Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sensitive1988

Zodiak: Byk
Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Czw 25-04-2013, 8:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Czyli dobrze pamietalam. Puszcza oko
Szybkie marsze sa fajne, bo nie obciazaja stawow tak jak bieganie a efekty sa zblizone, takze maszeruj kochana, maszeruj. Bardzo szczęśliwa

Dzisiaj rano na wcześniejszym przystanku wysiadłam, niby tylko mały kawałek, ale zawsze Puszcza oko. Każdego dnia będę tak robić.

Co do biegania to za jakiś czas spróbuję Uśmiechnięta.

Podpis "Czasem z dnia na dzień zmienia się wszystko..."

Stronger than yesterday...
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Pat

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja mam do was pytanie dotyczące tego, czy bieganie czasem nie wyrabia mięśni? Ja chciałabym raczej schudnąć i zrzucić tłuszczyk z nóg i brzucha niż wyrobić sobie mięśnie i nadal mieć masywne nogi.
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Pochwał: 4

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pat napisała:
A ja mam do was pytanie dotyczące tego, czy bieganie czasem nie wyrabia mięśni? Ja chciałabym raczej schudnąć i zrzucić tłuszczyk z nóg i brzucha niż wyrobić sobie mięśnie i nadal mieć masywne nogi.

Nawet jak sobie wyrobisz mięśnie (które i tak nigdy nie będą nie wiadomo jakie od samego biegania) to przy okazji pozbędziesz się tego tłuszczyku. Puszcza oko Tak na logikę - widziałaś kiedyś biegacza z bardzo umięśnionymi nogami? Puszcza oko
Powrót do góry

Pat

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W sumie nie. A jakie buty proponujecie do biegania? Macie jakieś ulubione firmy, modele?
Powrót do góry

Majek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Świnia

PostWysłany: Pią 03-05-2013, 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Pat napisała:
W sumie nie. A jakie buty proponujecie do biegania? Macie jakieś ulubione firmy, modele?

Buty powinno się dobierać w zależności jaki masz typ stopy, w jaki sposób biegasz. W dobrym sklepie sportowym powinni zająć się doborem odpowiedniego obuwia dla Ciebie.

Podpis Serduszko 23.07.2011 Serduszko 15.01.2013 Serduszko Love is in the air
Powrót do góry

Yussi

Zodiak chiński: Tygrys

PostWysłany: Pon 20-05-2013, 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Przebiegłam dzisiaj ok. 5 km - żadna rewelacja, ale nawet się cieszę z wyniku. Najgorsze, że brakuje mi regularności Niezdecydowana .

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Czw 16-01-2014, 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biegam rano, zanim maz wyjdzie do pracy, jak wyjezdza to niestety nie zawsze mam okazje, bo nie mam z kim dziecka zostawic.
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Pon 20-01-2014, 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Biegam od roku i też zgadzam się z koleżankami, że buty to podstawa! Zwłaszcza kiedy trasa to asfalt.

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.
Powrót do góry

lenka0

PostWysłany: Pią 31-01-2014, 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To prawda, buty sa wazne, ale podstawa to motywacja. Zwlaszcza w taka pogode jak teraz. Uśmiechnięta
Powrót do góry

scoto
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pią 21-02-2014, 8:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wczoraj był mój pierwszy, mam nadzieję, że się wkręcę bo nawet mi się spodobało. Złośliwa
Powrót do góry

Yussi

PostWysłany: Pią 21-02-2014, 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja jakiś czas temu też wróciłam do biegania. Na razie robię trasy 4-5 kilometrowe, ale powoli będę chciała zwiększać dystanse. Póki co biegam po mieście, ale jak wieczorami dłużej będzie jasno, to chyba wrócę na stadion i do parku. Uśmiechnięta

Podpis Myśl o tym, co najlepsze, bo Twoje myśli zmieniają się w rzeczywistość.
Powrót do góry

Divergent

PostWysłany: Pią 21-02-2014, 16:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Mialam trzy tygodnie przerwy i jutro z rana chcialabym zaczac na nowo. Uśmiechnięta Juz nie moge sie doczekac, bo troche zaczyna mi brakowac biegu. Jak biegam z rana moj dzien wyglada zupelnie inaczej, lepiej, energiczniej.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 21-03-2014, 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dziewczyny a jakie są żelazne zasady dla początkującej biegaczki? Jak biegać, jak się rozgrzewać, jak kończyć bieganie.

Zaczęłam biegać w zeszłym tygodniu, ale chyba chciałam za szybko, bo na 3 dzień nadwyrężyłam mięsień przy pachwinie i do domu wracałam piechotą Niezdecydowana. I jeszcze jedno- na chwilę obecną mogę biegać tylko co drugi tydzień, w ten, który nie biegam, ćwiczę w domu- warto? Czy lepiej skupić się na czymś jednym?

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Adzia
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Smok
Pochwał: 2

PostWysłany: Sob 22-03-2014, 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Moim zdaniem warto, bo nie robisz tak, że tydzień biegasz, a tydzień się lenisz. Uśmiechnięta
Ja póki co zaliczylam jeden dzień, bardziej w celu sprawdzenia siebie, czy dam radę, i butow. Uśmiechnięta

Podpis 20.07.2013 Serduszko
13.12.2015 Serduszko
Powrót do góry

sunflower

Zodiak: Rak

PostWysłany: Sob 22-03-2014, 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Rozmawialam z kolezanka ktora biega z 10 lat i raczej zna sie na tym Uśmiechnięta.
Doradziła mi, żeby nie biegać po asfalcie bo wtedy najbardziej obciążamy kolana.
Ona co 3 miesiące kupuje buty do biegania - za 400-500 zł Zszokowana Złośliwa.

Jak na razie to zaczynam od szybkiego marszu, jak sie rozruszam i kregoslup mi pozwoli to zaczne biegać Uśmiechnięta.

Podpis "Jeżeli kochasz, czas zaw­sze znaj­dziesz, nie mając na­wet ani jed­nej chwi­li."
"Kiedy śmieje się dziec­ko, śmieje się cały świat." 15.11.2015r Serduszko
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12

Skocz do: