Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
biżuteria srebrna sklep

Bezsenność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Natala

PostWysłany: Sro 16-09-2015, 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tylko się nie pouzależniajcie. Pamiętajcie, że często problem siedzi jednak w głowie. Przekonałam się na sobie zresztą.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

afadso

PostWysłany: Nie 27-09-2015, 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mi bardzo pomaga spacer przed snem. Nigdy nie zapominajcie o dobrym wywietrzeniu sypialni.
Powrót do góry

parap

PostWysłany: Sob 17-10-2015, 13:39    Temat postu: Bezsenność Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No tak ale z tego co wiem forsen forte nie jest uzależniający, tylko naturalne składniki. zresztą ja biorę okazjonalnie wiec nie jest źle
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Sro 21-10-2015, 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nervomix sen biorę tylko od czasu do czasu. Ale też nie uważam żeby był uzalezniający bo jest na bazie naturalnych składników. A nie zawsze problem jest natury psychicznej. Wrazam z pracy padnięta, kładę się, ale już zasnąć trudno. Stres dzienny jeszcze siedzi w człowieku. Ale po nervomixie szybko zasypiam.
Powrót do góry

melrose

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 04-11-2015, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Najważniejsze żeby szybko działał, ja też męczę się przewracając z boku na bok.... może i ja spróbuję tego nervomixu....
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Pon 09-11-2015, 20:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Warto wypróbować, po co się męczyć. Ja nie zauważyłam negstywnych skutków brania nervomixu a przynamniej jestem wyspana.
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 10:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Od kilku dni biorę przed snem i już jest o wiele lepiej. Czy długo go stosujesz?
Powrót do góry

cari

PostWysłany: Wto 17-11-2015, 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

ja czasami jak nie umiem zasnąć to biorę Valerin sen i pomaga Bardzo szczęśliwa
Powrót do góry

Alinka27

PostWysłany: Sro 02-12-2015, 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja stosuje nervomix sen od ponad roku. Oczywiście nie codziennie, najwyżej parę razy w miesiącu. Negatywnych skutków nie zauwazyłam.
Powrót do góry

melrose

PostWysłany: Czw 03-12-2015, 9:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

U mnie już jest poprawa. Myślałam, że to codziennie trzeba brać przed snem Puszcza oko
Powrót do góry

Gosia29

Zodiak: Skorpion
Zodiak chiński: Tygrys
Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 14-12-2015, 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciepłe mleko i grube skarpety Uśmiechnięta na mnie działa bez zarzutów Uśmiechnięta
Powrót do góry

kiciaricia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 23-02-2016, 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A moim lekiem na bezsenność jest nudna książka. Wystarczy, że przeczytam 2-3 strony z których i tak nic nie rozumiem a oczy same się zamykają Puszcza oko .
Powrót do góry

ddaaffnnee

PostWysłany: Sro 24-02-2016, 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Na mnie melatonina zupełnie nie działała...Z leków bez recepty najlepszy dla mnie jest Benosen. Mimo próbowania wielu tych bezreceptowych specyfików jakoś ten na mnie najlepiej działa.
Miałam okres w życiu kiedy łykałam silne leki nasenne na receptę codziennie. I powiem wam z doświadczenia, że od tych ziołowych to nie można się uzależnić, bardziej psychicznie od samego faktu łykania tabletki. Na zasadzie myślenia, że bez tabletki nie usnę.
Powrót do góry

CookieMonster

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pon 22-08-2016, 6:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja mam ostatnio problem z bezsennością. I jest ona wywołana stresem niestety. Stresem w pracy Smutna Zmienił się kierownik działu, nie jest za przyjemny. Każdy boi się o swoje miejsce. Myślę też aby zmienić pracę na inną. Ale nie wiem czy to dobra decyzja zatem denerwuje się wszystkim i nie śpię. Albo śpię bardzo mało. Polecicie coś? Ten nervomix będzie dobry?
Powrót do góry

Elizka

Zodiak: Panna
Zodiak chiński: Małpa

PostWysłany: Czw 19-01-2017, 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nervomix proponuje zamienić na te same zioła co w składzie ale w stanie naturalnym, a nie chemicznie zmodyfikowanym.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: