Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aldi
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paula
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa
Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 26-07-2012, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moj lokalny Aldi jest bardzo dobrze zaopatrzony i lubie tam robic zakupy. Maja fajne promocje, tzw. akcje tematyczne gdzie mozna dostac naprawde fajne rzeczy taniej niz normalnie.
Zdecydowanie lubie tam kupowac wedliny bo najbardziej przypominaja polskie.
Czasem zagladam do innego Aldiego, a tam zdarzaja sie zielone wedliny, puste polki, nieswieze warzywa dlatego kupuje tam cos tylko jak musze.

Podpis Zona od 13.09.2003
Mama Mayi od 7.06.2006
Mama Filipa od 18.06.2010
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 26-07-2012, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Majek napisała:
Oczko nieźle z tym kurczakiem. Nie dziwię Ci się, że wcale nie chce Ci się jechać do takiego marketu. Śmiejąca się

Ja widzialam jak panie w Lidlu myly kurczaka ludwikiem, takze kurczak na polce to jeszcze nic strasznego. Złośliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 26-07-2012, 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Ja widzialam jak panie w Lidlu myly kurczaka ludwikiem, takze kurczak na polce to jeszcze nic strasznego. Złośliwa

W Almie też była afera z myciem mięsa, a to niby delikatesy.
Na weekend będę w domu, wiec postaram się wygospodarować chwile, zeby podjechać do Aldi.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 29-07-2012, 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie dziś w Aldi były borówki... z Polski. Za całe 69c. Oczywiście kupiłam. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 30-07-2012, 11:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O to u Was nie są drogie. U Nas 200g kosztuje prawie 2E Smutna.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 03-08-2012, 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas Aldi co tydzień (chyba jakoś tak) ma kilka produktów z działu owoców i warzyw w promocji po 59c albo 69c, ostatnio właśnie były jeszcze pomidorki koktajlowe, śliwki, nektarynki. Dla mnie raj. Puszcza oko

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się ten sklep wydaje jakiś taki pusty. Może to tylko u nas na osiedlu tak jest. Ale zawsze tam mało ludzi i zaopatrzenie tez jakieś nie bardzo. Przewraca oczami

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam Aldi "pod nosem", ale bywam rzadko. Sklep jest najtanszy w okolicy i niektore rzeczy sa swietne, np. papier toaletowy i cappucino, a salatki maja genialne. Ale trzeba wiedziec co jest dobre i co warto kupic.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pią 28-02-2014, 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio zdarzyło mi się być w Aldi i powiem wam w tajemnicy, ze widziałam tam lukier plastyczny.Uśmiechnięta Więc jeśli któraś ma ochotę spróbować tortów angielskich, to polecam.Uśmiechnięta Cena taka sama jak na all, ale tutaj tylko kilka kolorów. Uśmiechnięta

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 03-04-2014, 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Niedaleko mnie jest Aldi. Byłam tam raz i powiedziałam sobie, że nigdy tam nie wrócę. Nie dość, że asortyment kiepski to jeszcze nie można płacić kartą (ja nigdy nie mam przy sobie gotówki więc omijam szerokim łukiem takie sklepy).

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 03-04-2014, 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam Aldika prawie pod bokiem ale jakoś mam co do niego mieszane uczucia. Niby fajnie bo ma własną piekarnię i ogólnie spory wybór wszystkiego ale często są pustki na warzywach, lodówki z nabiałem wiecznie płyną i cała podłoga mokra, więc i produkty niezbyt świeże.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Czw 03-04-2014, 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O właśnie milka, Twój wpis przypomniał mi jeszcze, że w "moim" ALdiku było bardzo brudno Bardzo smutna .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: