Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aerobik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 07-04-2010, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też uwielbiam aerobik. Fajna sprawa, po nim czuję się taka rześka Bardzo uśmiechnięta . Miałam od mamy karnet bez ograniczeń w marcu to chodziłam nawet 4 razy w tyg. Teraz kupiłam na 2 razy w tyg., ale planuję też dodać do tego raz na tydzień rolki wymiennie z basenem. Z aerobikiem mam do czynienia już od dawna, niestety z przerwami dużymi.... np. że pół roku chodzę pól roku nie.... Teraz oczywiście obiecuję sobie, że będę chodzić cały czas... jak przyjdą gorsze dni to chociaż ten raz w tyg. żeby pójść.

Ogólnie wszystkim polecam! Mnie najbardziej relaksuje początek, kiedy to tańczymy mały układ choreograficzny Uśmiechnięta .

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 07-04-2010, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miśka napisała:

Ogólnie wszystkim polecam! Mnie najbardziej relaksuje początek, kiedy to tańczymy mały układ choreograficzny Uśmiechnięta .

Ja też to lubię. Chodziłam też na zajęcia fat burning czy jakoś tak, gdzie przez całe zajęcia był właśnie układ choreograficzny, taki jak przy aerobicu na początku. Uśmiechnięta

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Miśka

PostWysłany: Pon 19-04-2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę m.in. na stepy teraz i tam całą godzinę się tańczy Uśmiechnięta . Ale przyznam, że ostatnio nieźle się gubiłam w tej choreografii a już myslałam, że nieźle mi to idzie Śmiejąca się .

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 19-04-2010, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Miśka bo te układy są bardzo różne, są łatwe i są też mocno zaawansowane. Puszcza oko Mi się step podoba też m.in. dlatego, że cały czas trzeba myśleć i być mocno skupionym. Puszcza oko

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Miśka

PostWysłany: Pon 19-04-2010, 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojj prawda Uśmiechnięta . Mnie myli nawet jak popatrzę na kogoś obok mnie kto robi minimalnie w innym rytmie albo się pomyli i już sama dalej nie wiem co robić Złośliwa . To chyba trafiłam na te bardziej zawansowane bo układ jest skomplikowany i w szybkim tempie, jutro kolejne zajęcia, może lepiej mi pójdzie Uśmiechnięta .

Powrót do góry

Martha

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 20-04-2010, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny czy ćwiczycie w butach JOMA Dance? chcę je kupić, nie ma na necie opinii, może wy coś wiecie? Mam teraz złe buty przez co bolą mnie łydki, Joma podobno jest super, lekkie idalne na fit. Szukam opinii, bo chcę je zamówić...

Podpis "Jedyne co nas w życiu ogranicza, to nasza wyobraźnia"
Powrót do góry

lulinka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 31-08-2010, 9:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Próbowałam różnych rodzajów aerobicu i po jakimś czasie wszystko trochę się nudzi i staje monotonne. dlatego szukając nowości odkryłam ćwiczenia na trampolinie. Oglądnęłam ciekawy film instruktażowy na trampolina.org i myślę, że to jest świetna alternatywa na spalanie kalorii. Czy ktoś z Was już próbował?
Powrót do góry

Tamara

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam wszelkiego typu zajęcia choreograficzne, tzn ho lo, fat burning i zajęcia na stepie:))) Można się porządnie wyszalec, wyskakac, pozbyc nadmiaru energii, rozładowac wszelkie stresy;) Wychodzę z takich zajęc zmęczona, ale jednocześnie z oczyszczonym umysłem, pełna energii i chęci do życia:D I love it!!!
Powrót do góry

Kadi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 25-10-2010, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny zainspirowałyście mnie! ;p już od jakiegoś czasu chcę się zapisać do fitness clubu ale moja natura leniwca skutecznie mi w tym przeszkadzała.. Ale postanowiłam z tym walczyć, by zrobić coś dla zdrowia i urody Puszcza oko Na początek step 1 w tygodniu. Uśmiechnięta Dziś idę się zapisać Bardzo szczęśliwa Oby udało mi się wytrwać i uczęszczać na te zajęcia jak najdłużej.

Plusem jest to, że mam okazję chodzić na bezpłatne zajęcia i że mam sporo wolnego czasu, jednak odbywają się one dość daleko od mojego mieszkanka, a w zimne i deszczowe dni będzie mnie to z pewnością zniechęcało do wychodzenia...

Wypowiadam wojnę lenistwu!
Powrót do góry

Tamara

PostWysłany: Wto 26-10-2010, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tak trzymaj Kadi:)))) Zobaczysz, że będziesz mega zadowolona! Po pewnym czasie będzie to jak nałóg, więc czy deszcz czy śnieg - nieważne - wstajesz z kanapy, bierzesz dresik, buty, wodę i pędem na zajęcia:D
Powrót do góry

konefk

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Czw 04-11-2010, 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kiedyś lubiłam tylko basen, ale niedawno zmieniłam nastawienie i zapisałam sie na aerobik do /reklama/. Jak na razie jestem pełna entuzjazmu i bardzo mi sie podoba... Najbardziej mnie motywuje to, że zajęcia są grupowe - nutka rywalizacji dużo daje Uśmiechnięta
Powrót do góry

manta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 01-12-2010, 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A może któraś z Was chodziła na aqua aerobic? Jak wrażenia?
Ja póki co ograniczam się do zajęć na siłowni, bardzo spodobały mi się też zajęcia na rowerkach stacjonarnych - cycling.Uśmiechnięta
Powrót do góry

marta83

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Sro 05-01-2011, 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A była któraś z Was kiedyś na zajęciach DRUMS? Jeżeli nie, a macie taką możliwość to polecam. Nie ważne jak byłam zmęczona i jaki podły humor miała to po DRUMS'ach potrafiłam wysprzątać całą chałupę i jeszcze było mi mało, tyle miałam energii. Uśmiechnięta

Teraz musiałam zmienić klub i w tym, do którego chodzę obecnie nie ma niestety DRUMS'ów,ale są inne fajne. Złośliwa A od stycznia wykupiłam karnet na pół roku więc teraz nie ma zmiłuj... do lata misja musi być wykonana! Bardzo szczęśliwa

Jeżeli macie możliwość chodzenia do klubów to polecam, chyba że macie naprawdę dużo samozaparcia. Ja za każdym razem jak zaczynałam coś robić sama w domu to kończyło się po kilku razach. A w klubie jednak jest motywacja: karnet, za który zapłaciło się często nie małe pieniądze więc żal żeby się marnował, inne osoby ćwiczące dookoła więc głupio się obijać i pokazywać, że już ma się dosyć no i trener, który dodaje pałera, wspiera i jak trzeba to zagoni do roboty. Złośliwa
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 2:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A jakie ciuchy najlepiej ubrać na taki aerobic?
Zamierzam od lutego się wybrać z koleżankami, a chciałabym się czuć komfortowo podczas wysiłku fizycznego. Puszcza oko

Czy takie termoaktywne koszulki + legginsy wystarczą, czy lepiej zwykłe T-shirty plus dresy?
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 3:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Czy takie termoaktywne koszulki + legginsy wystarczą, czy lepiej zwykłe T-shirty plus dresy?

Jak musisz specjalnie kupowac te termoaktywne koszulki to sie wstrzymaj, ubierz legginsy i jakas koszulke na 1 zajecia i zobaczysz jak Ci sie bedzie cwiczylo. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8

Skocz do: