Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja po porodzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 28-09-2015, 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny, a plastry? Krążki? Na tabletkach świat się nie kończy. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Kate29

PostWysłany: Pon 28-09-2015, 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Plastry z tego co kojarze sa do jakiejs wagi, chyba 80kg. To ja odpadam Złośliwa.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Natala

PostWysłany: Pon 26-10-2015, 4:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Krążki odpadają u mnie, a plastry wyglądają po paru dniach tak nieestetycznie, że nie, dziękuję. Poza tym ciągłe uważanie pod prysznicem nie jest tak do końca komfortowe. Chyba jednak przy swoich vixpo zostanę. Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

aoiya

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 6:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja dostałam tabletki. Zaczęłam korzystać po drugim okresie bo chciałam by był naturalny a nie wywołany przez prochy. Miałam już dość prezerwatyw!

Podpis 3 IX 2011 inlove
29 I 2015
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 28-10-2015, 7:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z plastrów nigdy nie korzystałam, krążków się boje ;p Tabletki sa dla mnie najpewniejsze Uśmiechnięta Poza tym pomagają. A i z regularnością można sobie poradzić, są aplikacje na telefon.
Powrót do góry

mirinda

PostWysłany: Sro 11-11-2015, 11:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[quote:2dc22f068e=\"CookieMonster\"]A i z regularnością można sobie poradzić, są aplikacje na telefon.
Aplikacje??????
Ale, że niby po co ta aplikacja - działa jak budzik? Pamiętaj teraz brać - ciekawie to brzmi. Hmm możesz trochę więcej na ten temat powiedzieć
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po porodzie, szczególnie przy karmieniu to raczej jednoskładnikowe pigułki.
Takie np jak limetic.
Co to plastrów.. no właśnie mi się nie widzą... zimą, jak się chowa pod ciuchami to ok.. ale latem...
Powrót do góry

Anna26

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam wkładkę i spokój na 5 lat.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Ja mam wkładkę i spokój na 5 lat.

Ja się jakoś boję wkładki. I nie umiem tego wytłumaczyć...

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pon 16-11-2015, 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Ja się jakoś boję wkładki. I nie umiem tego wytłumaczyć...

Ja mam tak samo... . Chociaz kusi mnie, jeden wydatek i na pare lat spokoj tak jak Ania napisala.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anna26

Zodiak: Rak

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 6:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się trochę bałam. Ale po rozmowie z lekarzem wątpliwości odeszły. Mam już dwa lata. I w każdym momencie można ją wyciągnąć- chcąc zajść w ciąże. Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 19-11-2015, 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A za wyciągnięcie wkładki coś się płaci ?
Czy po prostu płacę jak by za 5 lat antykoncepcji, a jak się rozmyślę to tracę...
W sumie to sie sprawdza, kiedy wiemy, że nie planujemy czy nie chcemy dzieci przez jakiś czas.
Ale jak np po roku chcemy to się chyba nie opłaca.
Wtedy chyba te bardziej "standardowe" metody.
W Anglii podobno sa jakies wszywki, ale tez na kilka lat
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 13-12-2015, 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

mirinda napisała:
Aplikacje??????
Ale, że niby po co ta aplikacja - działa jak budzik? Pamiętaj teraz brać - ciekawie to brzmi. Hmm możesz trochę więcej na ten temat powiedzieć

Aplikacja nazywa się "różowe lusterko" . Przypomina o braniu tabletki, możesz nawet sprawdzić co należy zrobić, jeżeli już jej zapomnisz. Ma też "lusterko" Bardzo szczęśliwa czyli to co my, kobiety, kochamy. Jest też wiele ciekawych informacji o samej antykoncepcji.
Powrót do góry

Smieszka

PostWysłany: Sro 16-12-2015, 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam wkładkę hormonalną na 3 lata juz od ponad roku i zdecydowanie najbardziej sobie chwalę, nie trzeba pamiętać o przyjmowaniu tabletek i nie działa przede wszystkim na wątrobę - bo po tabletkach niestety pogorszył mi się jej stan.
Powrót do góry

Lena87

PostWysłany: Czw 17-12-2015, 12:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

CookieMonster napisała:
Aplikacja nazywa się "różowe lusterko" . Przypomina o braniu tabletki, możesz nawet sprawdzić co należy zrobić, jeżeli już jej zapomnisz. Ma też "lusterko" Bardzo szczęśliwa czyli to co my, kobiety, kochamy. Jest też wiele ciekawych informacji o samej antykoncepcji.

Miałam, była fajna i przydatna.
A przede wszystkim dyskretna.
Czytałam że jeszcze ma teraz chyba kalendarz.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: