Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobiczna 6 weidera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
pl35

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 27-03-2006, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

no boli trochę - ale tak jak mniej więcej zawsze przy robieniu brzuszków. Zobaczymy jak długo wytrzymam - dziś było 9 raz.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Pon 27-03-2006, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wielkie, naprawdę ogromne gratulacje i wyrazy podziwu za wytrwalośc i samodyscypline

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Sro 29-03-2006, 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i się sypło. Wczoraj nie ćwiczyłam. A dziś też nie wiem bo mi się sssstrasznie nie chce Niezdecydowana . Zobaczę - jeden dzień przerwy to może nic złego ale dwa to już lenistwo. A może będę udawała że nie było tych dni? POdobno nie powinno się robić przerwy - ale kurczę - kto mi zabroni Podejrzliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 29-03-2006, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tego co wyczytałam to jeden dzień przerwy jeszcze ujdzie .. ale juz dwa to za duzo i trzeba wszystko robic od nowa bo nie bedzie prawidlowego efektu ple ple ple ...
Dlatego tez sama przestałam bo zrobiłam przerwe, potem mnie len dopadł i już mi się od poczatku nie chciało zaczynać Zakłopotana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 30-03-2006, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wróciłam do ćwiczeń po 2 dniach przerwy - udaję że zachowałam ciągłość Bardzo szczęśliwa . Cwiczę dalej (do następnej przerwy Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa ).
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 31-03-2006, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

heheheh Super!
A widzisz jakieś efekty ? Podejrzliwa
Wzmocnienie mięśni ? A moze brzuszek ci spadł ?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pon 03-04-2006, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiesz - jakieś efekty to są - mąż zauważył ( ja jakoś nie widzę). Jak ćwiczę to czyję że są tam mięśnie. Ale wczoraj znowu nie ćwiczyłam więc dziś za karę zrobiłam jeden dzień wstecz. Ale już teraz będę ćwiczyć - koniec obijania. A na dolne partie brzucha wymyśliłam "samolocik". Zobaczymy - postanowienia mam mocne Bardzo szczęśliwa Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 03-04-2006, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

a co to jest "samolocik"? Ja ćwiczę od początku Smutna Z moim zapałem i "dzisiaj nie moge" do niczego nie dojde Smutna Dziś jeszcze W. mnie dobił i normalnie już mam wszystkiego dość Wściekła
Ale z ciebie dzielna dziewczyna widzę i dajesz rade Uśmiechnięta

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Czw 06-04-2006, 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wcale nie dzielna - wczoraj nie ćwiczyłam i dziś pewnie też nie - mam deprechę. I w ogóle chrzanię to wszystko. Mam oponke na brzuchu ale nisko więc sama nie wiem czy ta szóstka to dobry pomysł. Będę ćwiczyć ale jak mi wypadnie dzień lub dwa to się nie będę przejmować tylko robić dale. I chyba dorzucę takie zwykłe brzyszki na moja oponkę. A samolocik to takie urządzenie do ćwiczeń które przyciskasz do brzucha i stawia opór. Wtedy napinają śię mieśnie. Ale dziś nie ćwiczę!!!
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 07-04-2006, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gdzies czytałam jeszcze, że owija się folią brzuch (tylko nie wiem, czy z jakimiś olejkami, czy bez) i to też pomaga ... muszę poszukać tego Przewraca oczami

Cytat:
Mam oponke na brzuchu ale nisko więc sama nie wiem czy ta szóstka to dobry pomysł.

Właśnie dlatego przestałam ją ćwiczyć, bo ona jest na górne partie brzucha. Ale dostałam od kolegi "8 min ABS". Jest to osiominutowy film z ćwiczeniami. Ćwiczy się co 24h ... męczące ale ruszają się wszystkie partie brzucha + delikatnie uda.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

pl35

PostWysłany: Pią 07-04-2006, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

efrell - prześlij te 8min. ( albo opisz) - może to jest dla mnie rozwiązanie Przewraca oczami
Powrót do góry

Ewelkam17

Zodiak: Wodnik

PostWysłany: Pon 01-01-2007, 11:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Postanowiłam zacząć od 1 stycznia. Boje sie tylko nadwyrężenia kregosłupa, czy a6W bardziej obciąża kręgosłup niż zwykłe brzuszki???
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 04-01-2007, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeśli boisz się o kręgosłup, proponowałabym duzo lżejszy cykl ćwiczeń niż 6 waidera. Bo nie ukrywam że ja nigdy nie doszłam dalej niż do 3 dnia.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

kiara

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 07-05-2007, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś już zaczynałam ćwiczyć.... ale z lenistwa przerwałam...
Od dziś zaczynam znowu Uśmiechnięta i mam zamiar być systematyczna i wytrwała Uśmiechnięta

Podpis "Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż Twoje."
Serduszko 06.02.05 Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro 26-09-2007, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jestem na 10 powtórzeniach. Naprawdę warto zacisnąć zęby i wytrwać. Brzuch mi trochę zszedł i oczywiście mięśnie są mocniejsze. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 28, 29, 30  Następny
Strona 2 z 30

Skocz do: