Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Białe małżeństwo
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Malwina...

PostWysłany: Sob 28-08-2010, 18:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ktoś powiedział,że dziecko może być szcześliwe, jeśli rodzice będą szczęsliwi.... dzieci są mądrzejsze niż się nam wydaje... u moich znajomych kiedy rodzice mieli trudny okres(zdrada) trzyletnie dziecko było jakieś poddenerwowane,nerwowe, budziło się w nocy z płaczem, w dzień też jakieś bardziej płaczliwe....rodzice niby nic nie dawali po sobie poznać, starali się,żeby ich życie wyglądało tak jak wcześniej, ale nie udało im się tego ukryć, starsze dzieci chodziły bardziej milczące, u 10letniego chłopca błachy powód wywoływał płacz...
Bycie ze sobą razem na siłę, nie jest dobrem dla dziecka...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 28-08-2010, 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jeżeli chodzi o dobro dzieci, to w takiej sytuacji nie ma dobrego wyjścia, bo każde odbija się na psychice dziecka. Jednak udawanie, że wszystko jest ok wydaje mi się gorsze, bo dziecko na codzień będzie widziało jak rodzice sie ze soba męczą.
Mietku wspominałes o "nowej partnerce" - dzieciom niełatwo zaakceptować takie osoby (wiem, bo sama byłam i jestem takim "dzieckiem"), ale z czasem przyzwyczają się do tego. Dodam tylko, że nie będzie to dla nikogo łatwe.
Życzę Ci dużo spokoju, abyś mógł poukładać wszystkie swoje sprawy.

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

Mietek_MK

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Witajcie Panie i Panowie.
Minął już prawie rok od ostatniego wpisu. W moim życiu sporo się zmieniło. Żona jest jeszcze tylko formalnie żoną, bo już niedługo nią nie będzie.
Po mojej wyprowadzce po jakimś miesiącu przyszła do mnie błagać, abym do niej wrócił. Przyrzekła, że białe małżeństwo w jej wydaniu to historia. Wybaczyłem jej i wróciłem do niej. Było cudownie, tak jak na początku naszego małżeństwa. Rozumieliśmy się bez słów, miłość i seks kwitła. Po 2 miesiącach żoneczka powiedziała mi, że jest w ciąży. Super ucieszyłem się jak nie wiem co. Czas mijał i gdy przyszło do rozwiązania coś mi nie pasowało. Liczyłem i liczyłem czas ciąży i za każdym razem wychodziło mi nie całe 8 miesięcy. W końcu po porodzie poszedłem do lekarza zapytać czy dziecko tak wcześnie urodzone nie będzie w jakimś stopniu odpukać upośledzone. Lekarz uśmiechnął się powiedział, że dziecko nie jest wcześniakiem, że urodziło się w terminie. Szok! Analiza wszystkiego na chłodno, rada jednego z forumowiczów weszła w życie, a mianowicie prywatny detektyw. No i co? Szkoda, że salwa pozmieniała swoje odpowiedzi. Czyje to dziecko? Księdza, tego o którym pisałem, że tak często bywa u niego w konfesjonale (a teraz się okazało, że też w łóżku).
Mieszkam teraz w Szwecji, dzięki psychologowi dochodzę już do siebie. JMK ma duże problemy, bo ksiądz (aby nadal być księdzem) ją zostawił samej sobie, a ja załatwiłem poprzez swojego znajomego księdza, który został biskupem, ekskomunikę dla mojej żoneczki, a to w zamian za to, że zabrania mi kontaktów z dziećmi, mimo iż mam do tego prawo wydane przez sąd. Już niedługo i tak będzie się ze mną kontaktować bo córka w przyszłym roku ma iść do komuni, a żoneczka ma zakaz wstępu do kościoła.
Białe małżeństwo jest na pewno możliwe, ale dla par które tego chcą wspólnie, a nie tylko jedno z nich. Mój przypadek akurat z białym małżeństwem jak się później okazało raczej nie miał nic wspólnego. Dlaczego JMK mi to zaproponowała nie wiem i pewno już nigdy się nie dowiem. Mogę tylko przypuszczać, że byłem kiepskim kochankiem w porównaniu do tego klechy.

Podpis "Życie jest jak pudełko czekoladek. Nigdy nie wiadomo na co się trafi."
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 18:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zakończenie dość zaskakujące. Współczuję. Nie będę nic pisała na temat Twojej wkrótce byłej żony bo i po co? Sam zapewne wyciągnąłeś odpowiednie wnioski i wątpię żebyś chciał cokolwiek słyszeć od obcych osób.
Trzymaj się jakoś, mam nadzieję, że spotkasz kobietę, z którą będziesz jeszcze szczęśliwy. Nie każda jest taka, jak Twoja była.
Powrót do góry

arjuna

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dopiero teraz przeczytałam ten wątek. Mietek-jesteś super facetem, Twoja eks to zwykła zakłamana "..."
Mam nadzieję, że sprawy się ułożą i bedziesz mógł normalnie widywać dzieci.

Zyczę Ci dużo szczęscia w życiu i WSPANIAŁEGO SEKSU-z normalną, zakochana w tobie kobietą!
Powrót do góry

dzidzia

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 13-08-2011, 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Tego się można było spodziewać.
Nie napisze nic więcej.
Trzymaj się mocno. Powodzenia.

Podpis Dom-to tam gdzie,choćby pod gołym niebem, ludzie są razem
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A dla mnie to historia rodem z serialu i nie za bardzo w nią wierzę. Złośliwa
Powrót do góry

wonderofnature

Pochwał: 1

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 12:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monia Uśmiechnięta napisała:
A dla mnie to historia rodem z serialu i nie za bardzo w nią wierzę. Złośliwa

I myślisz, że trwałaby prawie rok na forum Podejrzliwa ?

Mietek, współczuję, trzymaj się!

Podpis "Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Powrót do góry

Monia :)

Zodiak: Ryby

PostWysłany: Wto 16-08-2011, 12:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

wonderofnature napisała:
I myślisz, że trwałaby prawie rok na forum?

Nie takie rzeczy na forach widziałam. Złośliwa Zresztą autor przez prawie rok nie napisał ani słowa. Jak dla mnie historyjka wyssana z palca, ale może i takie pokręcone rzeczy w życiu się dzieją a ludzie odczuwają potrzebę opisania tego na forum. Puszcza oko
Powrót do góry

bila

Zodiak: Rak

PostWysłany: Czw 18-08-2011, 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Trochę mnie dziwi ta ekskomunika, chyba o to nie tak łatwo????

Ale historia niesamowita. Mietku, życze powodzenia!!!! Obyś odzyskał szczęście w zyciu.

Podpis Nie możemy kontrolować tego, co przynosi nam życie, tylko naszą na to odpowiedź
[Danny Gregory]
Powrót do góry

Zatroskana01

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Koń

PostWysłany: Sro 31-08-2011, 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tam to przeczytałam to dziw mnie bierze skąd biorą się na świecie tacy ludzie jak Twoja żona... Hipokrytka. Po Kościoła goniła, do komunii też a na boku takie rzeczy. Szkoda, że Ksiądz i ona zastosowali się jedynie to zasady żeby się nie zabezpieczać. Za pewne jak się domyślam nieba jej uchylałeś w ciąży a ona wiedziała, że to nie Twoje dziecko?? ehhh... Na Twoim miejscu walczyłabym o dzieci. Kto potrafi utkać taką pajęczynę niepozornych kłamstw i złudzeń nie może dobrze wychować dzieci. Wyjdzie to prędzej czy później. A dzieciom serdecznie współczuje... Najadły i najedzą się jeszcze wstydu przez matkę.

Podpis 30 VII 2010 - witaj Kluseczko:*

14 VIII - zaręczyny inlove
Powrót do góry

Linka

PostWysłany: Czw 15-12-2011, 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To straszne. Niezdecydowana Nie ładnie się żona zachowała. Rodzina to rodzina a nie "to twój problem".

Podpis Talking with quite confidence will always beat screaming with obvious insecurity.
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Seks i erotyka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Strona 6 z 6

Skocz do: