Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

50 twarzy Greya
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 06-02-2015, 17:45    Temat postu: 50 twarzy Greya Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie spodziewam sie, zeby juz ktos ogladal, ale ciekawa jestem czy sie wybieracie do kina? Jak ogolne nastawienie do tego filmu (nie ksiazki!)?
Czekam na opinie, recenzje i ogolne wrazenia Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Pią 06-02-2015, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do kina nie idę, ale z ciekawości obejrzę później w domu ten film.
Przeczytałam wszystkie 3 książki i ciekawa jestem jak im film wyszedł.
Chociaż nie spodziewam się cudów, tak samo jak książka nie była "powalająca" Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 08-02-2015, 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do kina na pewno nie pójdę, bo szkoda mi pieniędzy. Poza tym uważam, że nie odważą się za dużo pokazać.
Jedyne co mi się podoba to uroda głównej bohaterki. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 10-02-2015, 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do kina się wybieram z koleżankami, 19lutego. Mamy zniżki na bilety, więc wykorzystamy. Nie nastawiam się na super produkcje. Ale chętnie zobaczę.
Piosenka z filmu mi się podoba. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja zrobiłam ten błąd i poszłam. Nigdy więcej. Poziom gry aktorskiej żenujący, standardowo fabuła filmowa ma się nijak do książki. Zero chemii między aktorami. Miałam czasami wrażenie, że poszłam na komedię bo wiele razy cała sala kinowa zanosiła się śmiechem. Ja się śmiałam przez łzy. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Nie 22-02-2015, 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też zrobiłam ten błąd i wybrałam się na to do kina razem z Połówkiem.
Jak dla mnie... klapa. Na całej linii. Średnia akcja, może przez nijaką grę aktorów, nic a nic nie pod pasowali mi do roli. Jacyś tacy kompletnie bez wyrazu.

Słyszałam, że nastepna część ma być w marcu 2016 roku. Jeśli już ją obejrzę to pewnie w domu. Na pewno nie wydam już tak głupio kasy. Złośliwa
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 24-02-2015, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Do kina na pewno nie pójdę, bo szkoda mi pieniędzy. Poza tym uważam, że nie odważą się za dużo pokazać.
Jedyne co mi się podoba to uroda głównej bohaterki. Puszcza oko

Mi sie tam nic nie podoba, kiedyś moze obejrzę, żeby zbesztać, albo nie. Gwiżdżący Gwiżdżący
Powrót do góry

Wikta

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 13-03-2015, 23:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam z R. i nawet nie musiałam go namawiać Uśmiechnięta. Sam był ciekaw co to będzie za film. Wg mnie film nie był taki fatalny jak pierwotnie myślałam. Fajnie się oglądało, aktorzy nie aż tacy fatalni (widywałam gorszych Uśmiechnięta ).
W skrócie - szału może nie ma, ale pieniążki wydane na bilet nie są aż tak stracone Uśmiechnięta.

Podpis ...W zagubionej przestrzeni trwam
Cały świat płynie obok gdzieś...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 14-03-2015, 9:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam pierwszą godzinę, wynudziłam się jak dawno nie i nie mam nawet zamiaru go kończyć. Spodziewałam się tragedii, ale nie aż takiej...

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

aoiya

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 15-03-2015, 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też obejrzałam. Em... no cóż. Gry aktorskiej nie oceniam bo nic tam mnie nie wzruszyło chociaż do "aktorów" z Trudnych Spraw jeszcze im trochę brakuje. Tyle, że film był... miałki i niekonsekwentny. Mnie mocno rozczarował. Może gdybym przeczytała książkę rozczarowałby mnie mniej.

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

zania112
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 6

PostWysłany: Nie 15-03-2015, 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie czytałam książki więc idąc na film nic o nim nie wiedziałam.
Film średni. Moim zdaniem to taka zatkaj dziura dla nastolatek.

Podpis ---"Zdrowie jest tym czynnikiem, który dodaje wartości wszystkim zerom w życiu."---
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zania112 napisała:
Moim zdaniem to taka zatkaj dziura dla nastolatek.

Wprost cudpwnie to ujęłaś!! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie film porazka. Aktorzy kiepsko graja, wszystko sie jakos kupy nie trzyma. Troche jakby rezyser chcial wrzucic duzo scen do filmu, ale mu nie wyszlo. Ogolnie mierny ten film. A jak ktos ksiazki nie czytal to w niektorych momentach ciezko sie polapac o co chodzi Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ance

PostWysłany: Pon 16-03-2015, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Wprost cudpwnie to ujęłaś!! Bardzo szczęśliwa

Pięknie powiedziane! Ten film/książka i jego fenomen to coś czego nie zrozumiem NIGDY.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pią 20-03-2015, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W końcu popatrzyłam z ciekawości...
Ubawiłam się do łez. Dla mnie to była komedia Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: