Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bejbi blues. Film o zbuntowanej młodzieży?
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sisi

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Koza
Pochwał: 3
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 21:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Młode matki to mój temat pracy licencjackiej i bardzo chętnie wybiorę się na ten film. Ale fakt- skala zjawiska jest przytłaczająca.;(

Podpis "... Niepojęta Łaska Jego wciąż dosięga nas..."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Kate29

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 23:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaciekawił mnie ten film, ale nie będę szła na niego do kina.
I fakt zwiastu kicha nic nie mówi.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

la_loca

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pią 04-01-2013, 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam zamiar się wybrać, chociaż obstawiam, że ten film będzie mocno przerysowany. No nic. Najpierw jednak na Hobbita. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Edzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 06-01-2013, 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czy któraś z Was oglądała już ten film? Podejrzliwa

Podpis Złośliwa
Powrót do góry

dudi

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Nie 06-01-2013, 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na pewno wybierzemy się na ten film na dniach. Temat filmu niestety z życia wzięty.
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 21-01-2013, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kobietki, ja byłam, a raczej byliśmy z parą znajomych.
Mam trochę mieszane uczucia... Sam film mi sią podobał - ciekawe zdjęcia, rewelacyjna wręcz rola tej Berus, a reszta młodziaków też dobrze. Bardzo fajnie dobrana muzyka, co prawda poza laleczka totalnie nie mój klimat, ale do filmu bardzo pasowała. Niektórych denerwowały czarne przesłony, ja o nich wiedziałam, więc mi nie przeszkadzały, a dawały znak, że zaczyna się jakby kolejny rozdział. Sądziłam, że film zacznie się "od jajka", czyli jak ona jest w ciąży, albo świeżo po porodzie, ale nie to było już ponad półroczne dziecko na oko. (A grały bliźniaki tak w ogóle!) Pierwsze sceny mocno uwypuklają infantylność Natalii - zakupy z mamą, na których zachowuje się jak 10-latka, tupanie nogami i takie tam... Relacje z Kubą ojcem dziecka, na poziomie typowej nastolatki - awantura o smsy.
w moim odczuciu, mamy tu ciekawe pomieszanie przerysowania z zupełną realnością. Dzięki podkoloryzowaniu bohaterów nie są oni żałośni, ani nudni, za to szokują swoim postępowaniem i to do samiutkiego końca... Niestety głównie negatywnie... Zakończenie wydało mi się przegięciem, ale z drugiej strony, pokazuje dopiero problem. Przewraca oczami
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 21-01-2013, 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pretty woman napisała:
Zakończenie wydało mi się przegięciem, ale z drugiej strony, pokazuje dopiero problem. Przewraca oczami

A mnie się właśnie dopiero zakończenie zaczęło podobać, albo inaczej - dopiero ono dało do myślenia.
Ogólnie film całkiem ok, rewelacji nie ma, ale obejrzeć sie da i nie ma sie ochoty wyjść w połowie.
Jedyne co mnie denerwowało to tragiczna dykcja głównej bohaterki. Kilka razy pytałam D. co ona powiedziała, bo jej slowotok zlewał się w całość i nic nie rozumiałam.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Pon 21-01-2013, 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia ale ja nie bronię tego zwiastunu, bo się z Tobą zgadza, tylko pisałam gdzie jest więcej informacji Uśmiechnięta.

Mi się film podobał Uśmiechnięta. Nie wiem czy ta dykcja to nie była specjalnie zostawiona. W sensie, że specjalnie nie była szkolona. Dzięki temu bohaterka była autentyczna. Zresztą parę razy aktorzy się zająknęli i to też było w filmie.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 22-01-2013, 8:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pysia może i tak, nie mniej jednak mnie to drażniło.
Ogólnie pomysł na film fajny. Moim zdaniem powinno się na niego zabierać gimnazjalistki, tylko pominęłabym ostatnią scenę.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

ira

PostWysłany: Wto 22-01-2013, 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

moim zdaniem te zajakniecia , "faflunienie" glownej bohaterki wypadly bardzo naturalnie. W ogole film zrobiony niiekonwencjonalnie i to mi sie najbardziej podobalo. Przypominal mi troche filmy Almodovara i pod wzgledem kompozycji i doboru "tematu". Dla mnie pozytywnie.
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Sro 23-01-2013, 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
Pysia może i tak, nie mniej jednak mnie to drażniło.
Ogólnie pomysł na film fajny. Moim zdaniem powinno się na niego zabierać gimnazjalistki, tylko pominęłabym ostatnią scenę.

A co, boisz się, że jednak zaczną naśladować Natalkę Bardzo szczęśliwa?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: