Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezogniowe banki lekarskie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 09-06-2010, 9:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka mi te Twoje bańki ciągle w głowie siedzą, ale tak sobie myślę, że skoro robią się siniaki, to pewnie dla osób, które mają kruche i pękające naczynka krwionośne, to nie jest wskazane Myśli. A co Wy sądzicie?
A i jeszcze wyczytałam, że siniaki się nie robią, jeśli nie zostawia się zassanej bańki w jedny miejscu, tylko się nią "jeździ" po całej nodze.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Sro 09-06-2010, 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przy kruchych naczynkach, pajaczkach trzeba raczej uwazac.

No i ja masuje nogi, jade w gore i robia mi sie siniaki, ale w miejscach gdzie siniaki schodza nie widac cellulitu. Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Sro 09-06-2010, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nawet przy "ręcznych" masażach antycellulitisowych robią się siniaki. Jak dla mnie to wlasnie oznaka że działa. No i Zuzka super że już pod somoaczkami nic nie widać. Oby tak dalej.

Przy kruchych naczynkach tez bym uważała.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-06-2010, 1:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach Zuzka tak zachwala, to zamówiłam sobie. Postaram się jakoś to delikatnie robić, jak zauważę, że jednak pękają, to przestanę używać albo zostanę przy np. pośladkach (jak będę umiała tak się wygiąć, żeby to sobie z tyłu zaaplikować Puszcza oko ).
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 10-06-2010, 2:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne nie musisz sie wypinac. Bardzo szczęśliwa
Ja zasysam gdzies wysoko kolo posladka i kolkami masuje dupcie, tak wygodniej, normalnie na stojaco. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 10-06-2010, 10:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Lisanne nie musisz sie wypinac. Bardzo szczęśliwa
Ja zasysam gdzies wysoko kolo posladka i kolkami masuje dupcie, tak wygodniej, normalnie na stojaco. Puszcza oko

A no to mnie pocieszyłaś Zuzka Bardzo szczęśliwa .
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 10-06-2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Lisanne napisała:
Ach Zuzka tak zachwala, to zamówiłam sobie. Postaram się jakoś to delikatnie robić, jak zauważę, że jednak pękają, to przestanę używać albo zostanę przy np. pośladkach (jak będę umiała tak się wygiąć, żeby to sobie z tyłu zaaplikować Puszcza oko ).

Lisanne Ja właśnie przed wejściem dziś na forum , także je sobie zamówiłam, ale również boję się tych pękających naczynek bo zaczęły mi się pojawiać na udach w tyle Smutna jem witaminę C ale nie pomaga.
Więc jak co to też będę stawiać bańki na pupie Bardzo szczęśliwa

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 10-06-2010, 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pisza zeby lydek nie masowac, bo skora bardzo delikatna, takze dziewczyny uwazac i duzo oliwki, lepiej sie masuje i nie boli tak bardzo.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 20:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Troszkę odkopuję wątek Uśmiechnięta.

Jakieś 2 miesiące temu kupiłam sobie te bańki Uśmiechnięta. Jednak prawie się nie masowałam.
Teraz od jakiegoś 1,5 tygodnia masuję się prawie regularnie (co 2-4 dzień). Skóra jest trochę gładsza w dotyku, ale ubytku cellulitu na razie nie widzę Puszcza oko.
Za pierwszym razem w ogóle nie miałam czucia w rękach i za mocno przyciskałam- cale uda miałam w pajączkach. Ostatnio za mocno zacisnęłam na pośladku i był mega siniak Puszcza oko. Ale jest coraz lepiej

I mam pytanie do Zuzki- co ile dni Ty się masujesz? Jak efekty? Widać już?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 06-01-2011, 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika ja mam ciagle siniaki jak za mocno przycisne albo jak za malo oliwki posmaruje. Śmiejąca się
Ja na poczatku smarowalam codziennie, przez jakies 2 m-ce.
Teraz tak ze 3 razy w tygodniu. Cellulitu prawie nie mam a mialam naprawde sporo. Puszcza oko

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 7:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

O kurczę... Codziennie mówisz? Muszę się zmobilizować, bo jakoś mi się nie chce Puszcza oko.
Ale skoro efekty widać, to się postaram Puszcza oko.

Rada na siniaki- mnóstwo oliwki Bardzo szczęśliwa. Ja sobie kupiłam z ziaji antycellulitową więc może podwójny efekt będzie Śmiejąca się.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 9:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mojemu ojcu stawiała pielęgniarka takie bańki. Rezultat był taki jak po ogniowych.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 15:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

monika2222 napisała:
Rada na siniaki- mnóstwo oliwki Bardzo szczęśliwa. Ja sobie kupiłam z ziaji antycellulitową więc może podwójny efekt będzie Śmiejąca się.

Ja nawet i po oliwce, albo calej jej masie czasem mam zaczerwienione nogi, czasem jakis siniak sie znajdzie, szczegolnie tam gdzie skora jest nie bardzo.
Ale napewno jest mniej niz na sucho.

Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pią 07-01-2011, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zaraz po "masowaniu" nogi mam calutki czerwone, ale że robię wieczorkiem, to rano już nie ma. Oczywiście siniaki się zdarzają- na szczęście mniejsze Złośliwa.

Ale troszkę mnie podbudowałaś, wiem że warto, więc się będę masowała Bardzo szczęśliwa.

06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 10-01-2011, 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny Was też bolą podczas tego masażu wewnętrzne strony uda Podejrzliwa ?
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: