Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aikaterina
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Lew
Zodiak chiński: Szczur
Pochwał: 1

PostWysłany: Sob 22-03-2014, 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

My tez wracamy do biegania. Maz w sumie juz biega jakis czas, a ja zaczynam. Czas odkurzyc buty. Bardzo szczęśliwa

Podpis Serduszko "And I thank you for bringing me here, for showing me home..." Serduszko
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Nie 23-03-2014, 14:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Monika a ja Ci chyba pisalam, ze lepiej jakbys zaczela od szybkich marszow. Puszcza oko Co drugi dzien tez bedzie ok. Bieganie konczysz rozciaganiem, nie rozciagaj sie przed bieganiem zebys sie jakiejs dodatkowej kontuzji nie nabawila. Skonsternowana
Ze buty powinny byc porzadne, nie znoszone to oczywista oczywistosc.

Sunflower kolezanka dobrze Ci mowila, z bieganiem po asfalcie i o nowych butach co kilka miesiecy. Ja zmieniam buty srednio co pol roku.

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Nie 23-03-2014, 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zuzka napisała:
Monika a ja Ci chyba pisalam, ze lepiej jakbys zaczela od szybkich marszow. Puszcza oko

Aj, ale chciałam szybciej Złośliwa. I mam Złośliwa.

Zuzka napisała:
Co drugi dzien tez bedzie ok. Bieganie konczysz rozciaganiem, nie rozciagaj sie przed bieganiem zebys sie jakiejs dodatkowej kontuzji nie nabawila. Skonsternowana

Ok. Skoro ćwiczenia w domu codziennie nie sprawiały mi problemów to może i tak z bieganiem będzie? Sprawdzę w tym tygodniu Puszcza oko.

Zuzka napisała:
Ze buty powinny byc porzadne, nie znoszone to oczywista oczywistosc

Oczywiście Uśmiechnięta.

Dzięki Uśmiechnięta.

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Gizmowa
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 02-04-2014, 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ze mnie biegacz marny, ale mój A. biega, wymienia grzecznie buty Puszcza oko i czeka na niedzielny półmaraton. Szkoda, że nadwyrężył/skręcił kostkę i będzie zgrywał Kowalczyk. Złośliwa

Na półmaraton zapisało się już tysiąc osób.
Powrót do góry

milka

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Kot

PostWysłany: Czw 03-04-2014, 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja ambitnie założyłam sobie, że zacznę biegać, ale mam świadomość że na chwilę obecną kondycję mam jakby to powiedzieć żadną więc znalazłam plan biegowy że tak to nazwę dla początkujących i pierwsze podejście mam za sobą z czego jestem mega dumna Uśmiechnięta.

Podpis jakoś w lipcu 2008 r. trafiła nas strzała amora:*
27.09.2008 r. padło najważniejsze pytanie :*
29.08.2009 r. przysięgliśmy sobie dozgonną miłość aż po grób :*
Powrót do góry

monika2222
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Wodnik
Pochwał: 5

PostWysłany: Pią 04-04-2014, 9:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

milka napisała:
Ja ambitnie założyłam sobie, że zacznę biegać, ale mam świadomość że na chwilę obecną kondycję mam jakby to powiedzieć żadną więc znalazłam plan biegowy że tak to nazwę dla początkujących i pierwsze podejście mam za sobą z czego jestem mega dumna Uśmiechnięta.

Jak ten plan wygląda? Możesz to jakoś opisać, wysłać? Puszcza oko

Podpis Gdyby Ciebie nie było wymyśliłabym Cię... Zakochany
06.08.2011
07.01.2013
04.05.2016
Powrót do góry

Tysiula

Zodiak: Bliźnięta
Zodiak chiński: Świnia
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sob 19-04-2014, 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja biegam po asfalcie, bo nie mam innej możliwości, a wolę po asfalcie niż wcale. Bardzo uśmiechnięta Dlatego też zwracam uwagę na dobre buty z dobrą amortyzacją. Za tydzień startuję w półmaratonie i stresuję się, bo to będzie moje pierwsze 21 km i nie wiem czy dam radę... W tę imprezę wkręciło mnie szefostwo...
A tutaj mam fajny artykuł o bieganiu po asfalcie: /link usunięty/
Tak więc bieganie po asfalcie wcale nie niszczy kolan. Uśmiechnięta

Podpis Kobiety należy kochać, lecz nie próbować zrozumieć.

Autor postu otrzymał ostrzeżenie.
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 8:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tam dziewczyny? Plany realizowane, biegacie nadal? Uśmiechnięta

Sprawiłam sobie biustonosz do biegania i jestem bardzo zadowolona - wszystko zostaje na miejscu Uśmiechnięta.

Biegam powoli, zwiększam czas biegu co tydzień zgodnie z zaleceniami lekarza, a jak już sobie wyrobię sprawność biegu 40 minut bez przystanku, to zacznę pracować nad szybkością.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja będę wracać teraz do biegania po tej deszczowej przerwie. Może nawet dzisiaj się wybiorę wieczorem. Uśmiechnięta
W zeszłym tygodniu kupiłam sobie koszulkę do biegania i co? Były ulewy. Niezdecydowana

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:
Ja będę wracać teraz do biegania po tej deszczowej przerwie. Może nawet dzisiaj się wybiorę wieczorem. Uśmiechnięta
W zeszłym tygodniu kupiłam sobie koszulkę do biegania i co? Były ulewy. Niezdecydowana

Mnie pogoda we znaki nie dała się właściwie wcale - w tamtym tygodniu miałam trzy dni przerwy między jednym bieganiem a drugim, a poza tym zachowuję regularność. Zdarzało mi się też biegać, kiedy padało, tyle że to nie były ulewy, a taki tam kapuśniaczek.

Kupiłam też krótkie spodenki, bo do tej pory biegałam w getrach za kolano. Będzie mi chłodniej i przy okazji opalę swoje białaski Uśmiechnięta.
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

W Krakowie były takie zlewy, że nie było szansy wyjść i wrócić w miarę suchym. W kapuśniaczku biegałam raz i było nawet fajnie. Puszcza oko
A ja nadal ubieram się w dresy za kolano, bo w krótkich spodenkach mi wstyd. Złośliwa

Powrót do góry

september
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

gieniusia napisała:

A ja nadal ubieram się w dresy za kolano, bo w krótkich spodenkach mi wstyd. Złośliwa

Są takie dopasowane i takie, które na tej dopasowanej części z lycrą, mają dodany dodatkowy przewiewny materiał. Może takie byłyby dla Ciebie ok? Sama w takich biegam i polecam. Uśmiechnięta
Powrót do góry

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Obejrzałam i nawet nie są złe, ale jakoś nie jestem przekonana do takich krótkich. Musiałabym przymierzyć, a pewnie i tak jakbym przymierzyła to bym się nie zdecydowała za zakup, bo musiałabym biegać po odludziach. Uśmiechnięta Długi temat i generalnie najlepiej się czuję w takich dłuższych. Puszcza oko

Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż

PostWysłany: Czw 22-05-2014, 13:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Gieniusia ja biegam w legginsach/getrach nie wiem jak to zwal, takich do polowy lydki. Dopasowane po calosci i w takich mi najwygodniej. Uśmiechnięta

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Sob 28-02-2015, 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Jak tam, biegaczki? Trenujecie jeszcze?
Ja biegam od prawie 3 lat z przerwami. Mam za sobą 4 półmaratony, biegi na 5 i 10 km. Medale wiszą na honorowym miejscu. Uśmiechnięta Miałam dłuższą przerwę ze względu na stan zdrowia, ale pomału będę wracać do treningów. Na czerwiec mam zaplanowany półmaraton, a we wrześniu chcę wystartować w Maratonie Warszawskim. Uśmiechnięta
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: