Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

8 min ABS
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Ahahaha, no teraz to umarlam. Śmiech do łez No dobrze, to czuje sie juz zmotywowana. Bardzo szczęśliwa

Tak myslalam. Śmiejąca się Śmiejąca się

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zrobilam. Bardzo szczęśliwa Dzis juz doszlam do piatego kroku bez zmeczenia, ale ten piaty to mnie kiedys wykonczy. To jest ten z podnoszeniem pupy. Kto by pomyslal, ze pupa moze stwarzac tyle problemow. Śmiejąca się

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina ja tez mam z nim problem, albo z nia, z tym 5 i pupa. Śmiejąca się

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka, a najsmieszniejsze jest to, ze jak pierwszy raz tylko sobie ogladalam cwiczenia to wydawalo mi sie, ze te z pupa takie latwe, na rozluznienie. Troszke sie pomylilam. Złośliwa

A co do rak - na filmiku babka cwiczy bez niczego, nie ma hantli ani butelek. Mylsicie, ze to i tak da rade?

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina gdzies czytalam ze wlasnie najlepiej zaczynac bez obciazen, zeby kregoslup przyzwyczail sie do ruchu najpierw a potem mozna cos tam w grabie wziac.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ja teraz ja mam lapka popsutego to tez nie mam miejsca w komputerowym pokoju to sobie na kartce spisalam co po kolei sie robi. Puszcza oko

Ale Ty Zuzka już to robiłaś, to wiesz co i jak - a mój to pierwszy raz dopiero Puszcza oko.
Dziś już filmik mam. Powiedzcie mi - to chodzi o to, żeby ćwiczenia robić przez określony czas a nie określoną liczbę powtórzeń tak ?

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

Dziś już filmik mam. Powiedzcie mi - to chodzi o to, żeby ćwiczenia robić przez określony czas a nie określoną liczbę powtórzeń tak ?

Na poczatek czas, z czasem dojdziesz do takiej wprawy ze czas bedzie Ci sie pokrywal z powtorzeniami. Puszcza oko

Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzie mogę znaleźć te ćwiczenia?

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatko, w tym watku jak sie cofniesz to znajdziesz wszystkie. Ja Ci wkleje jeszcze raz brzuch, a reszta podobnych filmikow pojawi Ci sie od razu po prawej stronie na YT przy ogladaniu. Brzuch.

Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki Aikaterina Bardzo uśmiechnięta
Teraz musze jakimś cudem zgrać je na płytę Niezdecydowana

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla chcacego nic trudnego Agata. Puszcza oko Chcesz instrukcje na PW? Złośliwa

Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jasne !!!!!!!!

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 02-08-2010, 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dobra - zaczełam dziś. Lekko nie było. Mięśnie brzucha mi chyba zanikły Śmiech do łez.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Agata

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 8:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina dzięki za instrukcję, jak tylko znajdę chwilę (a mam nadzieję że to dzisiaj nastąpi) to zgram sobie ćwiczenia na płytę.

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 03-08-2010, 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja dzis wracam do ABSu, choc mozna powiedziec, ze zaczynam od nowa. Chce zrobic brzuch i ramiona, bez obciazenia. Ramiona wygladaja latwo i przyjemnie, ciekawe jak bardzo sie myle. Złośliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Skocz do: