Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 20-05-2009, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiem ze to dosyc stary temat lecz jednak chcialabym go odswiezyc.
Jutro wybieram sie namoj pierwszy w zyciu aerobic w grupe FitClub. Mam nadzieje ze pomoze mi to zrzucic troszke brzuszka(bo jest duzy-jakbym byla w 5 misiacu ciazy:diablica: ). Niestety jest to tylko raz w tygodniu. W srody jest natomiast wspomniany aquaaerobic tylko ze ja nie umiem plywac. No i zastanawiam sie czy 2 dni z rzedu dalyby jakis efekt jesli przez reszte tygodnia bede leniuchowac i robic tylko 10 minutowe cwiczenia w domu? Jak myslicie?

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 20-05-2009, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiniu na pewno coś da...ale w pozostałe dni też musisz coś porobić, np ćwiczenia w domu, spacery, rower lub rolki...takie zwyczajne aktywności ruchowe Uśmiechnięta.
No i jak nie będziesz się objadała to będzie dobrze!

A Aqua aerobik polecam bardzo na zrzucenie ciałka i wzmocnienie mięśni, super wybór Uśmiechnięta. Pływać wcale nie trzeba umieć, także dasz radę!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się wydaje, że 10 minutowe ćwiczenia nie mają za bardzo sensu. To już lepiej ćwiczyć co drugi dzień albo 2 razy w tygodniu ale za to dłużej.
Tkanka tłuszczowa zaczyna się spalać dopiero po 20 lub 30 minutach (różne źródła różnie podają) ćwiczeń.

Ja obecnie chodzę na TBC, ABT, step i fatburning. Uśmiechnięta
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu tkanka mięśniowa spala się po 20 minutach ćwiczeń na aerobiku Puszcza oko.
Jeśli ćwiczy się w domu, to zależy od intensywności i ilości powtórzeń w te 10 min, a można zrobić nieziemsko dużo, jeśli ktoś jest rozćwiczony.
Ja też bym polecała w domu dłuższe ćwiczenia co najmniej 20-30 min.
albo lepiej zwiększać ilość powtórzeń z dnia na dzień, to zapewni CI, że przejdziesz z 10 min nawet na 30 Puszcza oko.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
Edziu tkanka mięśniowa spala się po 20 minutach ćwiczeń na aerobiku Puszcza oko.

Landrynko to zdecydowanie lepiej brzmi niż po 30 minutach. Puszcza oko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 21-05-2009, 14:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hehe Edziu no pewnie, wydaje się, to zawsze trochę mniej te 20 minut Uśmiechnięta.
Warto więc poćwiczyć w domu co najmniej 20-30 min dziennie niż 2 razy po 15 Puszcza oko.
A najlepiej to codziennie chodzić na godzinne spacery połączone na przemian z bieganiem Puszcza oko.
To też dużo daje.
No i basen...rower, różne sporty, które można na codzień kontynuować.

Polecam Aerobiczną 6 Kiniu w domu, jeśli chcesz sama ćwiczyć, Netka opisywała w odpowiednim wątku swoje efekty i jak dla laika nie ćwiczącego na codzień zawodowo, tylko dla potrzeb własnych są super Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Różowa Pantera

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pią 22-05-2009, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez mnie kusi Aerobiczna 6, tylko się boje że nie wytrwam. Przydałby się jakiś kompan, razem zawsze lepsza motywacja jest. Co do ćwiczeń to ja biegam i chodzę na fitness. Tak mnie to odpręża, nie liczę wcale na schudnięcie ale na ujędrnienie ciałka Puszcza oko
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Wąż
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 22-05-2009, 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiec bylam wczoraj na tym aerobiku i bylam mile zaskoczona Złośliwa Okazalo sie ze to nie jest aerobic tylko spotkanie z dietetykiem-psychologiem. Rozmowa trwala 40 minut, gdzie pod koniec dostalam 2 darmowe bilety wstepu na zajecia fizyczne(ide na body pomp i aqua aerobic). I wszystko za jedyne £6 Zszokowana Mam nadzieje ze ta babka pomoze mi schudnac Uśmiechnięta

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Byłam dziś po raz pierwszy na stepie dla zaawansowanych i nie daję sobie rady. Bardzo smutna Będę się musiała chyba przepisać na coś innego, a szkoda, bo ogólnie mi się zajęcia na stepie bardzo podobają i tylko po nich wychodzę cała mokra, dosłownie.
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu są to zajęcia o dużej intensywności i jak wcześniej nie uczęszczałaś na aerobik z jakimiś szybkimi ćwiczeniami, to niesteyy na początku będzie ciężko poznać figury itp.
Ale myślę, że może dasz rade?
Zostań może na zajęciach a z czasem się wkręcisz, lepiej przecież gonić za grupą niż się nudzić.
Na wypadek ustawiaj się w takim miejscu żeby nikomu nie przeszkadzać jak się pomylisz Puszcza oko.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko chodziłam już na intensywny aerobic, na którym również od czasu do czasu był step, ale z krokami bardziej aerobowymi.
Nie miałam pojęcia, że na stepie są zupełnie inne kroki i inne ich nazwy. Bardzo smutna A najgorsze w tym wszystkim (nie wiem może tylko dziś był taki układ), były obroty. Śmiejąca się Po każdym zejściu ze stepu z jednej czy z drugiej strony kręcenie w kółko tam i z powrotem. Ciężej się wtedy przyjżeć krokom, no i kręci się w głowie. Skonsternowana
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 02-06-2009, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu myślę, że dasz radę!
Niestety step to już trochę inna bajka, widze jak Moje Panienki reagują gdy są takie zajęcia, tylko ja mam czas zeby powtórzyć jak prowadzę na uczelni dla studentek, ale normalnie jak w studio prowadzę to już nie Puszcza oko. Tez na biegu.
Może nie rezygnuj, tylko zobacz jeszcze ze 2 zajęcia Puszcza oko.
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko chyba jeszcze pójdę raz, a jak będzie tak jak ostatnio, to zamienię 60 minut stepu na 60 minut aerobicu + 60 minut tbc. Uśmiechnięta.

Dziś byłam z kolei na fat burning dla zaawansowanych. Uśmiechnięta Układy również były dosyć skomplikowane w szybkim tempie, ale jak się zna kroki i ich nazwy, to zupełnie inna bajka. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzisz Edziu więc jednak spróbujesz i dobrze Uśmiechnięta.
Jak będzie rzeczywiście za cięzko, to możesz zmienić, ten drugi zestaw też będzie ciekawy i odpowiedni Puszcza oko.

I Fak Burning Ci nie straszny w takim razie Puszcza oko.
To fajnie, że tak zawzięcie ćwiczysz!
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko żałuję, że nie zaczęłam swojej przygody z fitnessem wcześniej. Bardzo lubię chodzić na zajęcia, no i ogólnie odkąd się dużo ruszam rewelacyjnie się czuję zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Uśmiechnięta Zniknęły mi z dnia na dzień bóle kręgosłupa, głowy i inne takie. Puszcza oko
Tak po cichu, to Ci zazdroszczę trochę. Puszcza oko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 5 z 8

Skocz do: