Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Białe małżeństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Salwa

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

.

Podpis  Czas nas uczy wiele...
Zwłaszcza cierpliwości i szacunku.

Ostatnio zmieniony przez Salwa dnia Pon 06-09-2010, 19:33, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Mietek_MK

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 31-07-2010, 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dobrze nadszedł chyba czas zamknąć ten temat lub przynajmniej zawiesić go na jakiś czas. Na jaki nie wiem. Z Waszych podpowiedzi mam kilka opcji do wyboru:
1) pozostać w tym stanie i pogodzić się z białym małżeństwem (mało realny)
2) odejść od żony, ale szkoda mi jej i dzieci (najmniej prawdopodobny scenariusz)
3) i chyba najlepsza rada Salwy, poczekać, doprowadzić do szczerej rozmowy, przeanalizować jeszcze raz swoje postępowanie oraz jej i dać jej więcej czasu (ile znowu nie wiem, minęło już 6 miesięcy. 6 miechów bez seksu)
Dziękuję Wam z całego serca, warto zaglądać na takie fora (kobiece), by poszukać pomocy. Na pewno Wasze stwierdzenia mi pomogły i pozwoliły jak na razie wybrać najbardziej optymalny wariant tej sytuacji patowej.
Pozdrawiam i nie życzę nikomu takiej sytuacji Mietek.
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Nie 01-08-2010, 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Daj może czasem znać co tam u Ciebie.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Mietek_MK

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 8:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witam po 3 tygodniowej przerwie. Nie wiem od czego zacząć bo jestem w olbrzymim szoku, jeszcze większym niż wtedy kiedy moja JK oznajmiła mi o białym małżeństwie. Wczoraj były moje urodziny (nie piszę o tym byście mi składali życzenia) no i właśnie zostałem przez moją żonę zaproszony na kolację niby romantyczną. Kolacja była super, ale to co usłyszałem po niej to był kolejny szok. JK zdobyła się na rozmowę, której oczekiwałem, na którą nie naciskałem, a która miała wyjaśnić dlaczego podjęła decyzję o białym małżeństwie. Cytuję bo zapamiętałem każde jej słowo: "Mój najdroższy mężu kocham cię bardzo i nie wyobrażam sobie innego mężczyzny na twoim miejscu. Jesteś wzorem męża, ojca i głową rodziny jakiego każda z kobiet by sobie życzyła. Decyzja o białym małżeństwie nie była prostą do podjęcia, ale nie wyobrażam sobie dalej seksu z tobą. Nie mówiłam ci o tym, ale mnie kręcą faceci w stylu macho (tak się chyba to pisze). Facet który ma szeroką klatę i górę mięśni." Ścięło mnie z nóg wyszedłem bez słowa, łaziłem całą noc po mieście szukając pocieszenia w kieliszku itp. Całe moje życie legło w gruzach, czuję się oszukany i wykorzystany. Nie wiem co dalej. Dziś zadzwoniłem do szefa po urlop, bo muszę sobie to jeszcze raz przetrawić. Teraz dociera do mnie na koniec, że jestem dupa nie facet bo nawet piszę to wszystko na kobiecym forum licząc na? Nawet nie wiem na co.
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 8:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Faceci w stylu macho ? ha ha dobre sobie. Żona ma nie złe wymagania i wyobrażenia, niech idzie do klubu ze striptizem tam się naogląda.
Co zamierzasz?
Przypuszczam że musiało Cię to zaboleć. I co teraz, ona będzie sypiać z tymi facetami w stylu macho?

Powrót do góry

aurinko
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 8:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

No i jak tu wierzyć w tą cała wiarę niektórych. Spowiedzi, komunie itd.
Przykre to co napisałeś. Trzymam kciuki za Ciebie bo nie łatwo będzie.
Powrót do góry

Namiastka

Zodiak: Byk

PostWysłany: Pon 23-08-2010, 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek, 3maj sie i nie zalamuj Puszcza oko
To, ze piszesz z nami na forum, niczego nie tlumaczy i nie wskazuje na to, jaki jestesm czy taki, czy owaki Uśmiechnięta
Zwyczajnie miales potrzebe z kims o tym pogadac, trafiles do nas, a my bardzo sie cieszymy, ze mozemy Ci chociaz w jakims stopniu pomoc, moze uzlyc, moze spojrzec na te Twoje problemy z innej perpsektywy Puszcza oko w kazdym badz razie, mam nadzieje, ze jakos troche latwiej Ci jest, jak piszesz z nami...
Twoja zona jak dla mnie dziwna...ale hm...jak Ty to widzisz - czy ona chce z Toba nadal byc, czy jak ?? Nie rozumiem, z jakiego powodu wyszla za Ciebie, slubowala Ci milosc i wiernosc do konca zycia...??
Mam nadzieje, ze z dnia na dzien bedzie Ci lzej...czas wygoi rany no i jakos to z Wami bedzie Puszcza oko zycze oczywiscie jak najlepiej Puszcza oko
Nie lam sie, 3maj sie...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

Mietek_MK

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę dlaczego się z nią związałem i nadal dochodzę do wniosku, że ją mimo wszystko kocham. Przyznała mi się (już wcześniej o tym pisałem), że wyszła za mnie tylko dlatego, że jej facet kojarzył się z tym kim miała w dzieciństwie tzn. z ojcem (według niej beznadziejny typ, ja uważam inaczej fajny gość, który dał się bardzo zdominować swojej żonie) a ja byłem jego lustrzanym odbiciem, wtedy idealnym facetem. Bardzo chciała mieć dzieci i wie o tym, że one są dla mnie ważne jak nie najważniejsze, dlatego był jej taki wybór mimo tego, że Paweł z zootechniki, klata gdzieś ze 130, i z którym chodziła 6 lat kręcił ją bardziej. Przypominam sobie Rafała z jej roku na balu absolutoryjnym, także super mięśniak. To mnie poprosiła na ten bal żebym z nią poszedł a cały bal spędziła w jego towarzystwie omal nie kończąc z nim w łóżku. Chyba jednak na trzeźwo patrzeć woli macho. Jak tu teraz nie popaść w kompleks? Nie chcę podejmować zbyt pochopnych decyzji, ale na tą chwilę wyprowadziłem z domu.
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietku Ale czy to nie wychodzi na to że całe Wasze życie i małżeństwo to jedno wielkie kłamstwo ?

Powrót do góry

Mietek_MK

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dokładnie tak! Czuję się oszukany, wykorzystany i jak ostatnie ......... . Teraz najbardziej mi brak dzieci bo nie widzę ich już 3 dzień. Na szczęście szef się zgodził na chwilowe przeniesienie mnie do innej fili zakładu tak więc nie mam "przyjemności" widzenia się całkowicie z "żoną". Co dalej? Nie wiem.
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Strasznie Ci współczuje. Ale w takiej sytuacji nie czekałabym na nic tylko brała rozwód. Po co dalej żyć z taką osobą ? Za każdym razem patrząc na nią będziesz miał problemy ze swoją wartością skoro ona lubi "dużych".

Powrót do góry

Lisanne
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 15:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

dzidzia napisała:
Mietku Ale czy to nie wychodzi na to że całe Wasze życie i małżeństwo to jedno wielkie kłamstwo ?

Dokładnie tak odbieram całą tę sytuację Przewraca oczami . Właśnie dziś zastanawiałam się nad tym, jak wielu ludzi żyje w iluzji, w takim z domku z kart. Udają sami przed sobą, że wszystko jest w porządku, udają przed innymi, a tak naprawdę boją się spojrzeć w siebie.
Ale prędzej czy później prawda się o siebie upomni i coś takiego nietrwałego, szybko się posypie.

Wydaje mi się, że Twoja żona tworzyła sobie taką iluzję przez całe Wasze małżeństwo, ale w końcu prawdziwe jej potrzeby wzięły górę i nie potrafi już udawać.
A Ty Mietku powiedz, nigdy nie zauważyłeś w zachowaniu żony nic dziwnego? Zawsze była w porządku?
Piszesz, że podczas balu nie zwracała uwagi na Ciebie, może było więcej takich chwil, że czułeś się dla niej nieważny, a pomimo tego ożeniłeś się z nią i trwałeś w małżeństwie...?

Ostatnio zmieniony przez Lisanne dnia Sro 25-08-2010, 15:50, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry

Van'yess
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wow Zszokowana

Czyli jej sie nie podobasz i nie podobałeś?
I potraktowała Cię po prostu jak dobry towar na ojca, jak taki osobisty bank spermy, wybrała geny żeby mieć normalne dzieci z normalnym facetem, ale kręcą ja inni...?
I dostała co chciała, wreszcie mogła wyznac prawdę, i czuje się szczęśliwsza pewnie.

Masakra jakaś, brak mi słów Zszokowana
Powrót do góry

dzidzia

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Van'yess napisała:
Wow Zszokowana

Czyli jej sie nie podobasz i nie podobałeś?
I potraktowała Cię po prostu jak dobry towar na ojca, jak taki osobisty bank spermy, wybrała geny żeby mieć normalne dzieci z normalnym facetem, ale kręcą ja inni...?
I dostała co chciała, wreszcie mogła wyznac prawdę, i czuje się szczęśliwsza pewnie.

Masakra jakaś, brak mi słów Zszokowana

Van Sama bym tego lepiej nie ujęła !

Powrót do góry

azar

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Koza

PostWysłany: Sro 25-08-2010, 18:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mietek_MK.
Mnie kręci czułość, intymność, zaufanie, bezpieczeństwo, czyli takie cechy jak Ty masz. Taki mąż to spełnienie moich marzeń. Nie wiem co te baby widzą w tych macho? Cóż poradzić, że często czar pryska. Smutna
Ja osobiście myślę, że żona zrozumie wkrótce co traci, bo taki mąż to naprawdę skarb.
Myślę też, że jej wyznanie możesz wykorzystać, bo w sumie okłamywała Cię całe wasze małżeństwo,czyli grzeszyła- co na to Kościół?
Małżeństwo było budowane na kłamstwie, wykorzystała Cię, czyli tak naprawdę sakrament nie zaistniał. Tak myślę.
PS:
Trzymam kciuki za Twoje szczęście, oby takich facetów było jak najwięcej na świecie.

Podpis "Bądź niczym bijące źródło, nie zaś jak staw, w którym zawsze stoi ta sama woda."
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Skocz do: