Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Adidasy czy Balerinki?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwasna

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie 09-07-2017, 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a ja nosze jedne i drugie Bardzo szczęśliwa raz ubieram baleriny do spodni, raz adidasy do sukienki. nie mam zasady. ostatnio zamowilam sobie fajne buty na /link usunięty/ i juz nie moge sie doczekac az dojda i bede je nosic i dobierac:D sklep ma w ogole mega niskie ceny i zamowilam sobie kilka par, bo szkoda bylo nie wziac:D
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Diabloanielska

PostWysłany: Pon 13-08-2018, 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie to u mnie wiele zależy od całej stylizacji. Najczęściej noszę baleriny - mam gumowe. Zakładam też lordsy - skórzane, trampki slip-on, tenisówki Converse. Zastanawiam się nad zakupem sneakersów. Czytałam tutaj: http://styleo.pl/sneakersy-jak-nosic-komu-pasuja-sportowe-buty-na-koturnie/ że pasują praktycznie każdemu. Sama jednak nie wiem... Macie takie buty? Do czego je nosicie?
Powrót do góry

zielona90

PostWysłany: Wto 23-04-2019, 9:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja bardzo lubię nosić mokasyny. W każdym sezonie inne mokasyny są modne, dlatego trendy najlepiej śledzić na blogach. Zajrzyjcie na stronę https://krakowiankasklep.pl/mokasyny-damskie-jak-wybrac-najmodniejsze/, gdzie znajdziecie wiele przydatnych informacji.
Powrót do góry

LadyEddi

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 17-05-2019, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zależy do czego, ale zazwyczaj i tak bym raczej wybrała jakieś buty sportowe. Uśmiechnięta
Powrót do góry

luska23

PostWysłany: Sro 22-05-2019, 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Noszę i buty sportowe i balerinki. Jak mam ochotę na jakąs miejską wygodna stylizację to wybieram buty sportowe. Jednak jak chce aby ubranie było bardziej eleganckie, wybieram balerinki. Wszystko zależy od sytuacji....

Jak nie mam inspiracji na ubranie, lubię zajrzeć sobie do blogów modowych bo faktycznie można tam znaleźć dużo inspiracji.

Zerknijcie sobie tutaj:
/link/

Jest tam sporo wpisów o butach.
Powrót do góry

Isia

PostWysłany: Wto 09-07-2019, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzę zarówno w balerinkach jak i w adidasach jednak na co dzien wybieram częściej balerinki. Sa moim zdaniem bardziej eleganckie niż adidasy
https://arturovicci.pl/baleriny/baleriny-biale-koronkowe

Ostatnio przeglądałam sobie buty w sklepach internetowych i wpadły mi w oko te białe baleriny, zastanawiam sie czy sobie ich nie zamówic. Miałam kiedyś podobne, tylko w kolorze czarnym i bardzo je lubiłam bo pasowały praktycznie do wszystkiego i na każdą okazję. Tym razem mam jednak ochotę na coś delikatniejszego w letnich klimatach.

Co o nich sądzicie?
Powrót do góry

kar-lina

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sro 10-07-2019, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tu bym miała dylemat czy wybrać adidasy czy balerinki, bo i w jednych i w drugich chodzi mi się bardzo wygodnie. Adidasy wybieram po prostu na chłodniejsze i deszczowe dni, a balerinki na upały i ładniejsza pogodę
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Moda i jej trendy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9
Strona 9 z 9

Skocz do: