Forum Kobiet Kobieca Strona 砰cia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   U篡tkownicyU篡tkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼iZaloguj si, by sprawdzi wiadomo軼i   ZalogujZaloguj 
bi簑teria srebrna sklep

Agnieszka Wi璠這cha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Gwiazdy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nast瘼ny temat  
Autor Wiadomo嗆
lenkao

P貫: Kobieta
Zodiak: Strzelec
Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 26 Lip 2012
Sk康: z Kujaw :)

PostWys豉ny: Sro 09-01-2013, 11:58    Temat postu: Agnieszka Wi璠這cha Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

安ietna aktorka serialowa i teatralna. Urzek豉 mnie rol Leny w Czasie honoru oraz Beaty w Lekarzach.
A Wy co o niej my郵icie? U鄉iechni皻a

Podpis 砰cie niesie wiele mo磧iwo軼i, pozostaje tylko mie odwag.
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chi雟ki: Kot
Do陰czy豉: 31 Gru 2011
Pochwa: 8
Sk康: Pozna

PostWys豉ny: Sro 09-01-2013, 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio czyta豉m z ni wywiad w jakim pi鄉ie, nie pami皻am jakim. Zdziwi這 mnie to, 瞠 ona sama o sobie m闚i, 瞠 jest pesymistk, cz瘰to popada w nastroje depresyjne itd. Jak si na ni patrzy odnosi si ca趾iem inne wra瞠nie. Wiadomo - kreacja aktorska to co innego ni 篡cie ale mimo wszystko wydawa這 mi si, 瞠 ona jest troszk inn osob, taka bardziej 篡wio這wa, optymistyczna. A tutaj takie zaskoczenie.

Bardzo podoba豉 mi si jako Lena w Czasie honoru. Jako Beata w Lekarzach te zrobi豉 dobr robot, cho momentami jej zachowanie by這 troch przerysowane. Ona sama w wywiadzie przyzna豉, 瞠 ci篹ko jej by這 zagra Beat, poniewa ona jest w 篡ciu zupe軟ie inn osob. Ale da豉 rad. Puszcza oko

Podpis Szcz窷cie to jest spos鏏 my郵enia, a nie rzecz, kt鏎 dostajemy.
Powr鏒 do g鏎y

aurinko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Do陰czy豉: 20 Sie 2008
Pochwa: 3

PostWys豉ny: Sro 09-01-2013, 14:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przez posta takiej miungwy w M jak Mi這嗆 jako nie mog si do niej przekona. Wsz璠zie widz to ci庵貫 niezadowolenie. Puszcza oko
Powr鏒 do g鏎y

smaluszek
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 30 Pa 2007
Sk康: Krak闚

PostWys豉ny: Sro 09-01-2013, 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisa豉:
Przez posta takiej miungwy w M jak Mi這嗆 jako nie mog si do niej przekona. Wsz璠zie widz to ci庵貫 niezadowolenie. Puszcza oko

Zastanawia豉m si o czym Ty piszesz, a musia豉m sobie wygooglowa Z這郵iwa.

Podpis "Przychodzi taki dzie, gdy do cz這wieka dociera, 瞠 dalsza tu豉czka nie ma sensu. 疾 dok康kolwiek idziesz, zabierasz ze sob siebie."
S. King
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

lenkao

Zodiak chi雟ki: Koza
Do陰czy豉: 26 Lip 2012
Sk康: z Kujaw :)

PostWys豉ny: Sro 09-01-2013, 17:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ZieloneOczko napisa豉:
Ostatnio czyta豉m z ni wywiad w jakim pi鄉ie, nie pami皻am jakim. Zdziwi這 mnie to, 瞠 ona sama o sobie m闚i, 瞠 jest pesymistk, cz瘰to popada w nastroje depresyjne itd.

Pewnie chodzi Ci o wywiad w Olivii. R闚nie czyta豉m. Puszcza oko

Podpis 砰cie niesie wiele mo磧iwo軼i, pozostaje tylko mie odwag.
Powr鏒 do g鏎y

Majek
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chi雟ki: 安inia
Do陰czy豉: 19 Wrz 2006
Pochwa: 4
Sk康: .ie

PostWys豉ny: Pi 11-01-2013, 9:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja z nazwiska jej nie kojarzy豉m, musia豉m w google wpisa. Moim zdaniem dobrze si zapowiada jako aktorka i mam nadziej, 瞠 nie utknie tylko w serialach, bo w Teatrze raczej nie b璠 mia豉 okazji jej zobaczy.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powr鏒 do g鏎y

Kinia@

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: W捫
Do陰czy豉: 16 Sty 2008
Ostrze瞠: 1
Sk康: UK

PostWys豉ny: Nie 13-01-2013, 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczesniej, z poczatkow Czasu Honoru bardzo ja lubilam, ale teraz zaczyna mnie draznic. Czemu? Nie wiem. Moze to prze Beate z Lekarzy. Z這郵iwa

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powr鏒 do g鏎y

Cicimlady

Zodiak: Lew
Do陰czy豉: 24 Sty 2012

PostWys豉ny: Wto 29-01-2013, 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, 郵iczna jest, ale w og鏊e jej nie kojarz, nie ma rozpoznawalnej twarzy.
Powr鏒 do g鏎y

ulalenka

Do陰czy豉: 08 Sie 2012

PostWys豉ny: Czw 31-01-2013, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pi瘯na tajemnicza kobieta i 鈍ietna aktorka m這dego pokolenia.
Powr鏒 do g鏎y

Oczko
Przyjaci馧ka Forum
Przyjaci馧ka Forum

Zodiak chi雟ki: Pies
Do陰czy豉: 16 Lip 2008
Sk康: miasto portowe

PostWys豉ny: Sob 09-03-2013, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie lubi jej. Denerwuje mnie jej wyraz twarzy, to wieczne zdziwienie i ma郵ane oczy. Jestem na nie.

Podpis Szcz窷cie to jest spos鏏 my郵enia, a nie rzecz, kt鏎 dostajemy.
Powr鏒 do g鏎y

madzia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chi雟ki: Tygrys
Do陰czy豉: 18 Wrz 2006
Pochwa: 2

PostWys豉ny: Sob 09-03-2013, 18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie kojarzy z tak malutk, glupiutka albo udajaca g逝pi dziewczynka.

Podpis 06.03.2003 r. Zakochany
[*]
polnoc 31.12.2013/01.01.2014 - 'tak'
Powr鏒 do g鏎y

irishangel

Zodiak: Kozioro瞠c
Do陰czy豉: 13 Sty 2009
Ostrze瞠: 1
Sk康: My soul in... Eire:)

PostWys豉ny: Sob 09-03-2013, 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie mam poj璚ia kto to Zszokowana .

Podpis Czasem ludzie patrz na mnie jak na g逝pca- a ja jestem po prostu szcz窷liwa!
Powr鏒 do g鏎y
Zobacz profil foremki Wy郵ij prywatn wiadomo嗆 Odwied stron autora  

Margeritta90

Zodiak: Baran
Zodiak chi雟ki: Ko
Do陰czy豉: 21 Mar 2013
U篡tkownik zbanowany

PostWys豉ny: Pon 25-03-2013, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja j kojarze z "Lekarzy" na tvnie, widzia豉m j te w prasie i po przeczytaniu wywiad闚 z ni wydaje si by naprawd fajna. Taka wywa穎na i ...normalna. U鄉iechni皻a
Powr鏒 do g鏎y

Wy鈍ietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona G堯wna -> Gwiazdy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do:  
Nie mo瞠sz pisa nowych temat闚
Nie mo瞠sz odpowiada w tematach
Nie mo瞠sz zmienia swoich post闚
Nie mo瞠sz usuwa swoich post闚
Nie mo瞠sz g這sowa w ankietach