Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Balkony i tarasy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mojito

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Nie 20-04-2014, 13:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kurcze, ja tak myślałam, ale jakoś mnie zmyliły te kwiaty...

Oby się dało uratować!!!
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Nie 20-04-2014, 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Owocuje, w zeszłym roku były od maja do października. Ta, teraz już też ma owoce. A druga dopiero budzi się po zimie.

Już ma owoce?? Co to za odmiana?
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pon 21-04-2014, 10:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Aikaterina napisała:
Nasz balkon wzbogacil sie dzis o takie cudo:

I jeszcze kilka, ale fotek brak.

Sliczne!! Puszcza oko
Powrót do góry

sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 04-05-2014, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Posadzilam swoje pierwsze w zyciu wlasne kwiatki w skrzynkach na balkonie. Kupilam tez piekna, duza doniczke truskawek wiszacych, jedna juz jest do zjedzenia. Musze pogonic meza zeby mi uchwyt przymocowal, bo teraz stoi na podlodze. Czekam na piekne,sloneczne dni, zeby wystawic juz wszystkie ziola i warzywa na regal (ktory maz musi mi kupic) i mam nadzieje, ze bedzie pieknie roslo. Te szare dni im nie sluza...

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

mojito

Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A u mnie na balkonie w tym roku jakoś tak ... pustawo.
Ale może nadrobię.
W skrzyneczkach mam przywiezione z Jury skalniaczki, obsypane żwirkiem.
I małego iglaczka także posiadam.

Podpis Szczęścia nie można kupić, ale można je sobie urodzić zalotka
Powrót do góry

Pa_Ula

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

sisi napisała:
Posadzilam swoje pierwsze w zyciu wlasne kwiatki w skrzynkach na balkonie.

Ja też w tym roku mam swoje pierwsze własne, prywatne kwiatki na balkonie. Póki co begonie i pelargonie, ale przymierzam się do fuksji, które uwielbiam i margerytek albo osteospermum (stokrotka afrykańska).
sisi napisała:
Kupilam tez piekna, duza doniczke truskawek wiszacych, jedna juz jest do zjedzenia.

Też myślałam o krzaczkach owocowych, ale zastanawiałam się czy to zda egzamin. Chyba się jednak skuszę... Przewraca oczami

Podpis I am myself. Sorry I don't fit your standards.
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 05-05-2014, 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jutro moją zjem, bo już jest piękna czerwona.Uśmiechnięta Mam nadzieję, że będą rosły dalej ładnie.
Pamiętam dawno temu jak mama nam kupiła i w domu na parapecie trzymała, bo balkonu nie mieliśmy.Uśmiechnięta I trochę truskawek z tego było, więc teraz też mam nadzieję będą.Uśmiechnięta

Powrót do góry

Anna26

Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 7:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

aurinko napisała:
Anna26 podaj mi prosze te odmianę truskawki co to tak dlugo ma owoce.

Nie wiem, nie pamiętam. Kupowałam na allegro w zeszłym roku sadzonki.

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 7:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anna26 napisała:
Nie wiem, nie pamiętam. Kupowałam na allegro w zeszłym roku sadzonki.

A szkoda.
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Wto 06-05-2014, 11:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zjedliśmy dziś na pół.Złośliwa Pycha!Puszcza oko

Dziś w końcu ładna pogoda, więc wszystko poszło na balkon.Uśmiechnięta Muszę się doprosić o ten regał.;(

Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Sro 23-07-2014, 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Papryka i mięta:

Moje pomidorki:

Podpis "Na twoją obcość, na moją inność, na dwie połowy w jednej łupinie(...),na nieustanne sobą zdziwienie, na gniew i krzywdę i przebaczenie- wybieram Ciebie."
Powrót do góry

sisi

PostWysłany: Pon 28-07-2014, 16:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje pomidorki też już się rumienią.Uśmiechnięta Papryczki chili na razie zielone, ale już duże. Zioła używamy na bieżąco. Na truskawkach mi się jakiś pająk zalęgł, bo całe w pajęczynach są.;(
A i kwiatki mi w dwóch skrzynkach zmarniały. Jedna jest piękna,a w dwóch się obsypują. Ziemia w nich mokra i chyba się zagotowały w upale korzenie. Bo w tej, co ładne kwiatki są, to ziemia sucha...;/

Powrót do góry

Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 09-08-2014, 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie niestety tragedia na balkonie... Nie bylo mnie 2 tyg. i mimo, ze kwiaty obficie podlalam i staly w najchlodniejszym miejscu nie wyszlo im to na zdrowie. Gozdziki zupelnie uschly, podlewam i obserwuje. Inne, ktorych nazwy nie znam, stracily kwiaty, ale liscie sa zielone. Jedynie petunie daly rade.

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry

Anna26

PostWysłany: Nie 24-05-2015, 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

[/URL

Dołączone po 5 minutach 32 sekundach:

[URL=http://imageshack.com/f/p8O2EqtRj]

Dołączone po 41 sekundach:

Powrót do góry

AgnieszkaGrzelaz

Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Sob 02-04-2016, 10:33    Temat postu: Taras Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie zazwyczaj w doniczkach wszystko sttoi na tarasie, polecam takie z technorattanu wysokie, rewelacyjnie wyglądają w tym niskie kwiatki różne, taka róża niska jets, pięknie w tym wygląda, w sklepie reklama ja kupowałam takie donice. Ogólnie zazwyczaj sadzę właśnie róże, jestem też fanką paproci różnych, ale też piwonie, które cudownie później w wazonie sie prezentują. Jeszcze do tego dorzucam taki domowy ogródek warzywny, pommidorki itp.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: