Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Balkony i tarasy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut
Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 20-08-2008, 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi napisała:
Ja tam uwielbiam sie w to bawic! Uśmiechnięta

Nooo nie dziwię się, bo fajnie jest wyhodować coś "własnego".
Tylko to chyba zbyt łatwe nie jest... Skonsternowana
Po prostu nie wiem czy bym potrafiła. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Suzi

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sro 20-08-2008, 19:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pamietam jak wsadzilam do ziemi cebulki lilii,codziennie chodzilam po kilka razy i patrzylam czy juz tam czasem cos nie wychodzi Bardzo szczęśliwa Moj malz to sie ze mnie smial.
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 28-08-2008, 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A tak zakwitla moja lilia
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1bdb2d15ddfb2e0.html
Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 28-08-2008, 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi, przepiękna! Gratuluję! Masz rękę do kwiatów Klaszcze Duży uśmiech
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 28-08-2008, 12:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dzieki!!!! Uśmiechnięta
Powrót do góry

Gwiazdeczka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 3

PostWysłany: Czw 28-08-2008, 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jejku, jaka ładna ta lilia Napalony Naprawdę, widać, że lubisz się zajmować kwiatami i dużo w to serca wkładasz Bardzo uśmiechnięta

Podpis "Kobieta jest jak saszetka herbaty. Nie wie, jak jest mocna, dopóki nie wpadnie we wrzątek."
03.05.2005 Serduszko 04.12.2008 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Suzi

PostWysłany: Czw 28-08-2008, 14:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Uwielbiam kwiaty. Kiedys mi dzieci ulamaly paki z lili to myslalam ze sie porycze,juz mialam lzy w oczach. Płacze lub Bardzo smutna
Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A to ostatnia lilia ktora zakwitla
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/68bd7594799bfe55.html
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 11-09-2008, 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale sliczne le lilie Bardzo uśmiechnięta Masz do nich rękę, bo wyglądają znakomicie klaskanie2

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Nie 28-09-2008, 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Suzi śliczne te Twoje lilie!!! Cool

Kiedy wsadzałaś cebulki, że teraz Ci lilie zakwitły? Podejrzliwa

Bo ja jakieś 2 lub 3 tygodnie temu byłam na targach rolniczych i tam zakupiłam sobie kilka cebulek lilii. Pani, która mi je sprzedawała mówiła, żeby już teraz wsadzić cebulki do ziemi. No i tak zrobiłam, ale mamy koniec września a jedna lilia wyszła już na ok. 10cm wysokości. Zszokowana
Wiem, że lilii się nie wykopuje na zimę, więc pewnie nie zmarznie, ale czy na wiosnę zakwitnie mi ładnie, czy może to, że teraz już chce "puszczać" ją jakoś osłabi. Podejrzliwa

Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 29-09-2008, 11:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Suzi śliczne te Twoje lilie!!! Cool

Kiedy wsadzałaś cebulki, że teraz Ci lilie zakwitły? Podejrzliwa

Bo ja jakieś 2 lub 3 tygodnie temu byłam na targach rolniczych i tam zakupiłam sobie kilka cebulek lilii. Pani, która mi je sprzedawała mówiła, żeby już teraz wsadzić cebulki do ziemi. No i tak zrobiłam, ale mamy koniec września a jedna lilia wyszła już na ok. 10cm wysokości. Zszokowana
Wiem, że lilii się nie wykopuje na zimę, więc pewnie nie zmarznie, ale czy na wiosnę zakwitnie mi ładnie, czy może to, że teraz już chce "puszczać" ją jakoś osłabi. Podejrzliwa

Ulunius dziekuje! Lilie wsadzilam chyba na koniec czerwca poczatek lipca,jakos tak. Dostalam tez niedawno zamowione tulipany i krokusy,mama powiedziala zebym je juz teraz zasadzila i ze lilie tez teraz sie sadzi. Powiedziala ze nie zmarzna bo to sa kwiatki do ogrodu.
Ja tez mam jeszcze dwie lilie ktore mi niedawno wyzly i maja paczki,mama powiedziala zeby ich nie obcinac,moze jeszcze zakwitna. Zobaczymy. Raczej nie pownny sie oslabic. Moja mama zawsze czeka az same uschna i sie ulamia,moze ta Twoja twz uschnie.

Ostatnio zmieniony przez Suzi dnia Pon 29-09-2008, 17:31, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 29-09-2008, 17:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tulipany już dawno posadziłam, na wiosnę mają wyjść. Puszcza oko

A wracając do lilii to poczekam aż uschną, a na wiosnę pewnie wyjdą na nowo. Puszcza oko

Suzi a jak Twoje surfinie? Podejrzliwa
Moje jeszcze się ślicznie trzymają, Uśmiechnięta pelargonie w sumie też, ale jakoś mniej kwitną mi "kaskady"... chyba za mało nawoziłam. Neutralna

Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 29-09-2008, 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moje surfinie juz powyrywalam,strasznie brzydkie byly. Kwitly ale liscie mialy zolte i taie szare,a poza tym mszyce mi sie w nie wdaly. Aha ajedna doniczka lezy u sasiadki na balkonie Zakłopotana Pelargonia zato bardzo fajnie mi sie jeszcze trzyma.
Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 29-09-2008, 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Brrrr mszyce! Wściekła
Na moich surfiniach też sobie ubaw urządziły na początku lata, ale je szybciutko "wypędziłam" chemią. Puszcza oko

Suzi a co planujesz jesienią robić na balkonie?
Będziesz jeszcze jakies roślinki hodować, czy może dopiero na wiosnę? Podejrzliwa

Powrót do góry

Suzi

PostWysłany: Pon 29-09-2008, 18:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A wiesz ze nie mam pojecia! Przewraca oczami Raczej nie bede juz chyba niczego chodowac,dopiero na wiosne. A Ty??
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Kwiaty, rośliny ozdobne, ogród Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Następny
Strona 3 z 13

Skocz do: