Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Białe małżeństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Szantaż to nienajlepszy pomysł.

Co zrobisz jesli powie to sie pakuj?

Albo jeśli sie zgodzi na seks, ale z łaską?
Nie będziesz czuł obrzydzenia i do niej i do siebie? Podejrzliwa
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ciężka sytuacja. Dziwi mnie podejście Twojej żony do seksu. Zachowała się troszkę samolubnie.
A Tobie na dzień dzisiejszy może się wydawać że wytrzymasz bez seksu, ale jest to raczej nie realne, będziesz do końca życia za przeproszeniem się masturbował? To nie zastąpi ciepła kobiety.
Próbowałabym do żony jakoś dotrzeć ale jeśli to nic nie da to chyba rozwód. Bo nie wyobrażam sobie życia pod jednym dachem a umawiania się z innymi

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Miśka

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nie wyobrażam sobie czegoś takiego.... Śmieszne, że nagle jedna osoba sobie postanawia coś takiego i nie obchodzi ją kompletnie małżonek.... Jeśli ją kochasz, to musisz jakoś do niej dotrzeć, najpierw postaraj się zrozumieć dlaczego ona nie ma ochoty na seks, a potem jakoś zaradź problemowi. Łatwo się mówi, gorzej robi...ale przemów do niej, że tak nie można postępować, poproś żeby chociaż znalazła w sobie ochotę na podjęcie próby wykrzesania z siebie odrobiny miłości. Powiedz jej też co czujesz, jak maszynka do pieniędzy i to wszystko. Każdy ma prawo do miłości, zwłaszcza od swojej żony. Ale uzbrój się też w cierpliwość, wiele kobiet ma takie problemy z oziębłością po urodzeniu dzieci. Jeśli po dłuższym czasie nic a nic nie posuniecie się na przód, spróbujcie zasięgnąć porady specjalisty.

Podpis Dlaczego musimy słuchać głosu serca?
Bo tam skarb twój, gdzie serce twoje. (Alchemik)
Powrót do góry

Maja_82

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Pies
Użytkownik zbanowany
Zakaz pisania

PostWysłany: Czw 29-07-2010, 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To takie kobiety jeszcze są co proponują białe małżeństwo... pozostaje mi tylko Tobie współczuć.
Powrót do góry

Menju

Pochwał: 1

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 6:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietku dziwne jest trochę to co piszesz, ale nie mam zamiaru negować podanych faktów. Zszokowana
Chcę ci przypomnieć , że według prawa kanonicznego brak zgody na współżycie seksualne ze strony jednego z małżonków jest powodem do unieważnienia ślubu kościelnego. Księża żonie robią wodę z mózgu, nie informując jej o potencjalnych konsekwencjach takiego postępowania.
Ja bym powiedział małżonce, że robi wszystko abyś wylądował w objęciach kochanki lub uzyskał kościelne unieważnienie ślubu. Szkoda tylko waszych dzieci. Skonsternowana
Powrót do góry

Więc
Administrator Forum
Administrator Forum

Zodiak: Strzelec

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 9:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Znajomy miał taki problem. Prawie się skończyło na rozwodzie. Ale się wkurzył i zaciągnął żonę do lekarza. 2 mc kuracji hormonalnej i teraz (jak to mówi) "wszystko wróciło do normy, a nawet jest lepiej niż było kiedykolwiek". Powodzenia.

Podpis Jak nie chcesz mieć problemów na tym forum to przeczytaj:
1. Regulamin!
2. Zapoznaj sie z przyklejonymi tematami w "Ogłoszeniach"
3. Ważny jest dla nas styl i ortografia
4. Zakładając nowy temat, nazwij go tak, aby jasno wynikało co jest w środku. Długie tematy mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora  

Mietek_MK

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 9:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Czytając Wasze odpowiedzi coraz bardziej realny staje się scenariusz z rozwodem. Nawet wczoraj wieczorem już po przeczytaniu kilku odpowiedzi, próbowałem porozmawiać z małżonką, ale odpowiedź była szybka "Nie chcę wracać już do tego tematu, koniec i kropka." Wniosek jest teraz tylko jeden: rozstać się. Muszę się dowiedzieć dokładnie, czy po zaprzestaniu pożycia (Nie spełniania przez żonę obowiązku małżeńskiego) można unieważnić małżeństwo, bo rozwód w USC prawdopodbnie przejdzie. Niegdyś było cudowne życie jeszcze przed ślubem z tą partnerką, teraz jest piekło.
Powrót do góry

Menju

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 9:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek zajrzyj w ten link i poczytaj:
http://archidiecezja.lodz.pl/prawo.html
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 10:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietku Życzę wytrwałości ! Ale postaraj się za jakiś czas z żoną pogadać o tym a jak to już nic wtedy nie da no to pomyśl nad rozwodem

Powrót do góry

Mietek_MK

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 11:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A powiedzcie mi kobieteki czy jest to naprawdę możliwe aby kobieta nie chciała seksu? Jest to dla mnie niewobrażalne. Białe małżeństwo jest dla mnie absurdem nie do zaakceptowania. Czy jest to możliwe aby stłumiła w sobie żądze, które jak domniemam jeszcze ma w wieku 35 lat? Wiem, że dużo zależy ode mnnie, czy ją rozpalę itd. itp, ale ona nie daje mi na to żadnych szans.
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 11:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietku ja sobie nie wyobrażam, zeby moje "potencjalne" małżeństwo funkcjonowało na takich zasadach Przewraca oczami i to jeszcze bez porozumienia z "potencjalnym" małżonkiem.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 11:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek_MK napisała:
A powiedzcie mi kobieteki czy jest to naprawdę możliwe aby kobieta nie chciała seksu?

Kobieta po porodzie , która nie doszła do siebie to jest to jak najbardziej możliwe że nie chce seksu. Ale to jest zapewne tylko taki chwilowy okres w jej życiu.
Jak dla mnie coś takiego jak białe małżeństwo nie ma prawa istnieć, przecież jeśli kochasz druga osobę to chcesz jej bliskości a co za tym idzie seksu.
Nie zazdroszczę Ci całej tej sytuacji

Powrót do góry

Małgo

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow, jestem w ciężkim szoku Zszokowana Nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. A w ogóle pozwala się przytulać albo całować czy zupełnie zero kontaktu fizycznego?

Po porodzie może nastąpić u kobiety spadek libido, ale z postu wynika, że to nastąpiło dopiero 2 lata po porodzie, więc nie wiązałabym tego z ciążą i porodem. Zupełnie nie rozumiem zachowania Twojej żony. Zapytaj ją czy Cię jeszcze kocha. Jak się kogos kocha, to się pragnie bliskości, sexu z tą osobą.

Jeśli chodzi o rozwód, to przesłanką orzeczenia rozwodu jest zupełny i trwały rozkład pożycia (które oznacza więź psychiczną, gospodarczą no i oczywiście fizyczną).

Czy jesteście pewni, że kościół unieważni małżeństwo kiedy trwało ono już 9 lat i faktycznie to pożycie między małżonkami było i poczęto dwoje dzieci? Mnie się wydaje, że to raczej niemożliwe.

Podpis My heaven is with U:*
Powrót do góry

SwiatWenusPL

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Pies

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 12:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę, że kościół by to unieważnił. W końcu w filozofii kościoła małżeństwo ma wydawać plony w postaci potomstwa. Jeśli po takim czasie jedno z małżonków powoła się na to, że drugie nie chce mu dać tego potomstwa to uważam, że unieważnienie jest jak najbardziej zasadne.
Powrót do góry

Jowita
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 8

PostWysłany: Pią 30-07-2010, 13:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek_MK napisała:
A powiedzcie mi kobieteki czy jest to naprawdę możliwe aby kobieta nie chciała seksu?

Myślę, że takich małżeństw jest więcej, tylko ludzie niezbyt chętnie się do tego przyznają.
Ja znam małżeństwo, które tak funkcjonuje od wielu lat, a są ciągle razem tylko ze względy na dzieci. Mam jeszcze koleżankę, która nie mogła się przemóc po urodzeniu dziecka przez ponad dwa lata, oraz taką dla której kilka razy w roku jest optymalnie i na więcej nie pozwala, a mąż jakoś od niej nie odszedł i są razem od 10 lat

Podpis W zwierciadle widzę siebie – ale naprzeciwko.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Skocz do: