Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Azja Express
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kate29

PostWysłany: Sro 03-08-2016, 20:46    Temat postu: Azja Express Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Cytat:
Azja Express to jedna z największych nowości jesiennej ramówki TVN. Show, w którym gwiazdy będą musiały przeżyć za dolara dziennie, zostanie wyemitowany tuż po wakacjach."Azja Express" - kiedy pierwszy odcinek nowego show w TVN-ie? Data premiery została oficjalnie potwierdzona podczas konferencji jesiennej ramówki TVN-u. Program będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 21:30. Pierwszy odcinek "Azja Express" został zapowiedziany na 7 września 2016 roku. To właśnie wtedy zobaczymy, jak gwiazdy radzą sobie z podróżowaniem po Azji bez makijażu i ze skandalicznie niskim budżetem. Uczestnicy "Azja Express" będą mieli do pokonania szlak wiodący przez cztery państwa Dalekiego Wschodu: Wietnam, Laos, Kambodżę oraz Tajlandię. Osiem par będzie musiało zmierzyć się z własnymi słabościami, które ujawnią się w zderzeniu z ekstremalnymi warunkami. Ta para, która dotrze na metę jako pierwsza - wygrywa. Dodajmy, że uczestnicy będą mieli przy sobie jednego dolara na osobę dziennie i to, co udało im się zmieścić do plecaków. Jaką rolę w tym wszystkim będzie pełnić Agnieszka Szulim? W wyznaczonych punktach wyprawy będzie czekać na uczestników. Jako prowadząca, będzie sprawdzać, która z par najszybciej przemierzyła poszczególne odcinki.

źródło: se.pl

Będziecie oglądać?
Ja z ciekawości zerknę i chyba trochę pośmieje się z perfekcyjnej pani domu Puszcza oko.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Sro 03-08-2016, 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też jestem ciekawa i pewnie zerknę. Uśmiechnięta Nie sądzę, żeby mnie jakoś szczególnie wciągnęło.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 03-08-2016, 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi się wydaje, że zacznę oglądać tak samo jak "Agenta" i po kilku odcinkach przestanę. Ale z ciekawości zobaczę.
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 05-08-2016, 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi sie "Agent" podobal, ale tu nie wiem czy mnie cos wciagnie. Sam fakt, ze Rozenkowa wystepuje juz mnie zniecheca Złośliwa. Jeszcze jej darcie japy w zapowiedzi programu mnie w tym utwierdza Przewraca oczami .
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pią 05-08-2016, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja widziałam gdzies na jakimś pudelku, jak się Rozenkowa do Victorii Beckham porównywała Śmiech do łez. Mówiła o Radziu "He is David Beckham" a o sobie "Me is Victoria" Śmiech do łez.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 05-08-2016, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:
Ja widziałam gdzies na jakimś pudelku, jak się Rozenkowa do Victorii Beckham porównywała Śmiech do łez. Mówiła o Radziu "He is David Beckham" a o sobie "Me is Victoria" Śmiech do łez.

Serio? Zszokowana Ona ma cos z glowa Śmiech do łez .
Powrót do góry

ZieloneOczko

PostWysłany: Pią 05-08-2016, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

Me is Victoria...aż nie mam słów na to. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Sob 03-09-2016, 3:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

smaluszek napisała:

Tak zwany "perfect english" Śmiejąca się Śmiejąca się Śmiejąca się .
Z ciekawości obejrzę pierwszy odcinek, ale dużo sobie po nim nie obiecuję.
Powrót do góry

ZieloneOczko

PostWysłany: Czw 08-09-2016, 7:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I jak oglądałyście? Ja obejrzałam i sama się sobie dziwie ale mi się podoba. Bede ogladac dalej. Uśmiechnięta

Powrót do góry

maja18
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Czw 08-09-2016, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi też się spodobał, najlepsze Rozenkowa "Radziu a te legginsy brać??". Uśmiałam się Uśmiechnięta . Będę dalej oglądać, zobaczę jak się rozwinie.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 09-09-2016, 7:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja się wynudziłam. Praktycznie nic się nie działo, główna część programu to ich podróż i łapanie stopa. Chyba nie skuszę się na kolejny odcinek, a jeśli już to w tle do prasowania.

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 2:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam pierwszy odcinek i mam podobne wrażenia co Gieniusia- do prasowania się nadaje.

Najbardziej rozbawiła mnie M. Rozenek- dotąd uważałam ją za twardo stąpającą po ziemi babkę, a w programie pokazała się jak taka młoda, głupiutka dziewczynka Złośliwa .
Powrót do góry

sunflower

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 7:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tego nie ogladam, wole isc spac Złośliwa.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Agata2 napisała:
Obejrzałam pierwszy odcinek i mam podobne wrażenia co Gieniusia- do prasowania się nadaje.

No dla mnie to się nawet do prasowania nie nadaje , już wolę prasować przy "M jak miłość" Puszcza oko.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

Kate29

PostWysłany: Pią 16-09-2016, 12:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sunflower napisała:
Ja tego nie ogladam, wole isc spac Złośliwa.

Mozna na necie zobaczyc Złośliwa.

No dla mnie tez bez rewelacji, ale bede ogladac moze akurat cos zaskoczy Złośliwa.

Ogolnie to smiesza mnie te celebrytki i gwiazdeczki. To fuj, tamto fuj, to smierdzi i tak dalej. Rozenkowa to juz w ogole smieszna dla mnie jest. Wychodzi jak zycia nie znaja i tylko czysciutko i ladniutko ma byc Złośliwa.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> W telewizji Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: