Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Aldi
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 4

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 13:12    Temat postu: Aldi Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie dość niedawno otworzyli ten market. Aldi to niemiecka sieć marketów więc wygląd w środku to prawie drugi Lidl.
Póki co nie mam tam jeszcze swoich ulubionych produktów, ale zauważyłam jedno co mi się bardzo podoba - porównując np. do Lidla.

Na przykład jadąc wieczorem u mnie do Lidla, można zapomnieć o szerokim wyborze w owocach (a już na pewno w sobotę), za to w Aldi dokładają towar non stop, więc nawet robiąc zakupy na pół godziny przed zamknięciem sklepu znajdziemy pełen wybór owoców/warzyw, a nie tylko puste kartony.

A Wy robicie zakupy w tym markecie?

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zdarzyło mi się parę razy. Rzeczywiście wybór towarów mają całkiem niezły, można znaleźć wiele ciekawych rzeczy, ceny też są przystępne. Zastanowiło nas tylko to, że atmosfera jest taka kwaśna - pracownicy się nie uśmiechają do nikogo, nawet do siebie. Jak się ich o coś spytasz to odpowiadają z łaski. No i muzyka nie leci, chociaż to można zaliczyć na plus bo czasami ta muzyka w sklepach zagłusza myśli. Minusem jest to, że w Aldim u mnie na osiedlu ta cisza jest wręcz psychodeliczna. Złośliwa

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lubię produkty z tego sklepu. Mają fajne promocje np. prześcieradła z gumką porządna frota za 20 zł. Lubię ich papier i ręczniki. Mają pyszne słodycze. Miętowe czekoladki w dużym zielonym pudełku mniam! Zakochany
Poza tym jest duuuuużo miejsca i raczej mało ludzi. Śmiejąca się

Dołączone po 2 minutach 50 sekundach:

ZieloneOczko napisała:
Minusem jest to, że w Aldim u mnie na osiedlu ta cisza jest wręcz psychodeliczna. Złośliwa

W sumie u mnie jest to samo. Nie ważne o której, zawsze jest tak jakby zaraz mieli zamykać.
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie nie ma takiego sklepu niestety. Właśnie weszłam na ofertę tego sklepu- spodobał mi się, więc żałuję, że nie ma nigdzie.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka napisała:
A u mnie nie ma takiego sklepu niestety. Właśnie weszłam na ofertę tego sklepu- spodobał mi się, więc żałuję, że nie ma nigdzie.

Ja też nie kojarzę, choć nazwę gdzieś już słyszałam.
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka napisała:

Jeden jest pod miastem, a obok rodziców otworzyli na wiosnę, także wszystko jeszcze przed Tobą może. Puszcza oko
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 16-07-2012, 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Jeden jest pod miastem, a obok rodziców otworzyli na wiosnę, także wszystko jeszcze przed Tobą może. Puszcza oko

Mogliby u mnie na osiedlu takie cudo otworzyć, a nie tak jak teraz zrobili Carrfour 5 minut i droga jak nie wiem co.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aldi się bardzo powoli rozrasta w Polsce.
Atmosfera w tym sklepie jest dla mnie co najmniej dziwna. Byłam tam raz u siebie w mieście i nie odniosłam zbyt dobrego wrażenia. Moze przy następnej okazji zajrzę tam znow i zmienię zdanie.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja jakoś nie lubię Aldika Smutna.
Ja nigdy nie mogę tam nic fajnego znaleźć, być może jestem przyzwyczajona, że mam w innych sklepach swoje ulubione produkty.
U Nas w sklepie obsługa widmo, prawie ich nie widać, krząta się ktoś po sklepie, mimo, że sklep nie mały.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 14:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie w Aldi atmosfera jest ok, pracuje sporo Polaków. Wczoraj śmiać mi się chciało jak jeden pracownik rozpakowywał towar i nie zasuwał jakoś super szybko, ale za to aż przedramieniem sobie pot z czoła ocierał. Złośliwa

Wczoraj kupiliśmy w Aldi pysznego arbuza, pochodzi z Alicante. Pyszny to mało powiedziane, słodki, dojrzały w sam raz, pięknie czerwony.

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbialam holenderskie Aldi, angielskie bylo ok a to tutaj tez jest swietne. Tanie owoce i warzywa, zawsze jakies perelki na promocji.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najbliższy u mnie jest 20 mil od mojego miasta, ale przyznam że nigdy tam nie byłam bo ponoć panuje straszny bałagan.
Znajoma kiedyś znalazła kurczaka na pólce z kosmetykami i, o zgrozo, kilka dni później on dalej tam leżał. Bardzo smutny

Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 19:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko, może to był już inny kurczak, a nie ten sprzed paru dni. Puszcza oko

Byłam w Aldi i nie za bardzo wiem, co tam można kupić. Alejka słodyczy, czipsów i ciasteczek, alejka napojów, alejka puszek i innego, suchego prowiantu. A żeby coś normalnego to nic. Złośliwa
I jakoś tam pusto i smętnie, jak w jakiejś hurtowni a nie w sklepie.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jowita napisała:
Oczko, może to był już inny kurczak, a nie ten sprzed paru dni. Puszcza oko

Heh, no tego to nie wiem. Mogła go jakoś oznakować. Bardzo uśmiechnięta

Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 17-07-2012, 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko nieźle z tym kurczakiem. Nie dziwię Ci się, że wcale nie chce Ci się jechać do takiego marketu. Śmiejąca się

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: