Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Baby są jakieś inne [2011]
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Sro 26-10-2011, 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Idea filmu jest świetna, ale moim zdaniem realizacja średnia. Więckiewicz i Woronowicz zagrali super.
Nie podobały mi się np. wstawki tych kobiet i zbyt dużo błędów w wymowie, wręcz nagminne.
Teksty prawdziwe, ale już wszyscy wiedzą, to co aktorzy próbowali przekazać.
Ogólnie to dużo rzeczy też porównywałam do siebie, ale już to wiedziałam, więc nic mnie nie zaskoczyło Złośliwa.

U Nas było pełne kino, w trakcie wyszło ze 20 par. Ogólnie były 2-3 momenty na których wybuchał śmiech, a komentarze jak wszyscy wychodzili z kina były raczej negatywne.
Mojemu D. się nie podobało. Bo co z tego, że teksty mieli dobre i śmieszne, jak cała oprawa była słaba.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Sro 26-10-2011, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To ja chyba jednak pójdę na ten film. Tylko muszę znaleźć chętną ofiarę do towarzystwa. Śmiech do łez
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Aneta

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia
Pochwał: 1

PostWysłany: Sro 26-10-2011, 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

landrynka1732 napisała:
zbyt dużo błędów w wymowie, wręcz nagminne.

To taki styl Koterskiego przecież, czy ja się mylę?...
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 27-10-2011, 7:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że patrzenie na ten film pod względem poprawności wymowy i całej oprawy mija się trochę z celem. Film nawet ciężko nazwać głupią komedią.
Powrót do góry

dzastek
Młodsza Moderatorka
Młodsza Moderatorka

PostWysłany: Wto 08-11-2011, 14:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z ciekawości włączyłam sobie w internecie jakąś marną wersję nagrywaną w kinie. Równie dobrze można tylko słuchać tego filmu. Fakt, dialogi są śmieszne, opowiadane sytuacje są z życia wzięte (z wieloma sama się utożsamiam Złośliwa), ale kurde, ile można patrzeć jak dwóch kolesi jedzie samochodem? Przewraca oczami
O jak dobrze, że nie poszłam no to do kina. Złośliwa
Powrót do góry

kasiarzyna

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 22-11-2011, 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jja poszłam. Teksty niezłe - czyli chyba mam do siebie dystans. Ale dwóch kolesi w samochodzie przez półtorej godziny?! Słabe...

Film niezły, ale raczej do obejrzenia w domu ze znajomymi niż w kinie...
Powrót do góry

martta

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sro 23-11-2011, 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kilka tekstów fajnych, śmiesznie było, bo faktycznie dużo prawdy o kobietach. O facetach zresztą też. Bardzo uśmiechnięta
Jednak żałuję, że byłam na tym w kinie. Z drugiej strony, gdybym to miała w domu oglądać, to pewnie już po 10 minutach bym wyłączyła.

Podpis "Niedojrzała miłość mówi: 'Kocham cię, ponieważ cię potrzebuję'. Dojrzała miłość mówi: 'Potrzebuję cię, ponieważ cię kocham'."

T. Zakochany
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Sob 18-05-2013, 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzisiaj na poprawę humoru włączyłam sobie ten film i dobrze zrobiłam. Uśmiałam się Uśmiechnięta dużo w tym prawdy. Kto nie ma dystansu ten nie zrozumie przesłania tego filmu.

Polecam Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Sob 18-05-2013, 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziałam ten film i byłam nastawiona na seksistowskie kino, bo słyszałam, że jest dla kobiet, które mają do siebie dystans.
Uważam, że ten film jest dla zdystansowanych, ale facetów, bo opowiada o męskich lękach przed kobietami i równoczesnej potrzebie bliskości z nimi. Główni bohaterowie, są zagubieni, samotni i próbują sobie dodać pewności poprzez naśmiewanie się z kobiet, ich głupoty i naiwności, ale tak naprawdę w wielu przypadkach mówią bardziej o sobie niż o babkach.

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: