Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Alkomat na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly

PostWysłany: Nie 27-05-2018, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się nie ucieszyła, ale mój brat napewno Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

redlipkap

PostWysłany: Pon 28-05-2018, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prezent dla barat fajny pod warunkiem, że nie jest abstynentem Uśmiechnięta Mój brat pije tak rzadko, że prezent byłby w kategorii tych nieprzydatnych.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 06-06-2018, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czemu nie trafiony? Posiadanie alkomatu nie oznacza od razu problemów z alkoholem, raczej dbanie o bezpieczeństwo, ja wolę mieć alkomat i w razie potrzeby dmuchnąć, nawet dzień po imprezie i mieć pewnoć czy mogę siadać za kółko. Mój kuzyn gra na weselach, wiadomo różnie to bywa, chociaż symbolicznie wypada za parę kieliszek wypić, jak wracają z wesela to zawsze dmuchają w alkomat, ja mam alkohita w domu, używam nie tylko ja ale tez facet, gościa którzy do nas wpadają i zdarzają się %
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Sro 20-06-2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh, prezent z gatunku praktycznych dla wielu osób. A powiedzcie mi, też w ramach prezentów związanych z samochodem co myślicie o kamerkach? Coś w tym stylu https://smartcams.pl/45-dyskretne Ostatnio szwagier miał stłuczkę, dość nieprzyjemna sytuacja, ciężko było wskazać kto jest winny i zastanawiam się czy mu czegoś takiego na imieniny nie kupić. I pytanie zasadnicze - czy w razie "w" takie nagranie mogłoby służyć jako dowód?
Powrót do góry

czarny411

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej wszystkim. Posiadam w tym momencie spory ambaras z doborem czegoś sprawdzonego na prezent. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest istotnie multum rozmaitego rodzaju rad w tym aspekcie, jednak może macie jakieś swoje wypróbowane patenty? Jakoś nie mam za bardzo kreatywności, aby coś sensownego wymyślić. Czy macie wobec tego jakieś swoje przetestowane metody? Sądzicie, że np. /reklama/ byłoby trafnym wyjściem? Niezwykle Wam dziękuję za wypróbowane rady oraz sugestie w tym przedmiocie.

Podpis Więc na tym polega dystynkcja?
Powrót do góry

annakeflar70

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Sro 29-08-2018, 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Alkomat zawsze się przyda w domu, nawet nam kobietą gdy na weselu wypijemy troszkę wina i boimy się wracać. Mój facet zakupił takowy kilka lat temu, biorąc przykład z kolegi i jest zadowolony. Firma Promiler i model 8000. Sam używa go po każdej imprezie rodzinnej Uśmiechnięta
Powrót do góry

pociotekgj

PostWysłany: Pon 10-09-2018, 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wydaje mi się, że warto się w tej materii doradzić znajomych. Powinni być w stanie coś pomóc...

Podpis Wszelkie skrzywienia przyciągają cię jak magnes
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: