Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezogniowe banki lekarskie
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 18:57    Temat postu: Bezogniowe banki lekarskie Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zalozylam watek tutaj, bo generalnie banki uzywa sie na roznego rodzaju choroby.
Jednak te banki mozna tez uzywac do masowania.

Od tygonia masuje uda i posladki i juz widze roznice, cellulit znika. Bardzo szczęśliwa
Z tego co czytalam dziala tez na rozstepy. Mozna z umiarem uzywac tez w ciazy.

Smaruje to co masuje oliwka, zeby banka lepiej "szla" po skorze. Na innych forach dziewczyny pisaly o siniakach, ja staram sie nie zasysac zbyt mocno i raz ze nie boli a dwa ze nie mam zadnych siniakow.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka ja wielokrotnie chciałam sobie takie bańki kupić, ale zawsze się bałam, że to będzie bolało i robiło siniaki Niezdecydowana.
Ale widzę u Ciebie tego nie ma, więc jest nadzieja i dla mnie Złośliwa.

Trzeba się dokładnie zastanowić Puszcza oko.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika ja robie ta 2 pod wzgledem wielkosci.
Wiem ze laski robia tez rece ale tu bym sie bala. Śmiejąca się

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

Oczko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Strzelec
Zodiak chiński: Pies
Pochwał: 3

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ach.. to to jest twój sekretny masażysta? Bardzo szczęśliwa
Nie wiedziałam, że można ich używać również do masowania. Nawet nie mam tego w domu, ale chyba moża kupić na ebayu, co?

Podpis Szczęście to jest sposób myślenia, a nie rzecz, którą dostajemy.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Oczko na ebayu pewnie na pewno są Puszcza oko. Przynajmniej na allgero jest tego trochę Puszcza oko.

Rąk tez bym się bała bo gdyby siniaki wyskoczyły to jak ofiara przemocy bym wyglądała Śmiejąca się.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

mari_cruz

Pochwał: 2
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja myślałam, że chodzi o BANK jakiś i myślę, o co tej Zuzce chodzi, co to za zdjęcie Bardzo szczęśliwa.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 19:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja tez i nie wchodziłam na poczatku w temat, bo mnie banki nie interesują. Złośliwa

No ale sobie kliknęłam i się mocno ździwiłam.

Czyli jednak skutkują, no prosze kto by pomyslał. A pojawiły ci sie siniaki? Bo przy zbijaniu cellulitu ( masażami ) są zawsze siniaki niestety. Niezdecydowana

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Pochwał: 2

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja również jak dziewczyny nie wchodziłam bo bańki mnie nie interesują. Ale weszłam i również się zdziwiłam. Ale nowość. Ciekawe to cudeńko. Muszę na allegro zobaczyć ile to kosztuje.
Zuzka od tygodnia smarujesz i już efekty? a jak długo? raz dziennie?

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 20:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell mam 3 maluskie, tyci siniaczki na prawym udzie. Ale tak jak pisalam, duzo oliwki i stopniowac zasysanie.

Moja sa z apteki.
W ogole smieszna sprawa, bo mam je prawie 2 lata. Dostalam, odlozylam, zapomnialam.
Ostatnio latalam po necie i zaczelam o nich czytac, jakie to sa swietne i przy systematycznym uzywaniu jakie skuteczne.
Napalilam sie, jak zawsze na cos co dziala i przypomnialam sobie ze je mam. Bardzo szczęśliwa

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

efrell
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Byk
Pochwał: 10

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czyli jak są siniaki to znaczy ze skuteczne. Złośliwa Siniaki zejdą, ale zostanie ladna gladka skóra. Uśmiechnięta
Musze sie w takim razie nad nimi zastanowic.

Podpis Czytaj regulamin!
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto 01-06-2010, 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Efrell ja sie spodziewam super efektow za jakies 2,3 tygodnie, ale juz teraz po tygiodniu skora jest jakby lepiej napieta.
A masuje jakies 10min dziennie.

Powrót do góry

ulunius
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Kogut

PostWysłany: Sro 02-06-2010, 8:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja to w ogóle chyba jestem tłuk, bo pierwsze słyszę o takiej metodzie walki z cellulitem. Zakłopotana Przewraca oczami
Widać, że bańki są skuteczne, tylko mi by się chyba nie chciało z nimi bawić codziennie. Puszcza oko

Zuzka dawaj na bieżąco znać, czy postępy są coraz większe. Uśmiechnięta

Podpis Płyń z wiatrem w plecy i z twarzą do słońca
Na falach losu tańcząc z gwiazdami
Powrót do góry

DariaAngel

Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 02-06-2010, 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kilku lat używam tych baniek do masażu pleców, szczególnie przy przeziębieniu. Do tego trzeba mieć trochę siły w rękach jak się bańka dobrze zassie Puszcza oko .
Nie wpadłam na to żeby cellulit rozmasować taką bańka Zakłopotana ale pomysł jest bardzo dobry, gdyż masaż jest intensywny.
Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sro 02-06-2010, 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ulunius napisała:
Ja to w ogóle chyba jestem tłuk, bo pierwsze słyszę o takiej metodzie walki z cellulitem. Zakłopotana Przewraca oczami
Widać, że bańki są skuteczne, tylko mi by się chyba nie chciało z nimi bawić codziennie. Puszcza oko

Zuzka dawaj na bieżąco znać, czy postępy są coraz większe. Uśmiechnięta

Ulunius to jesteśmy dwa tłuki, bo ja też nie słyszałam Uśmiechnięta. Ale już poszerzam swoję wiedzę i mam zamiar się trochę wyedukować w tym temacie Uśmiechnięta.
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 03-06-2010, 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pojawilo sie troche wiecej siniakow i sa troche wieksze. Ale teraz zasysam troche bardziej, skora sie przyzwyczaila do bolu. Puszcza oko
Czyli dziala. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: