Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Asekurella
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Blondynka

PostWysłany: Sob 28-08-2010, 10:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj zakupiłam i wzięłam pierwszą tabletkę. Uśmiechnięta
Zobaczymy co to będzie.. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

martunia_12

PostWysłany: Sob 28-08-2010, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja w środę wybieram się do lekarza i zapytam o te tabletki bo chciałabym spróbować... A lepiej przedtem poradzić się kogoś kompetentnego Puszcza oko

Podpis 14.08.2010 inlove
Powrót do góry

esiane

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę ; ) poczekamy na efekty ; )
Powrót do góry

nicaa22

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Nie 12-09-2010, 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja sie wybiore do gina albo w poniedzialek, wtorek a jak nie to za tydzien i zapytam o te tabletki, takze dam wam znac co mój gin powie na ich temat
Powrót do góry

esiane

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 9:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biorę asekurellę i zużyłam już 1 blister. Nie czuję jakiejś wielkiej różnicy w libido czy coś. Wydaję mi się, ze w moim przypadku to pomaga tylko na wątrobę ; )
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 25-09-2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

esiane napisała:
Biorę asekurellę i zużyłam już 1 blister. Nie czuję jakiejś wielkiej różnicy w libido czy coś. Wydaję mi się, ze w moim przypadku to pomaga tylko na wątrobę ; )

Może to za wcześnie na jakieś spektakularne efekty. Puszcza oko
A w ulotce nie piszą przez jaki czas powinno się brać te tabletki żeby "poczuć" efekty? Podejrzliwa

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Pią 22-10-2010, 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie było nic napisane.
Ja zjadłam 3 opakowania i nic..
Przestałam je łykac.
Powrót do góry

Jesienna

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 24-10-2010, 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wystarczy sprzawdzić skład, żeby domyślić się na jakiej zasadzie to działa. Są tam pewne zioła, ktore mogą pomagać, ale chyba każdy wie jak działają zioła - trzeba je brać regularnie i wspomagają pewne procesy, ale nie są lekami. Te tabletki ani nie ochronią wątroby całkowicie, ani nie podniosą znacząco libido. To tak jak z pewnymi roślinami, którę są uznawane za afrodyzjaki. Czy ktoś kiedyś poczuł znaczącą różnicę po zjedzeniu lubczyku?
Powrót do góry

esiane

PostWysłany: Pon 01-11-2010, 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Muszę przyznać, ze tabletki jednak na mnie działają ; ) zaobserwowałam wzrost libido ; )
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Wto 02-11-2010, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesienna napisała:
Wystarczy sprzawdzić skład, żeby domyślić się na jakiej zasadzie to działa. Są tam pewne zioła, ktore mogą pomagać, ale chyba każdy wie jak działają zioła - trzeba je brać regularnie i wspomagają pewne procesy, ale nie są lekami. Te tabletki ani nie ochronią wątroby całkowicie, ani nie podniosą znacząco libido. To tak jak z pewnymi roślinami, którę są uznawane za afrodyzjaki. Czy ktoś kiedyś poczuł znaczącą różnicę po zjedzeniu lubczyku?

I otóż to. Dokładnie to samo powiedziała mi lekarka. Nie ginekolog, a lekarz rodzinny.
W składzie są same zioła. Tabletki zaszkodzić, nie zaszkodzą, ale też nie powinno się oczekiwać spektakularnego i szybkiego działania. Jak to z ziołami...
Powrót do góry

Kinia@

Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 02-11-2010, 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem gdyby one pomagaly to ich skladniki bylyby zawarte w tabletkach anty i wtedy nie mialybysmy problemow a i tabletek do lykana byloby mniej Puszcza oko Cos nie chce mi sie wierzyc...to chyba tak jak z tabletkami na odchudzanie Przewraca oczami

Podpis "Najpiekniejszym ubraniem dla nagiej kobiety sa ramiona kochajacego mezczyzny"
Powrót do góry

Margoth

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 03-11-2010, 9:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Blondynko to jak ci to libido wzrośnie to daj znać wtedy i ja spróbuje

Podpis " Znalazła pewna Pani aparat do bani......"
Żoneczka tygryska od 21.08.2010
01.06.2013 - 9 lat razem.
A w tym roku dostałam piękny prezent od Mikołaja!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Blondynka

PostWysłany: Sro 03-11-2010, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tynka napisała:
Blondynko to jak ci to libido wzrośnie to daj znać wtedy i ja spróbuje
Przestałam brać bo to chyba strata pieniędzy- płacić po 14zł za opakowanie..
Powrót do góry

kasiunia92

Zodiak: Skorpion

PostWysłany: Sro 03-11-2010, 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jesli Chodzi o tabletki asekurella pytałam swojego ginekologa i swierdzil ze one nie sa jakos poparte medycznie, nie jest w stanie mi doradzic czy sa dobre czy nie chociaz nie zaprzeczyl ze warto sprobowac.dal mi do zrozumienia ze te tabletki to suplement witamin i napewno nie zaszkodza ale tez nie ma pewnsci czy pomoga np. w spadku libido. mam ten problem przy stosowaniu tabletek antykoncepcyjnych i lekarz uznal ze tylko zmiana tabletek albo zmiana metody np na plastry, ktore maja wieksza dawke hormonu moze tu pomoc. na tego typu problem nie ma skutecznego i potwierdzonego leku. Smutna

Dołączone po 19 minutach 14 sekundach:

Aha zapomnialam jeszcze dodac ze moj ginekolog uwaza ze te tabletki trafiaja do duzej liczby kobiet, wyobrazcie sobie ile Pań sie zabezpiecza stosujac tabletki a chociazby połowa z tych kobiet mialaby problem z libido czy chciala zadbrac o swoja watrobe ... mnostwo.przede wszystkim po to wymyslono te tabletki zeby kobiety,ktore maja problem z pepedem sexualnym wlasnie po ten lek siegaly bo na dzien dzisiejszy nie ma nic potwierdzonego i zalecanego przez lekarzy. a ten jest najglosniej reklamowany.
Powrót do góry

NIKITA

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 06-11-2010, 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja slyszalam od jednych opinie pozytywne od innych nie...
Przeczytałam po innych forach o niej... I stwierdzilam ze nie bede sie faszerowala kolejnym lekiem (skoro i tak ich duzo biore), bo nie sadze ze tak dzialaja przeciwoslonowo.

Podpis Zawsze trzeba podejmować ryzyko.
Tylko wtedy uda nam się pojąć,jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki jakie niesie nam los...
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: