Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bezsenność
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tequilla

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 23-01-2017, 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mam podobne problemy ze spaniem, zmianiłam pracę i jak każdy chciałam sie w niej wykazać, ale ludzie się tak przyzwyczaili że teraz mam wrażenie że mnie wykorzystują a ja głupia nic nie powiem bo nie chce stracic pracy, w domu też nic nie mówię bo i po co. To wszystko odbija sie na mnie w nocy. Moja sąsiadka poleciła mi wlaśnie nervomix sen, nie biore go codziennie , a pomaga mi spokojnie zasnać.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

basssia

Ostrzeżeń: 2

PostWysłany: Pon 06-02-2017, 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie jest łatwo jak się zaczyna nową pracę, chyba teraz jeszcze nie ma takich prac z których nie można człowieka wywalić, mam znajomego który miał super pracę i z dnia na dzień go wywalili, teraz sprawa w sądzie się toczy, długo nie mógł znaleźć innej pracy, prawie rok a ile stresu przez ten czas, to aż gość schudł chyba z 15 kg i wyglądał jak cień
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Domowy szpital, medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: