Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bejbi blues. Film o zbuntowanej młodzieży?
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 23-12-2012, 13:53    Temat postu: Bejbi blues. Film o zbuntowanej młodzieży? Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Twórczyni "Galerianek" ruszyła z nową produkcją "ku przestrodze nastolatków". Tym razem jednak poruszyła zupełnie inny problem, według mnie trochę bardziej "realny i aktualny". Pewnie większość z was zna/słyszała o nastoletnich matkach. Ja sama znam 4. To chyba całkiem sporo. Myślicie, że taki film może być w pewien sposób pouczający dla młodzieży? Szczególnie w tych czasach, gdy seks przestaje być tematem tabu nawet wśród najmłodszych.

Po krótce film o 17 letniej dziewczynie, która zostaje matką - bo chce. (chociaż pewnie w większości przypadków to raczej ciąża wynikająca z braku douczenia) I generalnie z tego co wnioskuje po zwiastunach będzie pokazane to jak zmienia się jej życie oraz życie jej otoczenia. Czy osoba w tym wieku jest w stanie wziąć na siebie aż tyle odpowiedzialności? Jak myślicie?
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 24-12-2012, 0:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widziłam plakat tego filmu na mieście - zaintrygował mnie stylem lat 80-tych!

Nie wydaje mi się, aby 17-latka była dość dojrzała do świadomego rodzicielstwa, choć rozumiem, że może mieć ku temu zapędy... Przewraca oczami
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Pon 24-12-2012, 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak to bo chce? Taki kaprys?! Bo na to moim zdaniem wygląda, przecież dziecku trzeba też zapewnić jakaś przyszłość!
Powrót do góry

ZieloneOczko

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 8

PostWysłany: Pon 24-12-2012, 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z pewnością się wybiorę. Tematyka interesująca, mam nadzieję że wykonanie będzie równie przyjemne. Oglądałam zwiastun i bardzo mi się spodobał.

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 24-12-2012, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Do kina na to nie pójdę ale w domu na pewno zobaczę, może mnie zaciekawi Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Malinka7

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koń
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 24-12-2012, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pysia napisała:
Jak to bo chce? Taki kaprys?! Bo na to moim zdaniem wygląda, przecież dziecku trzeba też zapewnić jakaś przyszłość!

Niestety z tego wynika, że to był świadomy wybór. Kwestie czy słuszny zostawiam ocenie indywidualnej chociaż czy ktoś może ją pochwalić za taką decyzje to już nie wiem. Zresztą to może wynikać z samej niedojrzałości i chęci samodzielności oraz poczucia dorosłości. Taki to już jest ten okres bunczy u większości nastolatków. To co zakazane najbardziej pociąga. Fajnie, że ktoś nagrał o tym film - bo to może służyć jako wizja tego co może się stać, gdy dzieciaki za szybko będą chciały wkroczyć w świat dorosłych. "Ku przestrodze"
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Sro 26-12-2012, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Kiedyś oglądałam dokument o dziewczynie, która cierpiała na jakąś chorobę genetyczną i wiedziała, że bardzo szybko będzie bezpłodna i się też wcześnie zdecydowała na dziecko. Ale to zupełnie inna sytuacja!
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 26-12-2012, 12:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Proszę trzymać się tematu - komentujcie film.

Pysia - temat o macierzyństwie w młodym wieku istnieje na forum, proszę tam kontynuować i nie unosić się tak. Puszcza oko
Powrót do góry

ira

PostWysłany: Sro 26-12-2012, 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez widzialam plakaty i jestem bardzo ciekawa tego filmu, temat bardzo interesujacy... no i na czasie:) osobiscie sadze, ze 17 latka nie jest na tyle odpowiedzialna, aby miec dzieci. Nie chce generalzowac, bo roznie z ta dojrzaloscia bywa, ale to jest czas na nauke, zabawe... a nie na wychowanie dzieci.
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Nie 30-12-2012, 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ale przecież ja właśnie komentuję film Puszcza oko. Konkretniej jego tematykę Puszcza oko. To w takim razie, żeby być bliżej filmu, to wspomnę tylko, że bardzo podoba mi się ta młoda aktorka. Przynajmniej z dostępnych w sieci fragmentów Puszcza oko.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Pon 31-12-2012, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja uważam, że producenci strzelili sobie w kolano robiąc taki zwiastun jak prezentują w tv, bo on kompletnie nic nie mówi o czym jest film. Jakby nie ten wątek, to bym nie wiedziała.
Na film może sie wybiore do kina, bo mam darmowe bilety i na coś pójść trzeba.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

pretty woman

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 31-12-2012, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Adzia napisała:
A ja uważam, że producenci strzelili sobie w kolano robiąc taki zwiastun jak prezentują w tv, bo on kompletnie nic nie mówi o czym jest film. Jakby nie ten wątek, to bym nie wiedziała.
Na film może sie wybiore do kina, bo mam darmowe bilety i na coś pójść trzeba.

Heh, zazdroszczę - gdzie tak rozdają? Puszcza oko

Ja nie mam darmowych, ale też bym chętnie poszła. Obiło mi się o uszy, że to też historia prawdziwa...
Powrót do góry

Pysia

PostWysłany: Pon 31-12-2012, 16:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Z tym zwiastunem, to trochę racja, ale na końcu jest adres na fb i tam więcej informacji.
Powrót do góry

Expansa

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Podsumowanie reżyserki Baby Blues - "coś do kochania i frytki do tego" tekst po prostu mnie zmiażdżył. W głowie się nie mieści co się dzieje - dzieci rodzą dzieci, śmieci generują śmieci. MasakrA. Chętnie zobaczę jak został ujęty temat.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sro 02-01-2013, 16:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pysia napisała:
Z tym zwiastunem, to trochę racja, ale na końcu jest adres na fb i tam więcej informacji.

Może ja jestem jakaś inna, ale dla mnie zwiastun=reklama. Jeżeli nie przekazuje wystarczająco dużo, tylko odsyła gdzieś tam to już jest coś nie halo. Jak dla mnie przekaz powinien być jasny, a nie "jak chcesz to poszukaj sobie więcej informacji tu i tu".
Mimo wszystko miejsca zarezerwowane i w niedziele idziemy na to do kina.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Filmy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: