Forum Kobiet Kobieca Strona Życia
 PomocPomoc   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RegulaminRegulamin   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil
   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Bieganie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

Pochwał: 1

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 9:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pistac_jowa napisała:
Jak tam, biegaczki? Trenujecie jeszcze?

Wrócę do biegania jak pogoda za oknem zrobi się bardziej sprzyjajaca, czyli pewnie w okolicach kwietnia najprędzej. Uśmiechnięta

Podpis Niezwykłe można spotkać na ścieżkach zwykłych ludzi...

Zakochany 6.10.2006 Zakochany
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość  

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

Zodiak: Waga
Zodiak chiński: Koń
Pochwał: 3

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 9:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja też czekam na poprawę pogody i staram się zmobilizować, żeby zanim to nastąpi iść pobiegac na bieżni. Ale coś mi średnio to wychodzi Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 9:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Ja nie lubię na bieżni, więc nawet się nie mobilizuję. Będzie pogoda, zakładam buty i biegnę. Uśmiechnięta

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 9:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja nawet lubię, tylko nie mogę tyłka z domu ruszyć. Poza tym u mnie na siłowni są tylko dwie bieżnie i żeby mieć gwarancję, że jedną będę mogła zająć na 30-40 minut to powinnam być koło 12tej na siłowni, a to mi, delikatnie mówiąc, lekko rozpieprza dzień pod względem organizacyjnym Złośliwa.

Podpis "Przychodzi taki dzień, gdy do człowieka dociera, że dalsza tułaczka nie ma sensu. Że dokądkolwiek idziesz, zabierasz ze sobą siebie."
S. King
Powrót do góry

pistac_jowa

Zodiak: Baran
Zodiak chiński: Byk

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Wiecie, jest takie fajne przysłowie: "nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery", hehe. Mam to przywieszone nad medalami. Bardzo pomaga i motywuje. Bardzo szczęśliwa

Podpis "Kiedy biegniesz po ziemi i biegniesz razem z ziemią, możesz biec bez końca."
Powrót do góry
Zobacz profil foremki Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email  

gieniusia
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon 02-03-2015, 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pistac_jowa napisała:
Wiecie, jest takie fajne przysłowie: "nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery", hehe.

Bieganie nie jest moją główną aktywnością, więc nie mam ciśnienia. Nie biegam w deszczu, w śniegu, jak jest za zimno też nie, bo szkoda mi kasy na kurtkę do biegania i odpowiednie buty i spodnie.

Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Czw 05-03-2015, 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

pistac_jowa napisała:
Wiecie, jest takie fajne przysłowie: "nie ma złej pogody, są tylko słabe charaktery", hehe. Mam to przywieszone nad medalami. Bardzo pomaga i motywuje. Bardzo szczęśliwa

Serio ?
Zazdroszczę wszystkim, których takie slogany są w stanie zmotywować. O ile byłoby prościej, jakby powieszona kartka na lodówce załatwiła sprawę motywacji Złośliwa.

Ja nie lubię biegać, jak pogoda mi przeszkadza. Nie chcę moknąć, marznąć itp. Nie chcę się zmuszać - ruch ma mi sprawiać przyjemność, bo inaczej dość szybko się zniechęcę.

S. King
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak: Rak
Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Czw 05-03-2015, 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Dla mnie tego typu slogany to tez tylko slowa.
Jak jest -20* albo +40* to nie wiem jak silny charakter, ja unikam biegania na zewnatrz.
A charakter podobno silny mam. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

pistac_jowa

PostWysłany: Sob 07-03-2015, 5:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

I po co zaraz ta nagonka?

Pisałam tylko o sobie, co mi pomaga. Dla mnie bieganie jest bardzo ważne, podchodzę może do tego troszeczkę inaczej, niż wy. Ale ok, każdy robi to, co lubi.

Podpis "Kiedy biegniesz po ziemi i biegniesz razem z ziemią, możesz biec bez końca."
Powrót do góry

Zuzka
Moderatorka
Moderatorka

Zodiak chiński: Wąż
Pochwał: 4

PostWysłany: Sob 07-03-2015, 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Zadna nagonka. Uśmiechnięta
Wiadomo, ze kazdy ma swoje zdanie i opinie na rozne rzeczy. Puszcza oko

Podpis I wouldn't be such a smart ass if you wouldn't give me so much to work with.
Powrót do góry

smaluszek
Przyjaciółka Forum
Przyjaciółka Forum

PostWysłany: Sob 07-03-2015, 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Nagonka ? Ja tam podziwiam skrycie takie osoby jak Ty, serio Uśmiechnięta.

S. King
Powrót do góry

pistac_jowa

PostWysłany: Nie 08-03-2015, 9:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

To chyba musiałam źle odczytać intencje, zły dzień miałam. Przepraszam bardzo. Bardzo szczęśliwa

Powrót do góry

Tomasz1992

Zodiak chiński: Małpa
Ostrzeżeń: 1

PostWysłany: Sro 25-03-2015, 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Myślę nad bieganiem ale brak mi motywacji , zawsze zacznę od jutra , dziś nie bo zimno , nie ma z kim pobiegać , dziś nie mam ochoty biegać , i setki innych " powodów " by tego nie robić które mógłbym wymieniać długi czas .
Powrót do góry

Lisica

PostWysłany: Sob 04-04-2015, 18:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

Też ciągle przekładam bieganie skoczę raz na tydzień dwa trochę pobiegać ale chciałabym regularnie 2-3 razy w tygodniu. Nie mogę się jednak odpowiednio zmotywować. Pozdrawiam.
Powrót do góry

damazlasiczka

Zodiak chiński: Smok

PostWysłany: Wto 21-04-2015, 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem Raportuj ten post do moderatorki lub admina

A ja zaczelam wczoraj, trzymajcie kciuki! Bardzo szczęśliwa Chce w koncu nabrac jakiejs sensownej formy
Powrót do góry

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Kobiet :: Strona Główna -> Ćwiczenia i Sporty Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Skocz do: