Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Alkomat na prezent
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
polly

PostWysłany: Nie 27-05-2018, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja bym się nie ucieszyła, ale mój brat napewno Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

redlipkap

PostWysłany: Pon 28-05-2018, 9:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Prezent dla barat fajny pod warunkiem, że nie jest abstynentem Uśmiechnięta Mój brat pije tak rzadko, że prezent byłby w kategorii tych nieprzydatnych.
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 06-06-2018, 9:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czemu nie trafiony? Posiadanie alkomatu nie oznacza od razu problemów z alkoholem, raczej dbanie o bezpieczeństwo, ja wolę mieć alkomat i w razie potrzeby dmuchnąć, nawet dzień po imprezie i mieć pewnoć czy mogę siadać za kółko. Mój kuzyn gra na weselach, wiadomo różnie to bywa, chociaż symbolicznie wypada za parę kieliszek wypić, jak wracają z wesela to zawsze dmuchają w alkomat, ja mam alkohita w domu, używam nie tylko ja ale tez facet, gościa którzy do nas wpadają i zdarzają się %
Powrót do góry

martakurek0

PostWysłany: Sro 20-06-2018, 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Heh, prezent z gatunku praktycznych dla wielu osób. A powiedzcie mi, też w ramach prezentów związanych z samochodem co myślicie o kamerkach? Coś w tym stylu https://smartcams.pl/45-dyskretne Ostatnio szwagier miał stłuczkę, dość nieprzyjemna sytuacja, ciężko było wskazać kto jest winny i zastanawiam się czy mu czegoś takiego na imieniny nie kupić. I pytanie zasadnicze - czy w razie "w" takie nagranie mogłoby służyć jako dowód?
Powrót do góry

czarny411

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sro 04-07-2018, 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hej wszystkim. Posiadam w tym momencie spory ambaras z doborem czegoś sprawdzonego na prezent. Zdaję sobie sprawę, iż w Internecie jest istotnie multum rozmaitego rodzaju rad w tym aspekcie, jednak może macie jakieś swoje wypróbowane patenty? Jakoś nie mam za bardzo kreatywności, aby coś sensownego wymyślić. Czy macie wobec tego jakieś swoje przetestowane metody? Sądzicie, że np. /reklama/ byłoby trafnym wyjściem? Niezwykle Wam dziękuję za wypróbowane rady oraz sugestie w tym przedmiocie.

Podpis Więc na tym polega dystynkcja?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Nasze codzienne zmagania Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: