Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Azja Express
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 12:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez im kibicuje, ale jak wygraja Miko i Lenio to tez fajnie Uśmiechnięta.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja kibicuje dziewczynom, bo one najmniej się spinają. Uśmiechnięta

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Sro 30-11-2016, 16:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tego w ogóle nie oglądałam, ani odcinka Puszcza oko. Jakoś nie moje godziny Złośliwa.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 07-12-2016, 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
A ja tego w ogóle nie oglądałam, ani odcinka Puszcza oko. Jakoś nie moje godziny Złośliwa.

Monika ja większość rzeczy oglądam później, w sieci.

Jak już pisałam - kibicowałam Michałowi i Ludwikowi, więc fajnie, że wygrali.

Podobno TVN planuje kolejną edycję.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tez sie ciesze, ze wygrali Uśmiechnięta. Nalezalo im sie.

Obilo mi sie tez o uszy, ze ma byc kolejna edycja, fajnie. Poczatkowo srednio mi sie ten program podobal, ale pozniej mnie wciagnal.
Teraz czekam na Agenta.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też się cieszę, że Michał i Ludwik wygrali. Należało im się! Uśmiechnięta Chyba jako jedyni nie mieli parcia na wygraną i fajnie na nich było patrzeć. Puszcza oko

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 08-12-2016, 14:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Chyba jako jedyni nie mieli parcia na wygraną i fajnie na nich było patrzeć. Puszcza oko

Nie dość, że nie mieli parcia, to jeszcze w kilku walkach o amulet pozwalali wygrać innym.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

inek

PostWysłany: Sob 10-12-2016, 17:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oglądałam, kibicowałam w sumie Agnieszce i Marysi - ale były krok od wygranej także też świetnie. Uśmiechnięta
Ciekawa jestem bardzo kto wziąłby udział w drugiej edycji.

Póki co czekam na Agenta. I też jestem ogromnie ciekawa składu. Cool

Podpis Kocha się za nic i mimo wszystko. Nie tylko wtedy gdy jest dobrze i pięknie.Serduszko
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 12-12-2016, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Nie dość, że nie mieli parcia, to jeszcze w kilku walkach o amulet pozwalali wygrać innym.

Fakt! Naprawdę bardzo fair zachowanie. Można powiedzieć, że niespotykane w dzisiejszych czasach...

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

effi

PostWysłany: Wto 03-01-2017, 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mnie się ten program bardzo podobał! Już się nie mogę doczekać aż ogłoszą kto będzie w kolejnej edycji... Coś słyszałam o Joannie Przetakiewicz, jednak wydaje mi się, że są to tylko plotki. Wydaja mi się, że jest za bardzo za pracowana aby brać udział w takim programie Puszcza oko
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 29-01-2017, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też już niecierpliwie czekam na nowy sezon. Ale zanim Azja wjedzie - w tej ramówce Agent Gwiazdy i Argentina <3
Powrót do góry

Justi1512

PostWysłany: Wto 12-09-2017, 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nowy sezon "Azja Express" zapowiada się interesująco. Ciekawa jestem, kto teraz będzie czarnym koniem, tak jak Renulka w pierwszej edycji.
Powrót do góry

JoannaAmi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Pon 18-09-2017, 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czarna Owca - ciężko wyrokować, bo rzeczywiście skład jest ciekawy - ja bym obstawiała albo Gardias - albo Piroga - lubi wokół siebie robić zamieszanie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

tęczowababka

PostWysłany: Nie 24-09-2017, 20:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Coś chyba ma słabą oglądalność ten nowy sezon, widziałam na wirtualnych że mega spadła....
Powrót do góry

oliwia875

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 03-10-2017, 9:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja tam bardzo lubię ten program. Podobnie, jak pierwszy sezon ten oglądam z dużym zaciekawieniem. A jesli chodzi o czarnego konia to hmm... Gardias albo któraś z sióstr Bijoch.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: