Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Bez alkoholu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kotka10

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Wto 26-03-2019, 18:01    Temat postu: Bez alkoholu Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Widzieliście stronę bezalkoholove.com? Jakiś czas temu zamówiłam tam bezalkoholowe wino z myślą o wieczorach spędzanych z mężem przy kominku i lampce wina. Niestety, nie mogę sobie pozwolić na jakikolwiek alkohol, bo jeszcze karmię córeczkę piersią, ale to wino z powodzeniem zastępuje mi tradycyjny trunek! Smakuje wręcz identycznie, mimo że nie zawiera procentów. Mogę je pić bez wyrzutów sumienia, nie bojąc się o zdrowie moje i przede wszystkim malutkiej... Z czasem nawet mój mąż przekonał się do tego wina Puszcza oko Najpierw patrzył dość nieufnie na butelkę za każdym razem, gdy nalewałam sobie kieliszek, ale potem spróbował, zasmakowało mu i teraz muszę zamawiać parę butelek także dla niego – bierze je ze sobą na spotkania z kolegami, na których wypadnie mu być kierowcą Bardzo szczęśliwa Mnie najbardziej smakuje półwytrawne różowe, mój mąż woli białe słodkie, dlatego fajnie, że jest takie miejsce w Internecie, gdzie mogę zamówić wino nie dość że bezalkoholowe, to jeszcze dokładnie takie, jakie oboje lubimy
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

somota

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur

PostWysłany: Pią 12-04-2019, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To już jest choroba Uśmiechnięta. Karmiąc córkę piersią nie powinnaś pić takiego gówna. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Tematy kontrowersyjne Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)

Strona 1 z 1

Skocz do: