Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

A bez jakiego gadżetu dziecięcego najtrudniej wam się obyć?
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 17-03-2006, 19:01    Temat postu: A bez jakiego gadżetu dziecięcego najtrudniej wam się obyć? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś to była mata a teraz jest mata i kołdra na podłodze gdzie zuzanka się przewala z zabawkami a ja mogę np.spokojnie coś zjeść. Leżaczek, huśtawka i łóżeczko turystyczne zmieniane na kojec - też są super. I do tego wszystko (oprócz maty) kupiłam w komisie po okazyjnych cenach. Natomiast nie sprawdziło się nosidełko - używam chusty szytej na miarę i jest o niebo lepsza. A wy macie jakieś hity?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 17-03-2006, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jeśli mogę się spytać doświadczonej mamy, od któego miesiąca dziecko kładzie się na taką matę?
Nie wiem czy powinnam zaopatrzyć się w nią już teraz czy jeszcze poczekać...
Zastanawiam się też nad taką karuzelą z pozytywką nad łóżeczkiem, od początku jest to przydatne czy dopiero po kilku miesiącach? Uśmiechnięta
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sob 18-03-2006, 12:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

matę używałam od około 2 miesiąca. Wtedy tylko leżała i patrzyła się na zabawkę ( wieszałam tylko jedną aby oczopląsy nie dostała). W tej chwili mamy prawie 8 miesięcy i nadal korzystamy z maty. Z tym tylko że do maty dokupiłam zwyklą kołdrę bo mata do przewalania się okazała się za mała. Ja swoją kupiłam jak wszystko kupowałam za jednum zamachem w 8 miesiącu.
Karuzelę te mam. Ale ja kupiłam złą - plastikowe płaskie grzechotki. I tak - jej perspektywy Zuza widzała tylko 4 kolorowe patyczki. A w momencie gdy mi usnęła i próbowałam ją odłożyć do łóżeczka - chwila nieuwagi i grzechotki grzechotały. Teraz bym kupiła taką pluszową np. z misiami - aby były maskotki dobrze widziane od dołu -jak dzecko leży. A przeciez te maskotki można zawsze zdjąć i wyprac jak się zakurzą. Karuzelę też nie wiesza się do razu tylko po pary tygodniach ( chyba około miesiąca) gdy dziecku wyostrzy się wzrok. Bo na początku będzie widziało tylko plamki nad sobą. Ale karuzelę też kupowałam w 8 miesiącu - na początku po urodzeniu możesz nie mieć czasu na zakupy ( albo będziesz się żle czuć).
Powrót do góry

Odet

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 18-03-2006, 13:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pl35 napisała:
Ale karuzelę też kupowałam w 8 miesiącu - na początku po urodzeniu możesz nie mieć czasu na zakupy ( albo będziesz się żle czuć).

A można też nie kupować karuzelki, tylko czekać aż dziecko dostanie takie cudo od jakiejś cioci Uśmiechnięta U nas tak było Uśmiechnięta Jak się ktoś pytał, co Młodemu kupić, to mówiłam - karuzelkę, grzechotkę, albo coś, czego mi jeszcze brakowało Uśmiechnięta

A odnośnie tematu, to ja się nie mogłabym obejść bez leżaczka, o którym już Wam pisałam, bez przewijaka (mam go przy łóżeczku) i bez gondolki do wózka. Nie wyobrażam sobie, jakbym wychodziła wtedy na spacer Uśmiechnięta Jakoś zupełnie się uzależniłam od tego wynalazku Bardzo szczęśliwa

Podpis I to by było na tyle
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 18-03-2006, 20:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzięki za przydatne informacje Uśmiechnięta
Ja kompletuję już wyprawkę od połowy ciąży, dużo rzeczy już mam, ale też jeszcze trochę mi brakuję.
Na pewno chciałabym zdążyć kupić wszystko przed porodem Uśmiechnięta
Powrót do góry

merkunek

Zodiak: Wodnik
Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto 23-05-2006, 11:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że byłoby ciężko bez leżaczka-bujaczka Bardzo smutna Otóż dzięki temu urządzonku mogę dużo rzeczy zrobić w domu Uśmiechnięta

Podpis Asia, żonka od 24.04.2004, mama Kubusia (ur. 13.01.06)
Szczęście we dwoje potrzebuje cichego gniazda...
Powrót do góry

porky

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Wto 23-05-2006, 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

leżaczek

kojca nie mieliśmy
mata była w użyciu jakieś 2 miesiące
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 08-09-2006, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

leżaczek Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Małgosia

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 09-09-2006, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

u Mnie sprawdzał się:

-chodzik
-kojec
-leżaczek

Podpis Michałek(6-stycznia.2003r)
Stasiu(8-grudnia 2007 r)
Powrót do góry

Kasia

Zodiak: Ryby
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sob 09-09-2006, 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie mata się nie sprawdzała, tzn. może i się sprawdziła, ale na krótko. Szybko się Ali znudziła. Kojca nie miałam. Natomiast leżaczek rzeczywiście rewelacja.
Teraz natomiast nie mogłabym się obyć bez krzesełka do karmienia Bardzo uśmiechnięta

Podpis Jeszcze 12 dni Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 09-09-2006, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

tak mi właśnie wszyscy mówią, że po leżaczku, drugą niezbędną rzeczą będzie krzesełko do karmienia Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Nie 10-09-2006, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

fakt - nie wyobrażam sobie gdzie bym miała karmić Zuzę. Chyba bym ganiała za nią z łyżeczką po całym mieszkaniu.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 10-09-2006, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam nadzieję, że Maks będzie chciał w nim siedzieć Puszcza oko

a możecie dziewczyny jakieś polecić jakieś dobre krzesełko?

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Wto 12-09-2006, 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim faworytem jest krzesełko z ikei. Merkurek gdzieś zamieszczał zdjęcie swojego chłopa w nim. Jeszcze mam inne - ale jestem z niego mniej zadowolona. I w różnych miejscach w różne foteliki sadzałam Zuzę ( mcdonald, u znajomych, w restauracjach, na osrodku wypoczynkowym) - a jednak to białe z IKEI to mój faworyt.
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 13-09-2006, 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

może to proste i beznadziejne, ale jak gdzieś sie wybrałam i zapomniałam smoczka to dopiero była jazda.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Artykuły dziecięce Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: