Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Asekurella
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Eewelka

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 08-11-2010, 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Esiane napisz coś więcej o działaniu tabletek, bo zaciekawił mnie ten lek, jeśli tak można to nazwać.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dede22

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Kot
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 16:32    Temat postu: Assequrella Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja je stosune od tyg dopiero wiec jakiś rewolucji to nie zauważyłam, prócz tego, że sikam częściej ale ponoć mniszek lekarski jest właśnie od tego a co za tym idzie nie zatrzymuje się woda w organizmie. Teraz czekam na wzrost libido ( bo tylko po to je kupiłam) zobaczymy jak to będzie. A co do większych informacji to fajnie wszystko jest opisane na ulotce jaki składnik za co jest odpowiedzialny.
Powrót do góry

Eewelka

Zodiak: Waga

PostWysłany: Sob 20-11-2010, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dede to napisz potem co nie co na temat tych tabletek, jestem strasznie ciekawa.

Podpis Szminkę z kołnierzyka mężczyzny należy usunąć razem z mężczyzną.
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Pon 22-11-2010, 9:17    Temat postu: Asequrella Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Eewelka napisała:
Dede to napisz potem co nie co na temat tych tabletek, jestem strasznie ciekawa.

Jak tylko coś ruszy prócz tego sikania to napewno napiszę Uśmiechnięta Jak narazie testuje Uśmiechnięta

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

królik

Zodiak: Panna

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja gdzieś przeczytałam kilka opinii na temat tego "specyfiku", no i niestety większość z nich to fakt, że przy pierwszym opakowaniu wszytkie panie były zadowolone, a przy kolejnych "lek" już tracił w ich oczach. Sama się dalej zastanawiam czy go nie wypróbować. Głównie ze względu na duży spadek libido podczas stosowania tabletek anty.
    p.s. Kiedyś to ja byłam bardziej niegrzeczna niż mój partner Uśmiechnięta a teraz trochę przystopowałam z tą niegrzecznością.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-11-2010, 16:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tam myślę, że cudów nie ma, i tak jak nie wymyślono nic na skutki uboczne tabletek tak nie ma nic w tych tabletkach. Po prostu oryginalny sposób na zarobek.

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Justiii

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Pon 11-04-2011, 14:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy Asequrelle można stosować przy plastrach antykoncepcyjnych?
Mi chodzi głównie o zwiększenie libido.
Powrót do góry

dede22

PostWysłany: Wto 12-04-2011, 10:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Justi można, one właśnie po to są.

Podpis 16.08.2005r - Początek z moim A Uśmiechnięta :*

05.06.2008 => Narodziny naszej córeczki.
godz: 08:00 Uśmiechnięta Uśmiechnięta Uśmiechnięta
Powrót do góry

Zuzia Fruzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 12-04-2011, 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosowałam Asequrellę. Na początku, faktycznie czułam się lepiej, bardziej energiczna, nawet nabrałam ochoty ..., ale po tygodniu wszystko wróciło do normy. Drugie opakowanie zjadłam żeby się upewnić, co do nieskuteczności tych tabletek i tak też się stało. Asequrella działa jak dla mnie na zasadzie placebo. Chcesz wierzyć, że działa to działa Skonsternowana .

Podpis Każdy powinien mieć kogoś, z kim mógłby szczerze pomówić,
bo choćby człowiek był nie wiadomo jak dzielny, czasami czuje się bardzo samotny.
(Hemingway)
Powrót do góry

Blondynka

PostWysłany: Sob 02-07-2011, 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biorę już ponad 6miesięcy i nie widzę u siebie wzrostu libido. Muszę przerzucić się na coś innego. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Sprawy kobiece i intymność Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: