Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Antykoncepcja po porodzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Divergent

PostWysłany: Wto 04-03-2014, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jednak wracam do ginekologa po te tabletki, niezdecydowana jestem. Złośliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 05-03-2014, 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jadę na tym samym wózku co Gizmowa, bo też nie mogę brać żadnych hormonów. Po moich dwóch cholestazach w ciąży nie mogę juz obciążać wątroby.
Teraz się nie przejmuję, bo Adaś jest skuteczną antykoncepcją ale za jakiś czas trzeba będzie się przeprosić z prezerwatywami. A tak ich nie cierpię Niezdecydowana .

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Sro 05-03-2014, 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agatko w jakim sensie Adaś jest skuteczną antykoncepcją? Puszcza oko
Powrót do góry

Agata

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pią 07-03-2014, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretka napisała:
Agatko w jakim sensie Adaś jest skuteczną antykoncepcją? Puszcza oko

Nocne karmienie i wstawanie sprawiają, że.jestem zmęczona i ostatnią rzeczą o której myślę jest seks Puszcza oko.

Podpis Syneczku, zanim zostałeś poczęty- pragnęłam Cię.
Zanim się urodziłeś- kochałam Cię.
Zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia- byłam gotowa za Ciebie umrzeć!
Powrót do góry

NaturalGirl

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk
Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 3

PostWysłany: Nie 29-06-2014, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moja koleżanka jak karmiła synka i coraz większe miała przerwy między karmieniami to dostała od lekarza Limetic. Fajnie, że są w ogóle takie tabletki, ktore w tym trudnym okresie można stosować bez jakiś obaw.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Sob 21-03-2015, 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

NaturalGirl napisała:
dostała od lekarza Limetic.

Moja koleżanka je dostała ostatnio. Z tego co wyczytałam sa one jednoskładnikowe. Są tez dla kobiet uczulonych na estrogen
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Czw 10-09-2015, 4:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I dla palaczek. Im też przepisują limetic właśnie. Wiem od siostry, która je bierze, bo pali.
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Czw 24-09-2015, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

w sumie nie słyszałam aby palaczki miały inne predyspozycje ale nigdy się tym nie interesowałam. Ale tu widać jak ciało kobiety jest złożone - ten sam suplement mogą zażywać kobiety karmiące jak i palące
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 24-09-2015, 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam dylemat. Nie chcialabym wracac do tabletek, ale co innego? Nie mam w ogole pomyslu co innego Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 24-09-2015, 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tak jak przed ciążą, czyli nic. Nie chcę faszerować się tabletkami przed drugą ciążą.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 24-09-2015, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja drugiej ciazy nie planuje, ale tez nie chcialabym sie faszerowac tabletkami. Musze porozmawiac ze swoim ginem Puszcza oko.
Powrót do góry

Balowiczka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ostatnio czytałam trochę właśnie o antykoncepcji m.in. dla palaczek i osób starszych. Te jednoskładnikowe jak limetic są jeszcze zalecane osobom z nadciśnieniem (niezalecane jest wtedy stosowanie estrogenów) oraz narażonym na zakrzepicę. Dziewczyny zwracajcie uwagę na dobieranie i różne aspekty zdrowotne. Mówcie o wszystkim lekarzowi i nie pozwólcie na byle jakie podejście do tematu bo tu chodzi o zdrowie
Powrót do góry

Fretka

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 14:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kate ja też będę miała niemały dylemat po porodzie, bo trzeciej ciąży nie planuję raczej póki co, a do tej pory miałam ten luz, że zawsze dopuszczałam do siebie możliwosć zajścia w ciążę, nigdy mnie to nie stresowało, a więc ani razu nie brałam tabsów. Cykle miałam regularne, zawsze wiedziałam jakie mam dni i było idealnie. Teraz boję się tego stresu, boję się też brać tabsy i boję się mieć trójkę maluchów. Patowa sytuacja Złośliwa.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Balowiczka napisała:
Ostatnio czytałam trochę właśnie o antykoncepcji m.in. dla palaczek i osób starszych. Te jednoskładnikowe jak limetic są jeszcze zalecane osobom z nadciśnieniem (niezalecane jest wtedy stosowanie estrogenów) oraz narażonym na zakrzepicę. Dziewczyny zwracajcie uwagę na dobieranie i różne aspekty zdrowotne. Mówcie o wszystkim lekarzowi i nie pozwólcie na byle jakie podejście do tematu bo tu chodzi o zdrowie

Chyba będę musiała porozmawiać o nich z moim ginekologiem Uśmiechnięta Bo mam nadciśnienie. A ktoś je może stosował?
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fretko no właśnie... . Kurde do gina też się jakoś wybrać nie mogę Złośliwa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 4 z 7

Skocz do: