Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Aplikacje na smartfona
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
matkapolka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pią 28-11-2014, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

100 doors jest super, zgadzam się. Fajny temat, można się zainspirować - próbuję sobie parę innych z tych co wymieniłyście.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

narika

PostWysłany: Sro 18-11-2015, 9:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja polecam następujące aplikacje:
- Słowotok - fajna gierka na zabicie czasu
- Quizwanie - również dobra gierka, u mnie sprawdza się szczególnie w podróży
- LEO Privacy Guard - fajna appka z opcją AppLock i Safe Box - można blokować hasłem dostęp do aplikacji, zdjęć czy smsów (koniec z "karnymi" statusami Bardzo szczęśliwa )
- Messenger - szybka komunikacja, idealna alternatywna dla smsów
Powrót do góry

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Wto 17-10-2017, 13:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam na swoim apkę banku, kilka gierek, blix z gazetkami, allegro, insta myślę o antywirusie, bo jednak jak się dziecko dorwie do tego telefonu żeby pograć to potem zawsze stresik jest czy coś tam nie naściąga podejrzanego, a często załątwiam służobowe sprawy i przelewy telefonem
Powrót do góry

aralka

PostWysłany: Pią 22-03-2019, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To moze ja sie podepne ze swoim problemem. Jak podejsc do tematu blokowaniach niechcianych rozmowcow? Nie widze takiej opcji w moim telefonie...
Powrót do góry

MartynaG

PostWysłany: Wto 04-06-2019, 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No wlasnie, a sa jakies propozycje aplikacji przydatnych dla madek?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy lekko techniczne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: