Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 04-06-2009, 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edziu fitness wlaśnie po to jest aby poprawić wygląd ciała jak i samopoczucie Uśmiechnięta.
Także fajnie, że sobie tak ćwiczysz, bo to świetna sprawa.
Mi nie ma czego zazdrościć, bo mam to samo co Ty tylko po drugiej stronie "lustra" Puszcza oko
Jedynie wiedzę mam na ten temat inną, ale Ty także możesz zgłębiać będąc na zajęciach. Ja zawsze tłumaczę osobom ćwiczącym po co to czy tamto i jak to działa, tak żeby wiedzieli co robią.
Ja zawsze cieszę się, jak widzę ludzi takicj jak Ty, którzy chcą naprawdę skorzystać z zajęć, a nie przychodzą dla trendu, czy ot tak żeby zapełnić wolny czas!
Ważna jest motywacja, to już połoa sukcesu Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 16-06-2009, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja od paru tygodniu chodze na aerobic Uśmiechnięta Jest super!
Na pierwszych zajęciach było mi wstyd, naprawde! Bo babeczki starsze sporo ode mnie dawały rade a ja ledwo co tam zyłam!
Ale powoli sie wkręcam Uśmiechnięta

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

kajamaja

PostWysłany: Czw 30-07-2009, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na aerobik chodzę już od dawna i powiem wam ze nie ma nic piękniejszego niż takie oderwanie się od szarej rzeczywistości dodatkowo widząc jak pięknie rzeźbi się twoje ciałoBardzo uśmiechnięta Dzięki aerobikowi schudłam, mam fajnie umięśnione ciało i dużo energii:) Moim kolejnym krokiem będzie Jukari, czyli ten latający fitness, mam nadzieję, że w końcu uda mi się zrobić szpagat w powietrzu!Uśmiechnięta
Powrót do góry

arven

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sob 19-09-2009, 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aerobik jest fantastyczną odskocznią od codziennych problemów, oczyszcza umysł ze złych myśli, poprawia nastrój, zmniejsza depresję i odświeża ducha. Nie raz mi pomógł w trudnych życiowych chwilach. No, a poza tym odchudza i likwiduje cellulit. Moje koleżanki stosują kremy, chodzą na zabiegi i masaże, a w rzeczywistości wystarczy ćwiczyć.
Powrót do góry

Martha

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kocham fitnes Uśmiechnięta Chodzę sama bo moje 2 kolezanki dawno zrezygnowaly...ja tez obie odpuszczalam, ale teraz noworoczne postanowienie i chodze co tydzien Puszcza oko wiem ze to malo, ale praca...nie dam rady wiecej. Kocham step!
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 13:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Chodzisz raz na tydzień na godiznę?

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

dorciaj

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny - a napiszcie proszę jakie są orientacyjne ceny aerobiku - gdzieś w fitnesklubach.
A jeśli ćwiczycie w domu to czy same sobie układacie zestaw ćwiczeń czy macie np. jakąś płytę na dvd z ćwiczeniami?

Kurcze musze się za siebie zabrać - żeby do końca wiosny troszkę poprawić i kondycję i wygląd Przewraca oczami
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 14:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dorcia to zależy w jakim mieście. Im większe miasto, im lepszy fitness club tym ceny wyższe.
Np. u mnie (w 40-tysięcznym mieście) 1 wejście kosztuje 10 zł, a jak się kupuje karnet to 1 zajęcie kosztuje 8 zł.

Co do ćwiczeń w domu to są dobre, ale dla osób z silną wolą i samozaparciem. często jest tak, że jak jest się w domu to trudno zabrać się za ćwiczenia, bo zawsze coś ważniejszego (ciekawszego) znajdzie się do zrobienia. A jak masz wykupiony karnet to zazwyczaj się chodzi, bo szkoda wydanych pieniędzy. To tak z mojego doświadczenia Puszcza oko

Kilka razy próbowałam ćwiczyć w domu, ale szybko przestawałam. Ćwiczyłam z płytą DVD z ćwiczeniami.

Powrót do góry

dorciaj

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No ta - masz rację do ćwiczenia w domu to bardziej potrzebne jest samozaparcie niż płyta DVD Przewraca oczami
Och muszę zbadać temat jakiegoś fitnessklubu w okolicy bo naprawdę czas ruszyć cztery litery Zakłopotana
Powrót do góry

Martha

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata chodzę raz w tyg. na godzinę -tak. Ale też ćwiczę w domu. A w pracy też mam często niezły aerobik Puszcza oko
Co do pytania- ja ćwiczę w domu z pamięci- to samo co na zajęciach. Ceny u mnie dokładnie takie same- 40zł. karnet 4 wejścia.

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 23-02-2010, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dorciaj napisała:
Dziewczyny - a napiszcie proszę jakie są orientacyjne ceny aerobiku - gdzieś w fitnesklubach.

W pierwszym fitness klubie, do którego chodziłam aerobic 2 x w tygodniu kosztował 50 zł/miesiąc, im więcej zajęć w tygodniu tym taniej wychodziły pojedyncze zajęcia.
Teraz w innym fitness klubie płacę 120 zł/miesiąc. Mam w tym siłownię (sporej wielkości i dobrze wyposażoną) bez ograniczeń + 2 razy w tygodniu wybrane zajęcia fitness. Jako, że chodzę codziennie to mi wychodzi około 4 zł za wejście. Bardzo uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

wiki
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj byłam pierwszy raz na aerobiku. Przyjechała do nas na świetlice pani instruktorka i dała nam tak popalić,że aż mi sie nogi plątały. Śmiejąca się Ale fajnie,bede chodzić co tydzień. Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 16:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia chodzisz codziennie na siłownię? Szacun dla Ciebie !!

Powrót do góry

Martha

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No dokładnie szacun Uśmiechnięta ja też bym chetnie chodzila ale mam za malo energii, czasami po pracy wracam i juz mi sie spac chce tak ze nic nie jestem w stanie robic. ciezko...ale raz w tygodniu trzeba, chociaz tyle...

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 24-02-2010, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata napisała:
Edzia chodzisz codziennie na siłownię? Szacun dla Ciebie !!

Agata codziennie i to na 2 godziny. Bardzo uśmiechnięta

No ale ja póki co nie pracuję, dziecko w przedszkolu... muszę sobie jakieś obowiązki sama nakładać. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 6 z 8

Skocz do: