Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobiczna 6 weidera II
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 03-04-2012, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Silwa napisała:
Fretka jak zaczniesz ABS daj znać bo ja nijak nie mogę pojąć o co chodzi z tym krzesłem jak na filmikach widzę, że wiszą na drążkach.

Silwa wstyd się przyznać, ale nie mogę się za to zabrać. Zakłopotana Jak zwykle narobiłam tylko szumu i nie ćwiczę. Złośliwa
Ale, żeby nie było - dla zagłuszenia wyrzutów sumienia - robię co wieczór brzuszki. Narazie 20 - choć już po 10 czuję się jak żuczek przewrócony na plecy. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

eryka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 09-04-2012, 23:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś robiłam A6W i dotrwałam do 28 dnia. Z perspektywy czasu wydaje mi się, że to ćwiczenie nie jest zbyt dobre... Potrafi nadwyrężyć mięśnie karku no i przede wszystkim zniechęcić - jest bardzo nudne, ciężkie...

Teraz chodzę na siłownię, biegam, ćwiczę, na brzuch też mam różne ćwiczenia i myślę, że rezultaty są lepsze niż przy szóstce...
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 10-04-2012, 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

eryka napisała:
Potrafi nadwyrężyć mięśnie karku

Jeśli masz takie odczucia to znaczy, że źle ćwiczyłaś. Kark nie ma prawa Cię boleć, bo masz ciągnąć brzuchem, a nie szyją.
Dla mnie szóstka jest super, po paru dniach widzę efekty, więc często do niej wracam. Uśmiechnięta Teraz po raz kolejny zaczęłam, ale mam silną motywację, więc mam nadzieję dotrwać do końca. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

MONICHI123

PostWysłany: Wto 29-05-2012, 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam. Uśmiechnięta Mam taki problem. Nie jestem otyła ale chciałabym mieć płaski brzuch. Robiłam już kiedyś 6 weidera, ale nie skończyłam. Zawsze jest tak że zaczynam robić np brzuszki przez 2 dni. Później się poddaje, nie mam czasu lub po prostu mi się nie chce. Chciałabym żeby coś mnie tak motywowalo żebym nie mogła zrezygnować i w końcu doszła do celu. Co mogłabym zrobić?
Powrót do góry

czarnula80

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 28-06-2012, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

MONICHI123 napisała:
Witam. Uśmiechnięta Mam taki problem. Nie jestem otyła ale chciałabym mieć płaski brzuch. Robiłam już kiedyś 6 weidera, ale nie skończyłam. Zawsze jest tak że zaczynam robić np brzuszki przez 2 dni. Później się poddaje, nie mam czasu lub po prostu mi się nie chce. Chciałabym żeby coś mnie tak motywowalo żebym nie mogła zrezygnować i w końcu doszła do celu. Co mogłabym zrobić?

Znam ten ból... ciężko o motywację. Ja wydałam kase na pulsometr i motywacją był fakt, że nie chciałam aby się kurzył,Puszcza oko ale to nie wątek na rozmowy o tym... 6 weidera nigdy nie przetrwałam. Miałam to samo co Ty, robiłam 4 dni i klapa, a to nie było czasu, albo się nie chciało. A teraz jestem zmotywowana Uśmiechnięta i ćwicze.Uśmiechnięta
Powrót do góry

Yussi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 7:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężko nie zniechęcić się i nie stracić motywacji jeśli coś nas nudzi. Ja wiem, ze 6 weidera nigdy bym nie dokończyła, dlatego się za to nie biorę. Wolę to, co sprawia mi przyjemność. Uśmiechnięta
Powrót do góry

czarnula80

Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 29-06-2012, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaję mi się, że raz nudzi się, poza tym na efekty trzeba poczekać. A to jest najgorsze przy odchudzaniu, 6weidera jest fajna i widać efekty jak ktoś już rzeźbi figurę, przy zrzucaniu kg efekty są mierne. Dlatego, lepiej 6 weidera zostawić na etap kształtowania sylwetki, bo dla odchudzających się do zmora.

Uwagi  Pamietaj o duzej literze na poczatku i kropce na koncu zdania!
Zuzka.
Powrót do góry

KarolinaBuu

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Pią 19-09-2014, 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto podkreślić, że a6w to zestaw ćwiczeń przeznaczony dla osób zaawansowanych, długo ćwiczących, którzy chcą rzeźbić, nie spalać.
Poza tym można sobie zrobic dużą krzywdę, jeśli się jest początkującym i źle sie wykonuje te ćwiczenia. Górne odcinki kręgosłupa są bardzo narażone na kontuzje.
Powrót do góry

Mariolkasss

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Wto 25-08-2015, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie polecam 6 Weidera.. nie tylko ze względu na kręgosłup.. przede wszystkim to jest ćwiczenie dla osób szczupłych i tylko dla nich.. Jeżeli ma się troszkę chociaż więcej to mięśnie zostaną pod kołderką i będzie to wyglądało jeszcze gorzej..
Powrót do góry

Natalia1994

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 25-10-2015, 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

6 weidera podobno strasznie niszczy kręgosłup, nie mam na to żadnych dowodów ale i tak polecam ABS bo jest o wiele lepszy i lżejszy moim zdaniem a równie efektywny Uśmiechnięta
Powrót do góry

madziala

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 06-11-2015, 11:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ćwiczenie jest dobre, kiedy masz niski współczynnik masy tłuszczowej. Kiedy jesteś otyła nie zobaczysz dużych efektów bo mięśnie będą przykryte tłuszczem.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

madziala napisała:
To ćwiczenie jest dobre, kiedy masz niski współczynnik masy tłuszczowej. Kiedy jesteś otyła nie zobaczysz dużych efektów bo mięśnie będą przykryte tłuszczem.

Dokładnie tak jest.
A obciąża kręgosłup kiedy nieprawidłowo wykonujemy ćwiczenia
Powrót do góry

anna_yska

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 23-11-2015, 8:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej! Ja chciałam zacząć robić szóstkę ale poczytałam, że ludzie zniechęcają się do ćwiczeń po niej - też macie takie odczucia? Pamiętam, że jako nastolatka robiłam ją na treningach - ale wiadomo wiek i kondycja inne ;p A trochę "zastygłam" i boję się, że faktycznie się nie uda...
Powrót do góry

anuleczka88

PostWysłany: Czw 21-04-2016, 7:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jedno z najgorszych ćwiczeń jakie jest, tylko mięśnie się wyrzeźbią, ale jeżeli ich nie widać spod tłuszczyku to można i 10000 brzuszków robić a efekt będzie znikomy. Raz dieta!!! Dwa aeroby!!! Pobiegać ok 45min, nie sprintem, a w drugiej strefie tętna, a po bieganiu np polecam na Youtube 8min ABS.
Powrót do góry

KarolinaStokrotka

Zodiak: Lew

PostWysłany: Pon 06-06-2016, 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dałam radę dotrwać do 17 dnia
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: