Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bajki
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
docha84

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 29-08-2016, 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też mogę ten kanał polecić, mój syn uwielbia, interesuje się techniką, wynalazkami, ale też geografią, historią, a ich programy bardzo trafiają w jego gust. Sporo tam też takich, które oglądamy z zainteresowaniem, wszyscy, z dorosłymi włącznie. Ja się cieszę, ze ogląda takie na przykład "Przełomowe odkrycia" niż jakieś popularne bajki, bo te dla starszych dzieci, a już chłopców w szczególności, to jakaś pomyłka Zszokowana
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Natala

PostWysłany: Sro 31-08-2016, 20:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A coś takiego bardziej dla dziewczynki? Uśmiechnięta No i gdzie tego szukać, bo coś nie widzę u siebie.
Powrót do góry

docha84

PostWysłany: Nie 04-09-2016, 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam w kablówce, moja siostra w nc też ma, więc pewnie na większości platform cyfrowych jest. A dla dziewczynek to sama nie wiem, może jakieś takie artystyczne programy, typu "Artzooka"? Lubi prace plastyczne?
Powrót do góry

Fretka

Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 04-09-2016, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U nas na tapecie Świnka Peppa Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Wto 13-09-2016, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

@Fretka ze świnki już wyrośliśmy. Puszcza oko Moja by powiedziała, że jest "za stara" Bardzo szczęśliwa

@docha - A o czym dokładnie ta "Artzooka"? Lepić i rysować to my akurat bardzo lubimy! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Agata2

PostWysłany: Czw 15-09-2016, 2:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mój syn uwielbia 4 bajki:
- "Strażak Sam"
- "Tomek i Przyjaciele"
- "Świnka Peppa"
- "Psi Patrol"

Numerem jeden jest zdecydowanie Tomek, w moim domu wagony są wszędzie Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

docha84

PostWysłany: Pią 16-09-2016, 18:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ojj, Peppa to i u nas stare dzieje, ale młody uwielbiał, nie wiem co dzieci w niej widzą Puszcza oko

Natala, rysowanie i lepienie również tam jest, ale więcej robią takich rzeczy, typu "coś z niczego", wąż ze starego krawata, lalki z pudełek, akwarium z jakiejś pustej butelki, ogólnie z materiałów z odzysku. U nas teraz przetwarzanie na całego Puszcza oko
Powrót do góry

Natala

PostWysłany: Wto 27-09-2016, 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brzmi super! Polecisz jeszcze jakieś ciekawe programy kreatywne? Im więcej do wykonania, tym lepiej! Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: