nie cel sam w sobie.

Suzi, nie wiem... ale najważniejsze, ze się spełniło Puszcza oko
A chodziło mi o kwestię "rozumienia" czegoś, czegokolwiek przez facetów Puszcza oko

Dołączone po 3 minutach 22 sekundach:

Barbi napisała:
Ja po ostatnich wydarzeniach wiem,ze mam tylko jedno marzenie: ZDROWIE!!!

Zadziwiające ile prawdy jest w powiedzeniu, że "szlachetne zdrowie (...) ten się dowie co Cię stracił..".

Też wiem coś o tym..
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 4 z 9

Skocz do: