Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

8 min ABS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Ale mozesz zawsze nauczyc sie zestawu na pamiec i cwiczyc ze stoperem, zegarkiem czy telefonem. Nie wymigasz sie. Nieprzyzwoity

No prosze i kto to mowi. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

adzia88 napisała:
Hahaha, i to mi sie podoba Uśmiechnięta Wreszcie mnie ktoś zmotywuje Uśmiechnięta
Pośladki nie są trudne do zapamiętania, tylko problem sie pojawia z moim wstydem Bardzo szczęśliwa hihi, nie wyobrażam sobie siebie na plaży "wyginającą śmiało ciało" Śmiech do łez

Haha, to Ty mnie tez motywuj i tak bedziemy sobie ABSowac. Bardzo szczęśliwa A poza tym gdzie Ty jedziesz? Tzn. nie bedzie tam jakiegos pokoju czy cos zebys mogla w spokoju sobie wygibasy wyczyniac?

Zuzka napisała:
No prosze i kto to mowi. Złośliwa

Zuzka, wiedzialam, ze mnie podsumujesz. Śmiech do łez

A z moja szyja lepiej, lalala. Moze jutro bede mogla normalnie siadac i wstawac nawet. Złośliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina mowilam ze bedzie lepiej? Ponaciagalas sobie tam cos czego nie powinnas. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jest lepiej, jest, mialas racje. Uśmiechnięta Juz moge nawet we wszystkich kierunkach glowa ruszac. Teraz sie obawiam soboty, kiedy Pan T. bedzie w domu i bedzie patrzyl i sluchal jak sie mecze, hehe.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wcale nie musi widziec, przeciez kozysta z lazienki? Puszcza oko

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmmm... Ale nas caly dzien nie ma bo w prezencie urodzinowym dostalam jakis wyjazd czy cos, wiec nie wiem czy wieczorem sie uda. A jak nie to go zmusze zeby robil ze mna. Diablica lub Bardzo wściekła

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla chcacego nic trudnego, cos wymyslisz. Złośliwa

Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Raczej nie będzie takiej możliwości, więc poprzestanę na bieganiu Puszcza oko

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 8:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

JA nie robiłam, bo małż miał mi filmik tak "obrobić", żebym sobie mogła na tv wrzucić i leń jeden nie zrobił tego. A kompa stajonarnego mam tylko i to w pokoju, w którym miejsca na ćwiczenia nie ma. Mam nadzieję, że dzisiaj mi się uda.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dzisiaj wyruszam na strych szukać hantli i będę ręce ćwiczyć. Puszcza oko Nigdy nie mogłam sobie choćby delikatnych muskułów na rękach wyrobić, nawet jak trenowałam. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ja dzisiaj wyruszam na strych szukać hantli i będę ręce ćwiczyć. Puszcza oko

A ja wczoraj nie miałam hantli i wzięłam ananasy w puszce Śmiech do łez

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
JA nie robiłam, bo małż miał mi filmik tak "obrobić", żebym sobie mogła na tv wrzucić i leń jeden nie zrobił tego. A kompa stajonarnego mam tylko i to w pokoju, w którym miejsca na ćwiczenia nie ma. Mam nadzieję, że dzisiaj mi się uda.

Ja teraz ja mam lapka popsutego to tez nie mam miejsca w komputerowym pokoju to sobie na kartce spisalam co po kolei sie robi. Puszcza oko

Adzia ja tez nie mam hantli, ale mam dwie butelki po mleku, takie polastikowe z uchwytami i daje rade. Puszcza oko

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez sie zastanawialam jak ja te rece bez hantli zrobie, ale mam butelki z woda, mysle ze da rade.
Dzis trzeci dzien i mi sie nie chce, Zuzka, zmotywuj mnie znowu. Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina chcesz tak wygladac?

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ahahaha, no teraz to umarlam. Śmiech do łez No dobrze, to czuje sie juz zmotywowana. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: