Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bardzo mały problem

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Iggas

Zodiak: Koziorożec
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sob 07-03-2015, 21:14    Temat postu: Bardzo mały problem Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam, na wstępie zaznaczę, że jestem mężczyzną. Mam nadzieję, że nie zostanę za to zlinczowany:P

Przejdę do rzeczy. Mam małego penisa. I nie jest to kompleks nastolatka z całkiem normalnym przyrodzeniem, tylko fakt. W stanie erekcji ma jakieś 10cm długości i 11cm obwodu. Nie chcę tutaj żadnych pocieszeń, kłamstw tylko całkowitą szczerość.

Czy są tu kobiety, które miały okazję do uprawiania seksu z kimś o takich wymiarach? Czy w ogóle da się uprawiać normalnie seks, czy cokolwiek czułyście? A jeżeli nie, ale mimo to partner zaspokajał was palcami i ustami, wystarczyłoby wam to?
Pytanie również do panów o podobnych rozmiarach, jeżeli są doświadczeni. Jak reagowały ich partnerki, jak sobie radzą.

Osobiście uprawiałem seks raz w życiu, z dziewicą i owszem bolało ją, ale to częste przy pierwszym stosunku.

Liczę na szczere odpowiedzi:)
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: