Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Astma
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 30-01-2010, 22:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Katii napisała:
Suzi to dobrze , że w porę pojechaliście do kliniki. Ja co prawda astmatyka w domu nie mam, ale alergika. Trzymam kciuki za Twojego maluszka. Mam nadzieję, że już więcej nie będzie miał takich ataków. Trzymaj się kochana. Uśmiechnięta

Nie dziekuje zeby nie zapeszyc ale tez mam taka nadzieje.
Zuzka moja mama pytala lekarza i powiedzial ze jak nikt w rodzinie nie ma astmy to jest to wyleczalne,a u nas nikt nie ma u malza tez nie. Uśmiechnięta I jesli bedziemy przestrzegac tego co powiedziala lekarka to nie bedzie kolejnego ataku. Wiec musimy zrobic tylko jedno,zmienic mieszkanie. Bardzo uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sob 30-01-2010, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To dobrze Suzi, że są dobre prognozy Uśmiechnięta. Mam nadzieję, że Mały nie będzie musiał się już tak męczyć!
A mieszkanie będziecie zmieniać? Szukacie już??? I co w nim jest złego?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Katii
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sob 30-01-2010, 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi to dbajcie o swojego dzieciaczka.

Mój syn jest w trakcie odczulania, ale jak wiecie to troszkę trwa. Tym bardziej, że gdy tylko jest chory, to wizytę trzeba przełożyć. Ale mam nadzieję, że to mu pomoże. Uśmiechnięta
Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 30-01-2010, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To odczulanie u nas było straszne, bo po szczepieniu trzeba było jeszcze godzinę siedzieć w przychodni na wypadek, gdyby się coś zaczęło dziać. Ale przyniosło efekty, więc warto było. Uśmiechnięta

Suzi no właśnie co nie tak z mieszkaniem? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 0:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ja tez musialam jakis czas odsiedziec.

Suzi ja tez pierwsza w rodzinie z astma. Podejrzliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas odczulanie nie dało żadnych efektów, mogę szczerze powiedzieć, że to była strata kasy i czasu przede wszystkim.

No i pierwszy raz słyszę że astma jest uleczalna, nie miałam o tym pojęcia.
Od zawsze wiem że jest to choroba przewlekła, można nawet nie brać leków jak sie uspokoi - ale że wyleczyć jej się nie da.

Suzi napisz proszę coś więcej na ten temat Puszcza oko.

Podpis Wolę bez. Złośliwa
Powrót do góry

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mieszkanie musimy zmienic bo jest w nim grzyb i wszedzie sa dywany. Jedynym pomieszczeniem gdzie nie ma grzyba jest goscinny i tam teraz spimy. Maly musi miec wietrzony pokoj i nie moze miec wiecej niz 19°. Nie wiem czy pisalam ale musimy tez wymienic mu materac,koldre i poduszke,musi miec dla alergikow. Koszta nieziemskie ale naszczescie pokrywa to ubezpieczalnia. Uśmiechnięta
Kilka osob w szpitalu tez mi mowilo ze ich dzieci sie wyleczyly z astmy. Poprostu przestrzegali tych wszystkich zasad.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi i później,powyleczeniu objawy sie u nich nie pokazują, jak zbyt dlugo przebywaja z alergenem?

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell nie wiem jak u Suzi, ale ja jak spie w poscieli z pierza albo za dlugo przebywam z duza iloscia zwierzat moja reakcja alergiczna jest dosc duza i mam problemy z oddychaniem.

Co do astmy to nie da sie tego wyleczyc, ale przestrzegajac wszystkich zalecen lekarzy mozna objawy ograniczyc do minimum.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uff a myslałam że to tylko ja uważam, że astma jest nieuleczalna Puszcza oko.

Co do objawów, to szczerze mówiąc teraz przeszkadza mi tylko zbyt suche powietrze jak spie, i zbyt wysoka temp w pokoju. Tak koło 20 stopni jak jest to juz troche za ciepło do spania. No i jak ktoś pali papierosy.

Reszta moich objawów przeszła, ale chyba przez przyzwyczajenie się: mamy ciągle 2 koty, oprócz tego miałam dużą alergię na środki czystości i też się musiałam przyzwyczaić. Tak samo z kurzem.
Z odczulania zrezygnowałam po krótkim czasie, mój brat miał bardzo długo ale nic to nie dało. Chyba że działa po 2-3 latach po zaprzestaniu.
I zyjemy, ja teraz nie biorę nawet leków - chociaż inhalator trzymam w pogotowiu.

Powiem wam, że chyba jakos to jest dlatego, że nigdy zbyt rygorystycznie nie przestrzegaliśmy tych "zasad dla astmatyków" Śmiejąca się .

Powrót do góry

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
U nas odczulanie nie dało żadnych efektów, mogę szczerze powiedzieć, że to była strata kasy i czasu przede wszystkim.

Van'yess płaciłaś za odczulanie?
Mój brat robił wszystko w ramach NFZ. Przez wiele lat. W zasadzie od kiedy zaczął, było widać efekty, w sensie takim, że przestał mieć ataki.
Przed odczulaniem miał przyjemność jeździć karetką na sygnale śrenio 2-3 razy w roku.

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia ja tez mialam odczulanie przez sluzbe zdrowia.
Ja bylam odczulana kilkanascie lat i mi pomoglo. Od chyba 10 lat nie mialam wlasnie przyjemnosci jazdy karetka. Bardzo szczęśliwa
A co do inhalatora, to tez go nosze w pogotowiu.

Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Edzia napisała:
Van'yess płaciłaś za odczulanie?
Mój brat robił wszystko w ramach NFZ. Przez wiele lat. W zasadzie od kiedy zaczął, było widać efekty, w sensie takim, że przestał mieć ataki.
Przed odczulaniem miał przyjemność jeździć karetką na sygnale śrenio 2-3 razy w roku.

Przez parę lat brat miał publicznie, później właśnie rodzice płacili za odczulanie. Mama myslała że pomoże jak sie zapłaci - a tu nic.
Ja byłam krótko, tez prywatnie.

Karetka nigdy nie jechałam na szczęście.
Chociaż raz sie prawie udusiłam.
I po tym przestałam chodzić na odczulanie.

Powrót do góry

fef

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Nie 31-01-2010, 23:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Fef a na jakiej podstawie stwierdzili u Ciebie astme?
Ja mam oskrzelowa, od 3 roku zycia. Skonsternowana

Wylądowałam w szpitalu z problemami żołądkowymi. Tam się rozchorowałam na grypę. Kiedy wyszłam ze szpitala ciągle mi furczało w płucach, szybko się męczyłam przy wysiłku, nie umiałam złapać oddechu itp. Moja mama jest lekarką w Poradni Chorób Płuc i Gruźlicy i tam mnie zdiagnozowano.

Podpis Przyjaciele są jak anioły, podnoszą, gdy Twoje skrzydła opadają...
04.11.2003 dziecko 15.07.2009
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 01-02-2010, 1:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Po problemach zoladkowych? O ludzie. Zszokowana
To u Ciebie nic wspolnego z alergia. Podejrzliwa
A co za leki bierzesz?

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: