Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobiczna 6 weidera
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 16-04-2011, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja podziwiam wszystkich, którzy skończyli 6W Złośliwa Ja zawsze wymiękam po kilku dniach!

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 17-04-2011, 10:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od jutra zaczynam, zobaczymy jakie będą efekty i czy uda mi się wytrwać.

Może tak na wstępie - normalnie niemal codziennie robię brzuszki, przysiady i takie podstawowe ćwiczenia więc trochę jestem zaprawiona. Puszcza oko Chciałam przede wszystkim wzmocnić mięśnie brzucha, żeby było je trochę widać i pozbyć się fałdki po zimie. Przypuszczam, że i tak osobno będę robiła przysiady i później planuję również zacząć biegać więc to też powinno dać efekty. (Postanowiłam na maksa wziąć się za siebie Uśmiechnięta).

Trzymajcie kciuki, żeby mi się udało!
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-04-2011, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto jak tam? Ćwiczysz dzielnie nadal?
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 28-04-2011, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na razie mam przerwę od 3 dni bo się rozchorowałam. Smutna Z tego co czytałam później muszę po prostu zacząć od tego dnia na którym przerwałam... Jak tylko wyzdrowieje to wracam do ćwiczeń. Myślę, że w sobotę juz powinnam dać radę, ale jeszcze zobaczę bo coś kaszel nie chce odpuścić i dalej katar męczy. Smutna Nie dość, że święta miałam do niczego to jeszcze dostałam na pamiątkę choróbsko. Bardzo smutna Brakuje mi tych ćwiczeń, ale boje się ryzykować, że sie całkowicie rozłożę.

Efekty powoli widać, może nie tak na mnie co w kondycji. Puszcza oko Tylko ja robiłam i rano i popołudniu... Więc troszkę bolało. Złośliwa Ale ćwiczenia bardzo fajne, polecam! Zobaczymy jak dojdę do końca.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 7:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cały czas ćwiczę i się nie poddaję. Jestem gdzieś na 15 dniu, piszę "gdzieś" bo nie zawsze sprawdzałam i odchaczałam dni więc się mogę mylić o 2-3. Złośliwa Ale wątpię by to coś przeszkadzało, najwyżej będę robiła o kilka dni dłużej.

Jeśli chodzi o efekty... Z tego co widzę zimowe fałdki odchodzą w zapomnienie. Bardzo szczęśliwa Mięśnie są wzmocnione i przy odrobinie szczęścia niedługo będę miała całkiem ładny brzuszek. Za kilka dniam dam znać czy jest lepiej. Puszcza oko
Powrót do góry

princessa

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 8:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosowałam przez 30 dni. Meczarnia kosmiczna ale było warto!!
Z brzucha schudłam 12 cm razem około 4 kg. nie stosując żadnej dirty tylko same ćwiczenia.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 12-05-2011, 9:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja się powoli psychicznie nastawiam do rozpoczęcia A6W... Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Maped

PostWysłany: Pią 27-05-2011, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś przeszłam A6W- konkretnie to bez 3 ostatnich dni bo już mi się nie chciało... Ale wcześniej kilka podejść miałam i po ok 21 dniach wymiękałam. Dla mnie to było za nudne- tym bardziej, ze na co dzień ćwiczę. Złośliwa Dla mnie efekty nie były az tak zniewalające- najpierw chyba musze się pozbyć tłuszczu z brzucha, żeby były mięśnie xP
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja się powoli psychicznie nastawiam do rozpoczęcia A6W... Złośliwa.

Smaluszku rozpędziłaś się już w tym nastawianiu Złośliwa?
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lis - a jak u Ciebie? Dalej robisz weidera? Ja jestem już przy 16 powtórzeniach, zaczyna mnie to nudzić, ale efekty są takie, że nie mam zamiaru przerywać. Puszcza oko
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Scoto robię, ale nie codziennie. Mieszam sobie z 8 min. ABS.
Ale to też nie codziennie, bo mi się rytm dnia zmienił i mam jeszcze mniej czasu i siły Puszcza oko.
Powrót do góry

biedroneczka

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wierzę w to, zeby dzięki tym ćwiczeniom schudnąć 12 cm i 4 kg w 30 dni. One przede wszystkim nie spalają tłuszczu, tylko rzeźbią mięśnie. Nie są odchudzające. Oczywiście, brzuch zmienia się i wygląda inaczej, ale to dzięki mięśniom. Niemożliwe jest zrzucenie 12 cm, jeśli miało się nadwagę np.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 30-05-2011, 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

biedroneczka napisała:
Nie wierzę w to, zeby dzięki tym ćwiczeniom schudnąć 12 cm i 4 kg w 30 dni. One przede wszystkim nie spalają tłuszczu, tylko rzeźbią mięśnie. Nie są odchudzające. Oczywiście, brzuch zmienia się i wygląda inaczej, ale to dzięki mięśniom. Niemożliwe jest zrzucenie 12 cm, jeśli miało się nadwagę np.

A próbowałaś?
Weź pod uwagę, że te ćwiczenia różnie działają na różne osoby. Znajomy nie widzi efektów, ale też specjalnie się nie przykłada do ćwiczeń. Ja widzę na sobie, i nie tylko ja, nie wiem ile kilo straciłam i ile cm w pasie, ale nie mam już boczków, fałdki na brzuchu i uda mi zeszczuplały. Spodnie, które kupiłam 2 miesiące temu zlatują mi z tyłka. Te ćwiczenia nie działają tylko na brzuch, ja czuję ogólną poprawę kondycji i mam szybszą przemianę materii.
Powrót do góry

jagoda23

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 18-07-2011, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaczęłam dzisiaj i...umieram, ledwo chodzę a brzuch mnie boli jak...
Ale uparłam się i muszę wytrwać Uśmiechnięta . Mąż powiedział, że wymięknę na bank po tygodniu nawet...
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 19-07-2011, 9:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Smaluszku rozpędziłaś się już w tym nastawianiu Złośliwa?

Rozpędziłam się, choć trochę czasu mi to zajęło Złośliwa. Zaczynam dziś.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 27, 28, 29, 30  Następny
Strona 28 z 30

Skocz do: