Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Alma.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 10:44    Temat postu: Alma. Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy są na tym forum klienci sklepów Alma?
Ja od nie dawna robię zakupy w tej sieci i jestem zadowolona. Dużo znajomych mówi że Alma jest droga, akurat ja tak nie uważam, a do zamożnych ludzi nie należe Złośliwa.

Obsługa na plus, nigdy nie spotkałam się z kolejkami przy kasach.
No i sprzedawcy bardzo przystojni Bardzo szczęśliwa.
Oczywiście na plus można też dodać zakupy internetowe chociaż nie korzystałam ale słyszałam dobre opinie.

Jak dla mnie sklep na plus Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

miss

Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O drożyźnie w Almie słyszy się dużo, ale wg mnie są t powtarzane stereotypy. A poza tym mają ogromny wybór, świeże towary i fajne promocje. Obecnie kupuję chyba tylko w Almie.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Odkąd widziałam materiał, że tam odświeżają mięso to jakoś niechętnie tam zaglądam.
Co do cen, to dla mnie są wysokie. Może nie wszystkie artykuły, ale jednak.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Sob 04-08-2012, 19:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moze nie wszystko jest tam drogie, ale jednak są tańsze sklepy. Jak pochodzilam po innych sklepach i popatrzylam na różnice, to widac.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Czw 09-08-2012, 14:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja lubię Almę za to, że można w niej dostać produkty "egzotyczne", rzadko spotykane w innych sklepach. A ostatnio robię zakupy sklepie internetowym, bo jak zamówię dwie zgrzewki wody to mi ktoś je wniesie na trzecie piętro bez windy Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-08-2012, 7:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
A ostatnio robię zakupy sklepie internetowym, bo jak zamówię dwie zgrzewki wody to mi ktoś je wniesie na trzecie piętro bez windy Złośliwa.

Dobry myk. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-08-2012, 9:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najczęściej darmowa dostawa jest po zrobieniu zakupów za minimum 100 zł, więc to nie jest trudne Puszcza oko. A przynajmniej nie muszę tego tachać Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Pią 10-08-2012, 18:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Najczęściej darmowa dostawa jest po zrobieniu zakupów za minimum 100 zł, więc to nie jest trudne Puszcza oko. A przynajmniej nie muszę tego tachać Złośliwa.
No dokładnie Uśmiechnięta.
Nigdy nie robiłam zakupów internetowych. Od zamówienia przez internet ile czekasz na produkty?

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 10-08-2012, 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
No dokładnie Uśmiechnięta.
Nigdy nie robiłam zakupów internetowych. Od zamówienia przez internet ile czekasz na produkty?

W Almie jest tak, że nie możesz zamówić później niż 4 godziny przed planowaną dostawą.

S. King
Powrót do góry

sunflower

PostWysłany: Sob 11-08-2012, 8:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
W Almie jest tak, że nie możesz zamówić później niż 4 godziny przed planowaną dostawą.
Aha rozumiem, dzięki Uśmiechnięta.
Ja mam parę kroków do Almy, to jak będę miała duże zakupy to może pomyślę nad internetowymi zakupami a przy tym moje oczy zobaczą przystojnych panów Bardzo szczęśliwa.

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Inne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: