Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

A bez jakiego gadżetu dziecięcego najtrudniej wam się obyć?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kasia

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 13-09-2006, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Maja, jesteś nieziemska!

A ja mam coś takiego:

Niby żadna rewelacja, ale jest naprawdę super! pasuje do każdego krzesła, fajnie się składa i zajmuje niewiele miejsca Bardzo uśmiechnięta i jest przy tym bardzo wygodne.

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Dory <*)))><

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 14-07-2007, 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Moim faworytem jest krzesełko z ikei. Merkurek gdzieś zamieszczał zdjęcie swojego chłopa w nim. Jeszcze mam inne - ale jestem z niego mniej zadowolona. I w różnych miejscach w różne foteliki sadzałam Zuzę ( mcdonald, u znajomych, w restauracjach, na osrodku wypoczynkowym) - a jednak to białe z IKEI to mój faworyt.

też je mam...bez niego ani rusz
krzesełko
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez mam te z ikei..są najlepsze, zabrałam je od moich rodziców, bo kupili do swojego mieszkania.
A najgorsze, ze kupilismy inne krzeseła (graco contempo), , dalismy 250 szł za sztuke i stoją złozone, bo zajmumą tyle miejsca, ze szok..zła jestem, muszę je sprzedac. Jak postawie dwa , to juz sie zabijam o nie..wrr
No ale prydaly sie jak jeszcze nie siedzialy dobrze, bo sie rozkładają do półleżącej pozycji..

Bez krzesełek sobie nie wyobrażam karmic.
Bez krzesełek do kąpieli tez sobie zycia nie wyobrazam..trzymac dzieciaka w wannie..bez sensu Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lila napisała:
Bez krzesełek do kąpieli tez sobie zycia nie wyobrazam..trzymac dzieciaka w wannie..bez sensu Puszcza oko

Lila bez jakich krzesełek do kąpieli? Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Bez takich:( to moje chłopaki Uśmiechnięta )
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas natomiast te krzesełko się nie sprawdziło. Nie dość, że nie potrafiłam Hanki wkładać do niego to jeszcze nalewając wody niby do poziomu zaznaczonego na krzesełku Hania siedziała wyżej i nie mogła się bawić swobodnie. Teraz siedzi na macie antypoślizgowej i bawi się bez problemu.

Ja nie wyobrażam sobie życia beż leżaczka i krzesełka do karmienia. Ten pierwszy służył nam blisko 9 miesięcy a krzesełko chyba jeszcze posłuży Puszcza oko
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajne te krzesełka, ale mojego dziecka sobie w nim nie wyobrażam. Śmiejąca się

Grzybowa nam też leżaczek służył tak długo. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My nalewamy więcej niż jest oznaczone...a wsadza się normalnie..identycznie jak do krzesełka do karmienia z ikei Uśmiechnięta
Powrót do góry

grzybowa

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lila ja prawie Hance nogę złamałam Puszcza oko
Wiem, że to kwestia wprawy ale ja jakoś jej nie nabyłam więc krzesełko powrędrowało do prawowitych właścicieli Bardzo szczęśliwa Poza tym ja mam jedną Gwiazdę więc mi łatwiej jej upilniować niż dwójki wesołych chłopaków Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Lila

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 21:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No właśnie o to chodzi, że wsadzę i mogę dwójkę kąpać bez obaw Uśmiechnięta
Może przy jednym nie jest to takie niezbędne Uśmiechnięta
Powrót do góry

alanml

PostWysłany: Pon 16-06-2008, 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krzesełka faktycznie fajne ale nie mam wanny tylko brodzik i to bardzo płytki więc się nie przyda takie krzesełko.

Mój synek ma narazie 2 miesiące ale hitem jak dla mnie jest karuzelka - pozwala mu zasnąć i hustawka - wiele mogę zrobić gdy Mały w niej siedzi. Aczkolwiek jest na nią jeszcze za mały i pomimo podkładania poduszki dłużej niz 40 minut nie wytrzyma.
Powrót do góry

Happymama

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 17-06-2008, 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas leżaczek też na topie Puszcza oko
Powrót do góry

asiolcza

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 12:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Leżaczek, przewijak i krzesełko do karmienia Uśmiechnięta
Powrót do góry

Patka

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wózek i łóżeczko to dla mnie najpotrzebniejsze rzeczy, bez reszty potrafimy sie obejsc Złośliwa
Powrót do góry

asiolcza

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 20-07-2009, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madd85 napisała:
Wózek i łóżeczko to dla mnie najpotrzebniejsze rzeczy, bez reszty potrafimy sie obejsc Złośliwa

Racja, ale Hania szybko nauczyła się jeść sama (zanim skończyła roczek) i dzięki krzesełku mogliśmy wszyscy siedzieć razem przy stole i jeść posiłki Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: