Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Ahern Cecylia,PS Kocham cię
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wreszcie ja mam! Uśmiechnięta Znalazlam w hamburskiej bibliotece, jest czwarta w kolejce bo zostawilam sobie na deser, juz nie moge sie doczekac. Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 11-04-2010, 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Książka świetna, natomiast film według mnie beznadziejny i nawet w połowie nie oddający treści książki.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Książka świetna, natomiast film według mnie beznadziejny i nawet w połowie nie oddający treści książki.

Mam takie samo zdanie! Książkę wspaniale się czytało, film natomiast nie dość, że różnił się treścią, to we mnie nie wywołał zbyt wiele emocji, jedynie takie, że byłam zła, że taki kiepski, rozczarowałam się.

Książkę naprawdę polecam przeczytać - bardzo dobra!

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

may
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja czytałam książke i oglądąłam film. Bez porównania! Film obdarty z calego piękna i sensu książki. Podczas czytania książki na zmiane śmiałam sie i płakałam jak wariatka!

Podpis 05.11.2007 - Jesteśmy razem! inlove
01.06.2010 - Zaręczyny! inlove
08.09.2012 - Powiemy "TAK" inlove
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 12-04-2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kupiłam książkę siostrze na urodziny, ale chyba do tego czasu pierwsza ją przeczytam skoro tak zachwalacie. Oglądalam film i mi się podobał, więc ksiązka musi być piękna.
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 13-04-2010, 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też czytałam książkę, dostałam ją rok temu na święta. Płakałam jak bóbr, piękna książka, na prawdę warto nad nią przysiąść. Filmu nie oglądałam, słyszałam głosy że tak bardzo odbiega od książki że nie ma co oglądać, ale zobaczymy, moze się skusze Złośliwa

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Nie 25-04-2010, 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przeczytalam. Wrazenia opisalam w watku "Co ostatnio przeczytalas i polecasz II". Ale powiem Wam, ze nie zadzialala na mnie...

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Książki i prasa Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: