Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Belly dance czyli taniec brzucha
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perfacja

PostWysłany: Czw 12-03-2009, 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

zapisałam sie na kurs. Zobaczymy co z tego wyniknie Uśmiechnięta

WAŻNE:
Jak się ubrać na lekcję??
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

miraga

Użytkownik zbanowany
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zazdroszczę.. sama bym poszła na taki kurs, trening tańca.. napewno korzyści są spore. narazie nie mam na wszystko czasu bo oprócz obowiązków staram się biegać co drugi dzień, wykonuje a6w i mam nadzieję że efekty będą. kiedyś tańczyłam mielarze zawodowo i do tańca mam słabość.
a jak z wasza kondycja podczas takiego treningu? wspieracie się czymś?

Podpis ostatnio plusuję Uśmiechnięta
Powrót do góry

Perfacja

PostWysłany: Nie 15-03-2009, 22:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

jestem po zajęciach. FAJNIE BYŁO! Uśmiechnięta
Z kondycją gorzej, bo brzuch i biodra pracują cały czas... ale dałam radę i nawet zakwasów na drugi dzień nie miałam Puszcza oko
Powrót do góry

agta

PostWysłany: Pią 03-04-2009, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Fajnie, że Ci się podobało. Uśmiechnięta

Podpis Uśmiechnięta
Powrót do góry

Anielica

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Nie 24-05-2009, 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm.. ciekawe jak takie zajęcia kształtują mięśnie głębokie brzucha... ? Ktoś wie?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-05-2009, 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Anielico one nie kształtują kratki na brzuchu.
Za to wzmacniają mięśnie, brzuch jest twardszy.
Czuć różnicę.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Alva

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 25-05-2009, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zawsze chciałam się tego nauczyć. Uśmiechnięta

Hmmm... Może jak wrócę do PL to się za to zabiorę. Bardzo szczęśliwa
O ile znajdę na to czas...

Podpis SerduszkoUcha nadstawiam, słucham jak gra. Muzyka we mnie - w muzyce ja..Serduszko
Powrót do góry

Anielica

PostWysłany: Pon 25-05-2009, 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Landrynko - no właśnie mięśnie głębokie to nie są te od kratki Puszcza oko To są te, które stabilizują kręgosłup.
Więc czy to te kształtuje taniec brzucha?
Powrót do góry

landrynka1732
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak chiński: Kot
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 25-05-2009, 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach nie doczytałam Anielico o jakie mięśnie Ci chodzi Uśmiechnięta.
Te przy kręgosłupie kształtują, ponieważ ciągle ruszasz biodrami i klatką piersiową, to stymuluje kręgosłup i mięśnie głębokie.
Nie kształtuje ich tak jak inne ćwiczenia specjalne na te grupy mięśniowe, ale na pewno dużo daje.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Anielica

PostWysłany: Sro 27-05-2009, 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Hmm.. to może nawet się wybiorę kiedyś, w wolnej chwili na jakąś lekcję Puszcza oko
Powrót do góry

agnesa=)

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Sob 24-04-2010, 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja chodzę na zajęcia z belly dance do szkoły tańca i uwielbiam to:) chociaż chodze dopiero 2 miesiącBardzo szczęśliwa super zabawa i ja np mam zakwasy ale może to dlatego , że tak średnio wysportowana jestem:P strasznie podoba mi sie sposób poruszania sie naszej prowadzącej.
Może jak jeszcze pochodzę to też tak bede potrafiłaBardzo szczęśliwa
Wszystkim polecam.

Podpis Każda miłość przychodzi w porę.
Powrót do góry

TereniaZby

Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tańczę od roku, już w drugiej szkole tańca Uśmiechnięta.

Nie sądzę, żebym coś schudła aczkolwiek z pewnościa pozwala mi to otrzymać sie w jakims ruchu:).

Zobaczcie na youtube Sadie&Kaya. Jak zobaczyłam ich wystep postanowiłam zacząć tańczyć Uśmiechnięta i małymi kroczkami do celu:).

Podpis "Lepiej żałować, że się nie udało, niż żałować że się nie spróbowało"
Powrót do góry

Vacanza.

PostWysłany: Pon 21-03-2011, 11:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też kiedyś tańczyłam, ale po paru miesiącach znudziło mi się i olałam kurs... Zakłopotana Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

kisia

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pon 26-05-2014, 11:52    Temat postu: Re Belly dance czyli taniec brzucha Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

xena_music napisała:
Czy któras z was cwiczyła????
a moze któraś traktowała to jak sposób na zrzucenie troche ciałka???
jakie efekty, jakie rady???
kupiłam jakis czas temu jedna z gazet dla pań i była tam płyta tylko mam mega lenia by sie wziac za to....

Oooo temat dla mnie Bardzo szczęśliwa.
Chodzę na zajęcia 7 lat. Jest to moja wielka pasja. Uwielbiam muzykę, taniec, stroje. Nie da się za bardzo zrzucić kilogramów w tym tańcu. No chyba ,ze tańczy się codziennie jakieś bardzo ekspresyjne tańće. Jedynie co to taniec belly dance modeluje troszkę kształty, najbardziej brzucha i pośladków oraz koryguje postawę Uśmiechnięta. Osobiście polecam ten taniec każdej kobietce bez względu na wiek i rozmiary. U mnie tańczą też obie córki 12 i 22 lata Bardzo szczęśliwa.

Podpis Belly dance koloruje mój świat barwami orientu Bardzo szczęśliwa.........(czy tyle kropek wystarczy? Złośliwa )
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: