Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja po porodzie?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lena87

PostWysłany: Pon 30-01-2017, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój mąż w sumie stwierdził, żebym się póki co nie faszerowała pigułkami...
W sumie, to chyba też dobrze dla organizmu.
Jutro mam wizytę, zobaczę co mi gin powie, bo ja bym się już mogła starać....
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Marenka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 23-02-2017, 14:53    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po drugim porodzie zdecydowałam się na wkładkę hormonalną levosert. Założyłam ją 3 miesiące po porodzie i mogę z nią karmić piersią. Jest to wygodne rozwiązanie jak dla mnie bo mam ja na 3 lata a kolejnego dzidziusia jak na razie nie planuję.
Powrót do góry

kwasna

Użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob 08-07-2017, 1:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja po porodzie i karmieniu wrocilam spowrotem do tabletek. lekarka po badaniach przepisala mi belare, podobno maja jakies nizsze stezenie hormonow, dzieki czemu nie obciazaja tak organizmu
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Antykoncepcja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Strona 7 z 7

Skocz do: