Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Amnezja, utrata tożsamości równolegle będąc w związku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kasha

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Pią 27-01-2017, 20:42    Temat postu: Amnezja, utrata tożsamości równolegle będąc w związku Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cześć kobietki, zauważyłam ciekawie zaczynający się blog:
/Link zabroniony/

Co myślicie o takiej sytuacji? Jak przypomniałybyście sobie o jakiś faktach, a ponad to utwierdziły tożsamość (lub ją odnalazły)?

Ja sobie prawie nie potrafię wyobrazić, że budzę się i nagle obok mnie jest jakiś nieznany mężczyzna, a ja nawet nie pamiętam jak się nazywam...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Conchita

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 15-05-2017, 6:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło coś takiego. Na pewno byłabym w pierwszej chwili przerażona i zagubiona, nie wiem jak bym się zachowała.
Powrót do góry

lubik

PostWysłany: Wto 03-10-2017, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oj, strasznie ciężki temat... Koniecznie trzeba stosować się do porad lekarza...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Plotki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: